wredziucha

Konto zarejstrowane: 10 kwietnia 2012

Najnowsze posty użytkownika:

Końska rewia mody cz. VII (2013)
autor: wredziucha dnia 01 sierpnia 2013 o 22:28
Santos w łezce Eskadrona, Next Generation, Lemongreen 🙂 W rzeczywistości niesamowita żarówa  🙂
Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie
autor: wredziucha dnia 09 czerwca 2013 o 19:26
Może p.Michał Kornaszewski? Musiałabyś się dopytać (-;
Jak przyśpieszyć wzrost końskiego ogona?
autor: wredziucha dnia 22 grudnia 2012 o 22:46
Mam straszny problem, koniowi mocno przerzedził się ogon, generalnie grzywę i grzywkę ma rzadką, od zawsze. Ogon opustoszał :O Mniej więcej 3/4, super, gęsty, natomiast na dole - zobaczycie na zdjęciu. Co mogę zrobić, żeby jak najszybciej mu odrósł?

Zawsze jeżdżę w kasku, to jedynie na potrzebę zdjęć 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] dublowanie tematow
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: wredziucha dnia 28 października 2012 o 11:09
Było z Bolkiem z widoczku, to teraz Birma🙂 Był hardcore :P To jest nasz "widoczek" po którym galopujemy 😉 Po jednej stronie widać lasy, łąki, po drugiej osiedle, daleko, daleko w dole 🙂 Birma jest siwa. A pochwalę się, że byłam na spacerze na Donie Roko, który wygrał OOM! :P O!
Odznaki PZJ
autor: wredziucha dnia 21 października 2012 o 08:03
Ja ostatnio zdałam brąz w LKS Stragona w Morawie🙂 Bardzo fajne warunki do zdawania odznak, problemów ze zdawaniem nie ma. Moimi egzaminatorami byli Pan Lawin i Pani Brodziak. Nie było tak, że chcieli kogoś "udupić" , a koleżanka na srebrnej trafiła i na takiego 😉 Bardzo przyjemna atmosfera, konie z rekreacji też bardzo się nadają do odznak. Polecam🙂
Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)
autor: wredziucha dnia 21 października 2012 o 07:55
Z Santosem🙂
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: wredziucha dnia 21 października 2012 o 07:52
Bolek🙂 Z kieeedyś tam. Dzisiaj jedziemy na spacer to na pewno jakieś zdjęcia zaliczymy😉
Obozy jeździeckie
autor: wredziucha dnia 10 kwietnia 2012 o 20:36
Ja byłam w zeszłym roku w Stragonie. ( LKS Stragona w Morawie, koło Strzegomia ) www.Stragona.pl
I tak jest cudoooownie.. Potem jako, że mam blisko to tam kupowałam karnety, uczestniczyłam w zawodach.
W tym roku jadę ponownie. Mieszka się w Pałacu, 5 minut z buta od stajni. Jedzenie jak w domu^^
W stajni jazdy dwa razy dziennie, co drugi dzień jakoś skoki. Grupy były podzielone na zaawansowaną i tą mniej.
Ciekaaawe tereny. My w grupie zaawansowanej na początku, któregoś przejeżdżając przez cross skakaliśmy kłody w wodzie😉 W terenie przejazdy przez rzekę ( ale nie aż tak głęboką, że konie pływać musiały, hahaha😀 ) często wolne galopy na łące, kto chciał. Ja zrobiłam sobie wyścig z wiatrem😀
Naprawdę ten obóz polecam, bo jest mega!
Ja jadę prawdopodobnie w tym roku na.. To chyba drugi turnus. Pierwszy z 10 osobami 😉
Pozdrawiam