SAba

Konto zarejstrowane: 13 sierpnia 2013

Najnowsze posty użytkownika:

kącik zaprzęgowca
autor: SAba dnia 14 sierpnia 2013 o 17:53
Czyli te śruby będą w moim przypadku zdzierać lakier z ramy :-(, czy tam powinna być jakaś gumowa podkładka?
kącik zaprzęgowca
autor: SAba dnia 14 sierpnia 2013 o 11:17
może wstawię zdjęcia, będzie łatwiej . Patent w maratonie ok, ale po co są śruby w dyszlu? no i jak założę dyszel to leci aż do ziemi :-(
kącik zaprzęgowca
autor: SAba dnia 13 sierpnia 2013 o 22:43
Witam,
mam pytanie do " zaprzęgowców" , jak zamontować dyszel do maratonu na parę.  Kiedyś kupiłam maraton i nigdy nie był mi potrzebny dyszel na parę, teraz chciałam go założyć i klops, bo po zapięciu leci do ziemi a z tego co wiem dyszel sam ma się trzymać  na odpowiedniej wysokości. Szukałam czegoś na necie ale...generalnie nic na ten temat nie znalazłam. Proszę o pomoc!!