Opis ogłoszenia:
wypełnienie : wełniane
wysokość kłębu : niski do średniego
rozmiar siedziska: 17”
kształt przedniego łęku : hoop - mocno otwarty (płaski)
szerokość kanału : normalny
rozstaw łęku : bardzo-bardzo szeroki XXW / 2XW
Rozmiar nieoznaczony, ale wypada na bardzo szeroki XXW, 34 stubben, 37 prestige, liliowy łęk wintec
Siodło wykonane z wysokiej jakości materiału syntetycznego, lekkie i praktyczne w użytkowaniu. Szczególnie polecane dla koni o płaskim grzbiecie oraz takich, u których siodła mają tendencję do zsuwania się do przodu. Wyposażone w regulowany blok kolanowy na rzep, umożliwiający dopasowanie do indywidualnych potrzeb jeźdźca, oraz system popręgu z trzema punktami zaczepienia, który równomiernie rozkłada nacisk na całej długości siodła. Stan dostateczny +, przystuły z prawej strony jak nowe, z lewej wymienione na skórzane. Widoczne przetarcia na tylnym łęku, niewielkie zabrudzenia, zardzewienie na zamku oraz lekko rozdarty materiał nad zamkiem, widoczny na zdjęciach, lekko uszkodzony blok kolanowy.
Thorowgood to uznana brytyjska marka siodeł, obecna na rynku od lat 80. XX wieku, znana z nowoczesnego podejścia do komfortu konia i jeźdźca. Marka funkcjonuje w tej samej brytyjskiej grupie producentów co Kent & Masters oraz Fairfax, a wszystkie trzy łączy wspólna filozofia projektowania i wysokie standardy dopasowania.
Oferuję również usługi saddlefitterskie z dojazdem, więcej na temat oferty siodeł, tras i wizyty można dowiedzieć się na stronie holly-hock.pl
Przymiarka jest możliwa przez pięć dni od momentu otrzymania paczki. Zamówienie wysyłane jest za pobraniem. W przypadku zwrotu koszty przesyłki w obie strony ponosi kupujący.