Końska rewia mody cz. V (2011)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 czerwca 2011 20:51
ja się wyłamię. zdecydowanie jestem za brązowym 🙂
wątek zamknięty
no i co ja mam teraz zrobić?  🤣 w koncu musze siodlo kupic D tylko w jakim kolorze 🤔 
wątek zamknięty
Siwek moim zdaniem w czarnym wygląda szlachetniej : ) przy okazji to piękny ten Twój siwek!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
04 czerwca 2011 20:57
siwek weź czarny, ładnie podkreśla jego maść  😉 czekoladka jest dobra dla kasztanów w typie Despa sei albo dla siwków mlecznobiałych. Twój jednak ma jako taką hereczkę i moim skromnym, "obiektywistycznym" zdaniem, brązowy nijak nie bedzie pasował.  😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 czerwca 2011 21:04
Siwek, wiem, że z oliv coś tam, bo sama mi mówiłaś, ale jestem strasznie ciekawa, czy ktoś umie skojarzyć z jakiej.  🤔wirek: I moim zdaniem Jasiowi najlepiej w czarnym sprzęcie. BTW. jakie siodło kupujesz?
Livia, pięknie, tylko ja znów bym przesunęła pad troszkę w tył  😁 Ale jest świetnie!  😍
wątek zamknięty
po cichu marzę sobie o milady devoka  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 czerwca 2011 21:13
Siwek , czarny ! 😀

przepraszam laski ale nie mam zdjęć Latino w Alt rosie  😡 nie jeździłam dzisiaj na nim 🙁 a jutro nie założę mu różu jak na niego wsiądzie P.Michał  😂

co założyć Black, Stone Grey, Grass,  Sunshine, Grey ? Tego jeszcze nie mamy obfoconego .
wątek zamknięty
6:1  😲
wątek zamknięty
siwek, na dopasowany...

(w brązowym na zdjęciu marnie, lepiej idź w czernie)
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 czerwca 2011 21:45
siwek - czarne na 100% brąz mi do niego nie pasuje
wątek zamknięty
ja jeśli mogę się wtrącać
jestem tak jak sei za brązowym 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 czerwca 2011 21:57
moim skromnym zdaniem czarny gryzie się z jego hreczką. ale ładnemu we wszystkim ładnie 😉
wątek zamknięty
brązowy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
04 czerwca 2011 22:20
Witam, można się przyłączyć ?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 czerwca 2011 22:24
Psycha ♥ no pewnie  😉
wątek zamknięty
kurcze.. juz chcialam napisac ze pogodze sie z czarnym 😉 a jednak nie umiem sobie uproscic zycia i nadal bede go ubierala na zmiane  💃

(fajnie ze sie siwek bez miesni podoba. juz sie nie moge doczekac co bedzie gdy wroci pod siodlo) 😀

wątek zamknięty
juliadna ja bym obfociła stone grey albo sunshine  😀
siwek moim zdaniem czarny  😉
wątek zamknięty
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
04 czerwca 2011 22:34
Siwek dla mnie w czarnym jest lepiej
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 czerwca 2011 02:52
juliadna błagam o grass na latino ew. banane jeśli posiadasz 🙇

edit:

Dziewczyny ze względu, że koń daleko a ja nie mam możliwości przymierzenia wszystkiego mała wizualizacja pogonić czy zostawić:

es black/slate


cotton blassgrun


cotton lemon


impuls blassgrun


impuls olive


dralonowa olive


Pogodziłam się z tym że zostaną u mnie kolory: gelb/toffe/royalblau/marine/sky/black/silber/copper/negro/coriander/deepblue/nougat/lavender/grey/navy i jeden creme, ale niestety od 4 dni biję się z myślami bo przecież jeść nie wołają  😁 ale że zielony nie jest moim mega ulubionym kolorem to czekam na wasze wypowiedzi.
dodam tylko że niestety kolory nie są 100% oryginalne ale w szmatoholikach mamy po parę zdjęć tej kolekcji więc możecie porównać do oryginalnych.

A i ew. który najbardziej na siwego z es:

navy-ice

navy-grey

ice-navy
wątek zamknięty
Medziiik zmartwię cię, bo we wszystkich mu dobrze (no poza czernią, ale to moje prywatne zboczenie że mi nie podobają się konie ubrane na czarno) poza tym to  😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 czerwca 2011 06:44
Precelek mówisz, że we wszystkich z olive/lemon czy we wszystkich Es dodanych jako 3 ostatnie  😁 a jeśli we wszystkich wszystkich to naprawdę mnie załamałaś 😂 😵
wątek zamknięty
mi osobiście nie podoba się stripe in navy-ice
jest dużo ładniejszych stripe inów 🙂

jeszcze jakąś czerwień dla siwka jak eurostarową scarlet red!!!!

a cała reszta pasuje jak najabardziej jak dla mnie. (choć najmniejszy szał w żóltym)  😀iabeł:
ale wiesz, ja jestem cięzkim przypadkiem, nie sprzedawałabym nic  😂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 czerwca 2011 07:27
Haha.. No tak Ty czekasz aż nabiorą wartości 😀 No nic chyba jednak nie obejdzie się bez zarzucenia na konia 😁
Ale w sumie masz racje mnie ten strip in navy-ice ładny ale chyba jakoś nie na siwego pisany
wątek zamknięty
nieee, ja czekam aż z powrotem zaczną mi się podobać. W innym wypadku jak sprzedam, za pół roku będę szukać ich znowu  😁
wątek zamknięty

dziewczyny pomóżcie

gdzie kupie ładny biały czaprak do maksymalnie ok 200zł

musi być wytrzymały, więc brillanty raczej odpadają

czy ktoś posiada czaprak Isabell Werth by euro-star?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
05 czerwca 2011 10:35
chudapigi zainwestuj w Anky white.
wątek zamknięty

chętnie, ale te z nowym pikowaniem zupełnie mi się nie podobają plus ten błyszczący materiał

jak wiesz gdzie mogę kupić nową, ze starym pikowaniem to 😵
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
05 czerwca 2011 10:43
chudapigi poszukaj w ogłoszeniach. Ktoś sprzedawał nawet dwie za całkiem rozsądne pieniądze.
wątek zamknięty
Medziik w jasnych eskadronach wygląda bardzo przeciętnie, w navy-ice byłoby cudnie
wątek zamknięty
tak tak, jedną nawet mam u siebie, Koniczka :kwiatek:

ale muszę kupić coś na prezent, więc używanej raczej nie wypada🙂😉

off topic: Czy ktoś ma kontakt z Siss? dawałam info w ogłoszeniach, dostałam numer, ale jej telefon jest wyłączony... ona często tu bywa, więc może  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.