Miguel jest ze mną odkąd skończył 2 lata. To koń bardzo przyjazny, ciekawski i lubiący kontakt z człowiekiem. W stadzie jest ugodowy — bez problemu funkcjonował zarówno z klaczami, jak i wałachami.
Nie sprawia problemów w transporcie ani w codziennej obsłudze.
W treningu skokowym naskakiwany do około 100 cm — pokazuje dobrą technikę, odwagę oraz chęć do pracy i skakania. Kilkukrotnie był przygotowywany do startów w zawodach, jednak ze względu na mój ograniczony czas nie było możliwości dalszego rozwoju w tym kierunku również finansowo.
To koń z potencjałem dla osoby, która będzie mogła poświęcić mu więcej uwagi i kontynuować jego pracę, bądź chce mieć przyjaciela, który będzie chodził za człowiekiem jak pies.
*Możliwa również dzierżawa - tylko z naszym trenerem,dla osoby chcącej się rozwijać i startować w zawodach.