Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)

mtl   I M Equestrian
01 lipca 2011 11:46
nie, nie, nie, nieeeeeee przy ostatnim mierzeniu wyszło że mój Siwy ma 171 cm, jak się rozbuduje to śmiało będzie mógł zagościć w tym wątku  🍴

xequus wracajcie do zdrowia, bo wpadnę niedługo  😁
Bischa L - miałam chyba (około) 155 teraz mam 164 cm  😉
To i my sie przypomnimy 😉
konika juz niestety sprzedalam, ale koninka miala okolo 185 w klebie, zawsze najwieksza w stajniach. ja mam 160. nizej foto 😉

Jeździłam ostatnio na kasztanku ok. 170cm. w kłębie 🙂😉
i bardzo mi się podobało 🙂
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
11 sierpnia 2011 14:21
wtrącę się z dwoma wielkokoniami  😀 obydwa nie moje i tylko wakacyjnie jeździłam ale wrażenia na prawdę super!  😅

na tej kasztance jeździłam tylko raz niestety. Coś około 180cm !


a na tym wielkoludzie przez kilka dni podczas obozu  😀
Paker, około 175cm - 178cm

scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
26 sierpnia 2011 19:51
stwierdziłam, że chyba się tu nadajemy.. i mimo, że nie mamy ponad 180, to.. z resztą same oceńcie (ja mam 182cm) a On 💘.. sama nie wiem  😡
Ja nie wiem, tyle pięknych wielkoludów galopuje po Polsce, a ja z moim 1,86 m trafiam na same araby   🤣
scarlett on na moje oko ma około 173 cm
Ja nie wiem, tyle pięknych wielkoludów galopuje po Polsce, a ja z moim 1,86 m trafiam na same araby   🤣


nie przejmuj się, gdzie nie pojechalam z moją to zawsze byla najwieksza  🏇
Nie no, na pewno gorzej masz ode mnie przy wsiadaniu  🤣
Ja za to zarzucam nogą i siedzę na arabie 😀
moja koleżanka wyjechała na wakacje do pracy do Niemiec i mówi, że jest tam prawie 2-metrowy koń. Kurcze, mam nadzieję, że zrobi mu jakies zdjęcia 😉
To może i my się zaprezentujemy🙂
Ma mniej niż 180, ale imię ma adekwatne 😉

High Fantastic -  nie mierzyłam dokładnie, na pewno powyżej 170( ja mam 162, podejrzewam że będzie miał coś ok. 173?) W każdym razie jak na niego wsiadam, to zawsze muszę spuścić strzemię o jakieś 7 dziurek...  🤣
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
29 sierpnia 2011 20:25
Widzę przybywa nam wielkokoni 😉

Pamiętam, że ja z moim lękiem wysokości miałam na początku problem na takich wielkich koniach  🤣 i jak wsiadłam pierwszy raz na swojego to umierałam ze strachu  😜
scarlett już piałam nad Twoim koniem w ZNK, ale tu też mogę - stanowczo domagam się więcej jego zdjęć 😍
Chyba dołączy do listy moich ulubionych re-voltowych konia
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
30 sierpnia 2011 07:36
amnestria może w weekend wrzucę więcej jak ruszymy.. 😉
Ja ostatnio spadłam z mojego wielkokonia po raz pierwszy i bolało, oj bolało niemiłosiernie. On 181, plus wysokosc siodła plus wybicie z siodła podczas brykania i ostrego galopu- mysle, ze tak z ponad 2 m leciałam 😁
Myślę, że nadajemy się do tego wątku. Ja i Estonia (174 w kłębie)  😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 października 2011 16:54
Ja u pewnego pana wsadzałam koleżankę na konia, który miał chyba 2m w kłębie... Jak stałam przy koniuchu, to mu do kłębu nie mogłam dosięgnąć.... Miałam wtedy gdzieś tak 155cm wzrostu. Ale nie wiem , czy ma ten pan jeszcze tego koniucha... Może kiedy wybiorę się w odwiedziny, żeby zdjęcie zrobić...

We Francji w Stajni Narodowej z klasą oglądaliśmy perszerony. Też ogromnie i jeszcze ta masa..  😵
Sporo się zrobiło re-voltowych wielkokoni:] Jestem pod wrażeniem.
My już sie tu kiedys wstawialiśmy, ale przegladając starocie znalazłam foto, które całkiem nieźle obrazuje nasze gabaryty. Dla przypomnienia: koń ok. 175 cm i ja 163 cm.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2011 15:49
jak tam wasze maleństwa, przygotowują się do zimy?
Facella jeśli o nas chodzi, to tak. I to całkiem prężnie, teraz kiedy się w miare ciepło zrobiło, to się Łosiek futrzy. Na noc dostaje drelich a i tak już jest puchowy. Wczoraj jak wrzuciłam polar do pralki to myślałam, że się nie pozbieram tak zakłaczyłam pralkę.... i to w nowym mieszkaniu 😵

mały wszedł pozniej pod pastuchem na padok i jak stanął całkiem obok Dżamala ( bo na zdj mały jest na gorce) to wyglądał jak piesek  😂
Ostatnie zdjęcie z cieplejszych dni 🙁
Pozdrawiamy 😉
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
07 października 2011 12:31
Trochę rozmazane, bo z telefonu :
no tak, na zdjęciu jest koń przeciętnego wzrostu i kucyk. I co dalej?
U mojego niunia futerko zimowe już w pierwszej połowie września się pojawiło, a teraz to wygląda jak mamut ze swoim wzrostem i puszkiem  😁 I w tym roku nie golimy więc się chłopak nacieszy 💃
Mój kiepsko obrastał tamtej zimy i teraz również (pewnie z mamutka nici), więc znów będe sie zadręczać czy ihasiowi ciepło w większe chłody 😵 Tym bardziej, że stać będziemy sami w murowanej stajni, bo pozostałe stwory są w drugiej.
Zazdroszcze sierściuchów!
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2011 15:09
Lily, osiołkowato wyszedł na zdjęciu (-:

Karmelek daj foty mamuciątka  😁
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
07 października 2011 15:23
no tak, na zdjęciu jest koń przeciętnego wzrostu i kucyk. I co dalej?


Ej ! 175 ! to mało ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się