Końska rewia mody cz. V (2011)

ojej, to ja już chyba nie powinnam się udzielać  🤦
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
03 czerwca 2011 08:27
Zairka, ja walnięta  👀 no co Ty, nie zauważyłam  😂

Może kiedyś, ze zdobyciem toulene toffee wszystko mi przeszło  💃
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
03 czerwca 2011 09:58
A ja mam taki szatański plan zrobić dzisiaj dobre fotki mojej kolekcji 🙂
wątek zamknięty

widzialam na zywo brillanta aubergine i sie rozczarowalam- ciemny, w ogole nie podobny do hortensji, a nawet nie widac fioletu

za to cotton jest piekny i brillanty violet, antarzit, royal
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 10:40
vissenna, czekam na fotkę! 😀iabeł:
wątek zamknięty

Wspólna, skromna kolekcja, moja i forumowej Tuptek 🙂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 10:48
huzarova, zazdroszczę chilli i gelba 😍
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 czerwca 2011 10:49
Ja mam również taki plan, o ile znowu nie przyjdzie burza i ulewa, akurat jak będę chciała uwiecznić swoje aktualne szmaty na zdjęciu  😀iabeł: Tylko jeszcze czekam na ankusię  😍

Czy do karego i gniadego warto wymienić stone grey na madeirę? Zastanawiam się, bo łogrowi będzie do pyska, ale gniadej...?

huzarova gelb (?), chilli i aubergine!  😜
wątek zamknięty
Brakuje jeszcze cotton royal z nowej kolekcji.
Ja również jestem zakochana w gelbie, ale ostatnio na pierwszy plan weszła oberżynka  💘
wątek zamknięty
Ja mam wlasnie w lapkach brillanta royal i cottona aubergine.
Od royala nie moge odkleic wzroku jest cudnyyyyy  😍
wątek zamknięty
Misia zazdroszcze royala  😍

sprzedaż S. polopadu za 195 euro przebiła wszysko... nie chce ktoś kupić jakiegoś czapraka ode mnie?  😁  👀 za 195 euro sprzedam każdy nawet turkisa/petrola/gelba/toffe brillanta  😁

w DE jest jednak większy szał na stare kolekcje niż u nas  👍
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
03 czerwca 2011 11:06
W DE ta sama kwota ma inną wartość 😉
wątek zamknięty
w sumie też racja  🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 czerwca 2011 11:11
O, a ja się dorobiłąm takich oto zdjęć 😉

Esadron cotton green


I tutaj pytanie off top - czy meksykan nie jest zapięty za wysoko? Pytałam w wątku o ogłowiach (z lepszym zdjęciem) ale odpowiedzi nie dostałam... No i te owijki... Fulli trochę za dużo jak na kucykowe nóżki.

I zdjęcie 'na dziko' na grubej kucce - Anka Stone grey.

Będzie jej do pyska w madeirze?


s. oj tak. Denerwuje mnie jak jadę do Niemiec i niemka zarabiająca na pół etatu 1500 euro narzeka, że bluzka kosztuje 6 euro, bo przecież to drogo. Albo Eskadron 25 euro. A u nas, ja jak sobie dorobię 400 zł w wakacje miesięcznie cieszę się jak upoluję za 120 zł używaną ankę, bo toż to taniocha 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
03 czerwca 2011 11:18

I tutaj pytanie off top - czy meksykan nie jest zapięty za wysoko? Pytałam w wątku o ogłowiach (z lepszym zdjęciem) ale odpowiedzi nie dostałam... No i te owijki... Fulli trochę za dużo jak na kucykowe nóżki.


wg mnie nie jest 🙂 a dwie owijki mogłabyś sobie skrócić o pół metra i bedzie jak znalazł, chociaż tego ogra to jest wszędzie za dużo, a nie samych owijek  😁 I chyba badziej by mi się podobały te dwa ubrane odwrotnie.
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 czerwca 2011 11:23
Ich wszystkich jest wszędzie za dużo 😉

Na następny raz ubiorę odwrotnie. Jutro w terenie się greenem polansujemy z gniadą. Sobota i teren, więc wyglądać trzeba jakoś  😎
U karego w Ance jest totalny bezszał, więc już nawet nie zakładam, bo się patrzeć na niego nie mogę  😁
wątek zamknięty
maddie gniadej powinno być ładnie w greenie.
Przynajmniej mi się podoba gniada w green




edit. Może się nie znam ale chyba Twojej gniadej przydałoby się troszkę cofnąć siodło, zwróć na to uwage następnym razem  🤔wirek:
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
03 czerwca 2011 11:30
to też fakt 🙂

To ja, jak już wcześniej mówiłam, chętnie go przygarnę 🙂 i srokatego źrebola
I widziałam już ogra w stone grey i mi się podobał! Ale ja gustuję w spokojnych kolorach.
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 czerwca 2011 11:37
Weź go! Jakby to był mój koń, to bym Ci go oddała nawet za darmo, bo po ostatniej próbie wyjazdu w teren (w... poniedziałek?) jeszcze nie odważyłam się z powrotem siąść na niego. Weź go, weź!  😁

chilli2 jest za blisko. Siodło nawet jak przesunę w tył, to po kilku krokach popręg i tak jedzie w przód, bo ten ogromny bebech go spycha, a następnie siodło. Ogółem siodło się dobrze trzyma, nie jeździ później w przód ani w tył, ale prawda jest taka, że jeździmy tylko stępem albo w terenie trochę kłusem.
Mimo wszystko wybieram się do rymarza, żeby mi poprawił i lepiej zaszył zaczep do podogonia i będziemy jeździć z podogoniem, bo innej opcji jak na razie nie ma. A co do greena - na pewno jej będzie do pyska, bo już raz na nią mierzyłam jak wybierałam pomiędzy petrolem a greenem 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
03 czerwca 2011 11:41
A ja mam niezłą bombę: widziałam już zapowiedź zimowej kolekcji Eskadrona! 🏇
Na razie tylko jedną linię kolorystyczną: kremowy, burgund, złoty, szary i brązowy.  😍 przypomina coriander/wine ale ma zdecydowanie żywsze kolory.
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 czerwca 2011 11:44
vissenna aaaaa! Nie gadaj! Ja już wtedy będę ubogim studentem! Burgund... Jeszcze mi brakuje takiej szafirowo-brązowej kolekcji i niciaka czerwonego i ładnego żółtego  😍 Ciekawe jakie będą niciaki w tym roku 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 czerwca 2011 11:48
ja mysłałam że jestem szalona dając 120e za brillanta petrola+ nauszniki ale widac nie jest ze mna az tak zle do 195+ wysylka jeszcze mi daleko 😅

visenna złoty 😍

ja coraz bardziej rozmyslalm nad sprzedaza wine brillanta.
Musze przegląd paki- zrobic zwlaszcza owijek, np. coriandera sprzedalam a mialam do niego owijki burgund i anky pebble, a teraz do niczego mi nie pasuja...
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
03 czerwca 2011 11:49
czyli kolejna powtórka, tylko w mniej szlachetnej/stonowanej odsłonie 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 czerwca 2011 11:56
vissenna, uff, mnie na szczęście nic nie rusza 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 czerwca 2011 12:03
Misia ja prosze o obfocenie royala na koniu !  😜
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
03 czerwca 2011 12:09
Postaram się wywiedzieć o niciaki - ale to zawsze najpilniej strzeżony sekret był. Patrząc na zimową kolekcję juniorską obstawiam taki morski kolor (coś jak emerald)
wątek zamknięty
juliadna postaram sie nawet dzisiaj ale zdjecie bedzie pewnie slabe bo nie mam dobrego sprzetu do zdjec  😉
wątek zamknięty
burgund 😜 😜 😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 czerwca 2011 12:33
szary i brązowy 🙂 ale musiałyby być naprawdę ładne.
ja jeszcze nie zrobiłam zakupów z obecnej kolekcji... kasy nie było. z resztą nadal się nie przelewa ale beige zamówię na dniach a navy może w lipcu? no i derkę... kiedyś ją kupię ten bocolor royal/navy  🙄
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
03 czerwca 2011 13:20
ja chyba musze przestać ten wątek odwiedazać, bo jak wczoraj zdecydowałam sprzedawac szmaty, tak dzisiaj chcę kupować... 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.