PSY

k_cian, którego Magnussona masz? 🙂



Gusia moja suka to szyjke z indyka ma na dwa gryzy 😉 Problem w tym, że ona nie gryzie kości, odgryza kręg i połyka.


hehe no tak - wiesz chyba pora sprawić sobie jakiegoś większego psa . Chi to maleństwa a jack russellka - duża nie jest  ale mój stary się burzy że to i tak zbyt małe .. Chociaż ja przyznam szczerze że jestem za drugim jackiem 😀  😍
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 czerwca 2011 22:23
anaa wkoncu pies czy suka? 👀

sienka jeszcze bedziesz Bogu dziekować że to właśnie Maniek będzie wasz :kwiatek: masz fotki? 👀
sienka, 3 dni 😀
tet, będę myśleć 😉 hodowca wyboru chyba nie ogranicza, ale stara się sugerować co nieco. Wiem, że decyzje który do kogo mają zapadać ok 6 tygodnia... przynajmniej taki jest plan. Testów nie umiem robić - ale dzięki za stronę - postaram się co nieco wykorzystać do swoich celów 🙂
Zairka, nie wiem jeszcze - muszę je ogarnąć charakterologicznie - pewnie będę u Beaty kilka razy i coś wymyślimy 😉
Zairka, mam na razie tylko jednego mmsa,  jak bede miec cos na komputerze to wrzuce chlopakow. Ktory z nich jest Emanuelem - sie okaze 🙂

Anaa, no prosze jak sie zgraly nasze psy. Tu naprawde calkiem jak w watku dzeiciowym, tam tez jak rodza to wszystkie na raz 😀
sienka, dokładnie 😉 Zaraz jeszcze Sierra wpadnie z radosnym newsem (jeszcze jakieś 5 dni) 😉 hihi...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 czerwca 2011 10:20
Anaa a jakie mażści sie porodziły? chcesz ogonka czy bezogonka 👀
są na ausikowym? jak tak to mi podlinkuj :kwiatek:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
13 czerwca 2011 10:37
k_cian, nie bylo czasu wolnego. Czas na poligonie dzielil sie na zajety i sen.
Zawsze bardzo zaluje, ze nie zrobilam wiecej zdjec, tak tez jest tym razem. Ale tyle rzeczy sie dzialo, ze nie mialam glowy do fotek.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2011 11:23
sienka, Jaka rasa?


Ja w końcu kupiłam karmę. Tylko nie pamiętam czy już o tym pisałam 😀
White Wofl Wild Forest Edition 😉
http://www.whitewolf.eu/produkty/wild-forest.html
Mam White Wolfa rybnego na swojej liście do sprawdzenia...
Będzie ktoś za tydzień na poznańskiej Cytadeli? 🙂
http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/dcdc-poznan-kejterfrisbee-na-cytadeli-program


Ja planuję się wybrać jako widz w towarzystwie mojego kundla 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 czerwca 2011 22:24
Kilka fotek Kesza, całkiem już zadomowionego ( juz prawie miesiac jak jest u nas 💃 )
Biegam...

już nie mam siły..

ejj! wstawaj!... Ty też odpadasz?

Kiedy moja Pańcia zejdzie z tego dużego psa.. chyba zaraz przegryze smycz i do niej przybiegne (jak pomyślał tak zrobił :zemdlal🙂
skubany, piękny jest 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 czerwca 2011 22:43
dlatego charakterem musi  Ci sie przypodobać merlak z ogonkiem 💃
Merlaki są świetne! 🙂 Ale gdybym osobiście stanęła przed dylematem blue-red....miałabym problem 👀 Szczęściem jak dotąd patrzę w zupełnie innym kierunku 🤣
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 czerwca 2011 10:16
ja szczerze przyznam że jeżeli chodzi o merlaki to ograniczona ilosc psów mi sie podoba, nie lubie jak maja mocno nakrapiane modreczki, zawsze mazył mi sie border black tri..teraz marzy mi sie red tri aussie
Ostatnie wodowanie 🙂
No to i ja przedstawię swoje potwory 🙂
Starsi ponoć mają pierwszeństwo, więc zacznę od Leosia 🙂
Leoś ma już prawie 8 lat. jest psem, którego odkupiłam od ludzi którzy go bili, przez co on rzucał się na każdego człowieka.... Szkoleniowiec, dużo pracy i Leoś już nie gryzie nikogo, a dzieciaki kocha nad życie... niestety leoś ma wadę genetyczną i całkowicie stracił wzrok (zanikła mu siatkówka).
Panie i Panowie oto i On:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i z czasów jak jeszcze widział....



Uploaded with ImageShack.us

A teraz pora na Hugosia 🙂
Hugo jest cockerem rodowodowym, psem wyczekanym i wymarzonym, swojego czasu wystawianym na wystawach.
Hugoś ma 4 lata i od zawsze fjubździu w głowie 😉
Ostatnio trochę wydoroślał....
jest psem, który mógłby być wiecznie głaskany, a i tak zawsze mu mało 🙂
Oto i on:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Dziękujemy za uwagę 🙂
Leo i chłopaki
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 czerwca 2011 11:19
Hugoś jest absolutnie przepiekny!!! jak to miło zobaczyć nie zapasione Cocerki 😍
ash   Sukces jest koloru blond....
14 czerwca 2011 11:24
Mój wujek miał identycznego spaniela jak Leoś! Te same przecudowne, mięciutkie uszka i słodki nosek!
Dzięki dziewczyny 🙂
Zairka niestety utrzymanie cockera w dobrej formie nie jest proste... One uwielbiają żarcie 🙂 a do tego to spojrzenie powoduje, że każdy kto wchodzi do mojego domu natychmiast je dokarmia 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 czerwca 2011 11:59
Co do trzymania formy, "znajomi" z parku mają basenji. Ogromnego łakomczucha, tylko by jadła. Wszyscy sobie żartują, że zgłoszą do TOZu, że psa głodzą 😉 Suczka oczywiście ma świetną formę i linie. Jak pojechali teraz na wystawę do Leszna sędziowie powiedzieli, że jest gruba i musi schudnąć ze 2kg. Konkurencja wyglądała jak głodzona 😉
To ja też pochwalę się moim psiakiem.
Jest to kundelek, który został przygarnięty przez nas w wieku około 6 miesięcy.
Teraz ma około 4 lat.









JARA no z wystawami to tak jest.... Polscy sędziowie mówią, że pies w idealnej formie, ale juz zagraniczni, że spasiony.... Każdemu nie dogodzisz 😉 Ja pilnuję, żeby psy nie były zapasione i tyle.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
14 czerwca 2011 16:25
kundelek wymiata, zarabisty styl skoku
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 czerwca 2011 16:33
My jesteśmy w trakcie nauki niejedzenia od obcych. Na razie próbuję sposób, który już sprawdził się u mojej poprzedniej suczki- prosimy znajomych, żeby dawali mu coś zupełnie niesmacznego i nieznośnego do jedzenia, po czym sami dajemy mu smakołyk, jak również karcimy głosem gdy próbuje wziąć smakołyk od znajomego. Znacie jakieś inne, dobre metody na takie szkolenie?
Zairka, zobaczymy - na pewno dam znać co mi skradnie serce 😉 wyboru koloru głównego nie mam i na bank będzie red 😉 hehe
Miło mi, że moi chłopcy się spodobali  😀
Nie będę cytowała bo nie umiem na tym forum kilku postów za jadnym zamachem  😵

Blow, czy Ty jesteś molosowa Boswell?

Mój dzisiejszy kudłaty:






I nasz słynny buziak w nos 😀


Czyż on nie jest słodki? ^^ [poza tym, że ostatnio mu odwaliło i codziennie o 1 w nocy budzi mnie i skacze po łóżku oO] No, a poza tym czekamy na fryzjera, bo mam już dość tych długich kłaków. On pewnie też, wszystko się w to plącze 👿
gopi, no to do zobaczonka! Może sie spotkamy. 🙂
low, czy Ty jesteś molosowa Boswell?


A gdzie tam, Boswell jest tu Boswell, Ola z tej strony 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się