NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

katija, mnie nie raczy odpowiedziec na maile, gg i wiadomości na fotoblogu czy facebooku, próbowałam pisać do niej od listopada co miesiąc, dzwoniłam, pisałam smsy i nic...
to że sie nie loguje tutaj nie znaczy że nas nie czyta, bowiem usuwa skrzętnie moje wpisy na innych portalach, a więc wie że nagonka na nią jest w toku, ciekawe czy uczelnie też zmieni, jak stajnie i miejsce zamieszkania
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 września 2011 16:34
kochane na miałam możliwość poznania Siss byłam u niej na weekendzie majowym przez 5 dni 🙂 i osobą jest bardzo fajną 🙂😉 To był najfajniejszy wyjazd majowy jaki miałam 🙂
Z "usług" (przelewy zagraniczne, kontakty na niemieckich forach itp) korzystałam długo i wszystko było ok 🙂 Ale jednego razu Klaudia mi zamówiła komplet ze zniżką , i spoko przelałam jej na wszystko kasę i+ przesyłkę do mnie. Po jakimś tam czasie Klaudia mówi że muszę jej dopłacić bo musiała wziąć pobraniem bo nie  miała pieniądzy w banku    ( teraz mam inna zdanie co do tej sytułacji...) A ja lekki bulwers i jak to dlaczego mam płacić za to że Ty nie miałaś ochoty zrobić przelewu tylko zapłacić przy odbiorze....  A ta na mnie że powinnam jej dziękować że mi załatwiła zniżkę . I się obraziła .
Ja jak to uczciwy ludek zgodziłam się na dosłanie jej pieniędzy za to paczkę pobraniową czyli wyszło przy jej obliczeniach +, +/- 40zł  na smary i komplet czekałam z 5 miesięcy... Bo tak na serio ona tego nie kupiła tylko miała odłozone w sklepie i później dopiero zapłaciła jak poprosiłam moją Mame o pomoc. W ten czas Klaudia lekko wymiękła i zaczęła mnie przepraszać za swoje idiotyczne zachowanie i trere fere... Jak na razie jeszcze mi wisi 280zł ... a jak pytam o kasę to mi mówi oddam oddam , pamiętam o tym. Chyba znów będę usiała poprosić Mame aby sobie z nią pogadała albo jak Klaudia się nie odezwie to do naszego bliskiego znajomego który będzie wiedział jak to odzyskać prawnie i z gorszym skutkiem dla Klaudii.

nie jestem dobrym polonistą i mam nadzieje że co nieco zrozumiałyście z mojej historii z Klaudią. Zycze powodzenia w odzyskiwaniu swoich pieniędzy i rzeczy  :kwiatek:
Dziewczyna jak słucham tych opowieści, to aż się boję coś kupować tutaj....
Życzę wam powodzenia.
a to sory, myslalam moze, ze cos sie stalo, ale skoro w innych miejscach jest aktywna, to siedze cicho.
majeczka   Galopem przez życie!
06 września 2011 21:04
Meeeega minus dla Truskafffka13 - zamówione, odłożone i oczywiście niezapłacone!
NIE POLECAM!!!
Dopisuje do nieuczciwych użytkowniczkę Melanie, rezerwuje, zapewnia, że bierze, po czym się wycofuje...
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 września 2011 20:25
ja w końcu odzyskałam pieniądze od Marta_88 ... ah po 3 mies  ; )
Cóż ważne ze odzyskane : ) Więcej bez wpłaty nie wyśle !
jeżeli siss dalej stoi w kamienicy polskiej tam numer do prowadzących stajnie
Meeeega minus dla Truskafffka13 - zamówione, odłożone i oczywiście niezapłacone!
NIE POLECAM!!!


Za sam nick bym jej nie zostawiła  😁
majeczka   Galopem przez życie!
07 września 2011 23:25
Może w sumie i racja😉
Brzoza,
czy ta Karmela jest z woj. podlaskiego?
Może opisz dokładnie sytuacje, wstaw zdjecia, itp.


Z Białegostoku. Koenicke, a co mogłabym jeszcze dodać? Dla wiarygodności jak najbardziej mogę wstawić zdjęcie 🙂 Karmela i tak stwierdzi, że stan sprzętu to moja zasługa ^^
Chciała bym ostrzec re-voltowiczów przed jedną osobą o wielu nickach na re- volcie. Po sprawie z qniara myślałam, że się uspokoi, ale widzę że z innego konta nadal rozrabia i uprzykrzyła życie użytkowniczce Nigna :/

A więc osoba o nickach:
beata.e222
marta_88
sylkam- nie wiem czy ten nick napisałam poprawnie

To jedna i ta sama osoba, te nicki wiem że należą do niej, ale czy tylko te, nie mam pojęcia. Dziewczyna jest z Władysławowa, na imię ma Sylwia M., a jej chłopak to Kamil Ł. Zauważyłam że też na swojego chłopaka co nieco "kupuje", więc i jego imię podaje.

Dziewczyna niejednokrotnie ogłaszała, że przyjmie konia (ja bym jej chomika pod opiekę nie dała), ma bardzo znikome pojęcie o koniach. Dodatkowo ogłaszała, że przyjmie sprzęt jeździecki.

Przewiduje duże problemy w transakcjach z tą osobą, więc radze każdemu zastanowić się, zanim dacie się oszukać. Znam ją osobiście, więc nie są to jakieś informacje wyssane z palca. Do tego na każdym nicku ma informacje potwierdzające, że to ona, jest oddanie fretki, naprawa siodła ze złamaną terlicą oraz chwalenie się koniem którego podobno dzierżawi. O oddaniu fretki nie raz wspominała, siodło sama pomagałam jej naprawić przez P. Sebastiana Szeląg, a konikiem chwaliła się również na nk i fejsie nim konta pousuwała.

Pozdrawiam i życzę wyczulonej ostrożności  😉
Livia   ...z innego świata
09 września 2011 10:13
Hmm, po tych danych to do powyższej listy nicków mogę chyba jeszcze dodać enigma_28, bo dane do wpłaty i dane chłopaka by się zgadzały - aczkolwiek muszę zaznaczyć, że moja transakcja z nią była udana i przebiegła bez problemu.
Pifia ,ale czy marta_88 to beata.e22 ???????

Pytam bo aktualnie nie mam zbytnio jak tego sprawdzić,ale wydaje mi się że z marta_88 robiłam interes zaraz z początku przyjścia na r-v i poszło wszystko OK paczka wysłana była za pobraniem
beata.e22 jest też znana jako qniara_22 na świecie koni (dodatkowo często mylona ze mną! :/ ostatnio dostałam PW od jednej użytkowniczki tamtego forum z pretensjami o jakiś sprzęt, zwrot kasy i Bóg wie co jeszcze.... po kilku wyjaśnieniach mnie przepraszała za pomyłke.... ), kilka razy jej robiłam anty reklame ( 😂 ) w jej ogłoszeniach o sprzedaży i skończyło się na groźbach, mi adres do wysyłki podała właśnie do chłopaka Kamila 🙂
A ogłowie które miało iść do mnie miało iść jeszcze do 2 innych osób ....

qniara tak, zarówno beata.e222 jak i marta_88 to jedna i ta sama osoba. Oczywiście mogą zdarzyć się udane transakcje, jednak radzę być ostrożnym przy interesach z tą osobą.

Chyba czas modkom zgłosić nadmiar nicków tejże osoby 😉

edit: qniara jak można to poproszę na PW do kogo jeszcze miało iść ogłowie, mam nadzieję że mnie nigdy nie mieszała w swoje brudne interesy.
noen   A story of a fighter of our human race
09 września 2011 10:28
jezeli to jedna i ta sama osoba, to czeka ja ban 😉
przykro mi, ale wszystkie te nicki, plus jeszcze jakas sylvusia z numerkiem, maja rozne ip, choc znajduja sie w jednym zakresie (czyli np jak osoby mieszkajace niedaleko siebie, albo w jednej sieci itp). wszystkie te konta maja numerek i dziwnego, nic nie mowiacego maila. mozliwe, ze sa jednej osoby, ale ja nie mam podstaw do dzialania.
katija trudno, szkoda tylko re-voltowiczów którzy dadzą się jej oszukać, ja znam ją na tyle, że na pewno nie będę robiła z nią interesów  😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 września 2011 11:55
Nie długo wyślę gotową tabelę. W pracy robię to z przerwami, bo szef może przyuważyć, a jak jestem w terenie to forum tylko na komórce.
Jestem zmuszona dodać do nieuczciwych re-voltowiczów uzytkowniczkę annkathrin - jest to osoba całkowicie nie odpowiedzialna i okazała sie oszustką. Wysłałam jej na wymiane pad za pad, z tym ze mój pad ona sobie teraz uzywa ja niestety padu nie otrzymałam. Poza tym kontakt znikomy, raz na jakis czas jak sie jej chce to odpisze.Czekam na paczke juz ponad miesiąc i jakos nawet na  głupia odpowiedz sie doczekac nie umiem ;/
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 września 2011 16:55
[color=red]Jak zapowiedziałam tak wstawiam listę. Od razu uprzedzam, że nie wnikam czy było wyjaśnione czy tez nie, ponieważ nie chcę być posądzona o stronniczość. Schemat krótki: wpisana osoba w wątek = jest na liście. Nie ważne czy powód był maly czy duży.

[s]Kolejność taka, jak nicki pojawiały się w wątku:[/s]

Na prośbę userów kolejność alfabetyczna:

http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5367.msg1198350.html#msg1198350

Jeśli ktoś nadal Jest w liscie, a nie powinien, to proszę o info. Wyedytuję.

[/color]
W pierwszym poście ogłoszeń podkleiłem link do tej listy.
O rety! Ale lista.
Teraz wypadałoby porobić ignory na te wszystkie osoby.  😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 września 2011 08:05
Hahaha, nie tak ostro Taniu 🙂 Jeżeli coś chcesz kupić, sprawdzisz listę. Jak osoba jest na niej to już w Twoim interesie poszukać sobie z jakiego powodu na niej się znalazła. I podejmujesz decyzję czy wchodzisz w transakcję z daną osobą.

edit: dla zainteresowanych mam tą listę w excelu i mogę podesłać na e-mail.
Hahaha, nie tak ostro Taniu 🙂 Jeżeli coś chcesz kupić, sprawdzisz listę. Jak osoba jest na niej to już w Twoim interesie poszukać sobie z jakiego powodu na niej się znalazła. I podejmujesz decyzję czy wchodzisz w transakcję z daną osobą.

edit: dla zainteresowanych mam tą listę w excelu i mogę podesłać na e-mail.

Ja niczego nie kupuję via forum, zatem mogę tylko dać wyraz ....
- z nieuczciwymi osobami nie prowadzę dyskusji.
Żartuję, nie chciałoby mi się tyle majstrować przy ignorach. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
14 września 2011 19:49
Tania, wystarczy ze wejdziesz w profil, opcje ignorowania, wkleisz cala liste do tej rubryczki i klikasz "zachowaj zmiane" 😀
UWAGA

Beata.e222 vel Marta_88 rozpoczęła swą działalność w dziale ogłoszeń jako Sylkam_38  🤬

Radzę sporo ostrożności, gdyż jej apele to same kłamstwa i chęć wyłudzenia sprzętu  🙄
mnie siss była winna ponad 300zł, po wielu, wielu próbach kontaktu i upominaniach, po ok. 2 miesiacach odzyskałam większość pieniędzy. Nadal jest mi winna ok.30zł.. malutko, ale jeśli miała by byc jakaś zorganizowana akcja, ja się jak najbardziej przyłączam. Trezba ukarać dziewuchę.
Dziewczyny sorry ze ucichlo z Siss, jak sie odkopie z innych spraw to sie tym zajmie.

Na razie dostalam wiadomosc od kogos z rodziny Siss, jest mala szansa ze sprawa ruszy, ale jakos watpie w to🙁
Od Siss zadnych wiadomosci.
Dopisuje do nieuczciwych re-voltowiczów po dość długim czasie z przykrością użytkowniczke Mons. Około miesiąca temu zrobiłam z nią wymiane Brilliant Coriander za derke polarową z tej samej kolekcji w romby. Tuż po tym jak wróciłam z poczty i wysłałam Mons PW że paczka właśnie poszła, nagle ją oświeciło i dostałam wiadomość ale że ta derka miała małą dziurke na zadzie,ale została ona profesjonalnie zszyta i teraz to już wogóle nie widać że kiedykolwiek tam była. No to mówie okej 🤔wirek: Skoro taka malutka, ładnie zszyta i nie widać to czemu nie, mi to nie przeszkadza zresztą stan bdb+. Tydzień później doszła do mnie owa paczka z polarówką, jak otworzyłam paczke myślałam że sie udusze na miejscu - derka okrutnie przepocona, zmęczona życiem, cała brudna i w końskich włosach i pewien mały gratis - wielka (absolutnie nie zszyta) rzucająca sie niezwykle w oczy dziura na łopatce 😵 I w tym momencie skończył się mój entuzjazm. Wyprałam derke, dziure ładnie zszyłam i pisze do Mons że prosze o wyjaśnienia dlaczego zamiast pięknej eskadronowej dereczki dostałam styraną szmate 🤔 W odpowiedzi dostaje PW że jak to, że przecież to niemożliwe i ona nic o tym nie wie i że derka była raz założona na konia a potem wyprana. Wyraziła nawet skruche, mówiąc że jeśli chcę ona może dopłacić, albo możemy cofnąć wymiane, ale z dobrego serca, powiedziałam że nie, nie żądam od niej kasy ani cofnięcia wymiany (przypuszczam że brilliant i tak by już do mnie nie wrócił i nie miałabym ani derki ani czapraka) ale żądam jasnych, sensownych wyjaśnień. I jako że dziewczyna nie miała już prawdopodobnie argumentów kontakt ucichł. Przestała odpisywac na wszelkie pw, słowem olała mnie. I jestem naprawde zdziwiona, bo wiem że wiele osób wcześniej dokonywało z nią wszelkich wymian czy transakcji i było zadowolonych.

edit; z tego co właśnie zauważyłam wystawiła mojego brillianta na sprzedaż w swojej galerii http://re-volta.pl/galeria/user/Mons
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się