kącik zaprzęgowca
autor: SAba dnia 13 sierpnia 2013 o 22:43
Witam,
mam pytanie do " zaprzęgowców" , jak zamontować dyszel do maratonu na parę. Kiedyś kupiłam maraton i nigdy nie był mi potrzebny dyszel na parę, teraz chciałam go założyć i klops, bo po zapięciu leci do ziemi a z tego co wiem dyszel sam ma się trzymać na odpowiedniej wysokości. Szukałam czegoś na necie ale...generalnie nic na ten temat nie znalazłam. Proszę o pomoc!!