Foxlater

Konto zarejstrowane: 28 listopada 2010
Ostatnio online: 15 grudnia 2025 o 14:06

Najnowsze posty użytkownika:

ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach
autor: Foxlater dnia 19 sierpnia 2025 o 15:06
Czy ktoś się orientuje ile czasu mam od zaliczenia konkursu licencyjnego na zdanie srebra aby to nie przepadło i żebym mogła wnioskować o uprawnienia III stopnia?
Stajnie w Warszawie i okolicach
autor: Foxlater dnia 01 sierpnia 2025 o 10:27
Ja stoję aktualnie w Pamirku i jestem bardzo zadowolona 🙂 Siano bez limitu w siatkach i na padokach zimą, latem łąki z poidłami. Jest super hala, plac i lonżownik z nowym podłożem, które jest zadbane, regularnie podlewane i bronowane. Na dodatkowe pytania mogę odpowiedzieć na priv 🙂
szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa
autor: Foxlater dnia 23 października 2019 o 10:11
Hej, szukam kameralnej stajni raczej po południowej stronie (Ursynów/Piaseczno byłoby idealne) do spokojnej, przyjemnej jazdy bez żadnych sportowych ambicji.
Jestem po dość poważnym wypadku (3 lata nie siedziałam na koniu) dlatego koniecznie spokojne konie i fajna atmosfera żebym mogła ze spokojną psychą wrócić do jazdy.
Z chęcią też prywatny koń (może być nawet starszy tylko do spokojnego tuptania).

Cholernie mi brakuje obcowania z końmi, więc jeśli ktoś ma coś do polecenia to czekam na info 😀
Ochraniacze
autor: Foxlater dnia 13 czerwca 2016 o 12:34
Renobiusz , chodzi mi właśnie o te skokowe HH.  🙂 Byłabym mega wdzięczna za wymiary, ponieważ GNL mi odpisał, że Coby są dosyć duże i polecają je wziąć, a ja juz sama nie wiem  😵
Ochraniacze
autor: Foxlater dnia 12 czerwca 2016 o 19:03
Ma ktoś Carbony Nortona lub Harry's Horse Elite-R i mógłby powiedzieć jak wypadają z rozmiarówką?
Na konia noszącego Veredusowe M raczej coby czy fulle?
Będę wdzięczna również za opinie o tych dwóch modelach  🙂