Jak mnie dawno tutaj nie było… 
Własnej strony nie mam czasu prowadzić, a co dopiero tutaj bywać 🙂 
Myślę że, tak rzadko wrzucam tutaj zdjęcia ponieważ są tak rygorystyczne ograniczenia wielkości zdjęć. 
Od dawno nie wyeksporotwałam z programu zdjęcia mniejszego niż 2tys pxl,
tak że, mogę tylko w linku wrzucić kilka zdjęć 🙂
 hops ,  
 klep-klep, 
klep-klep 2   lubię takie światełko -ll- pobawić się kadrem -ll- pstryknąc klasyka kilka dni temu do mojej  nikosiowej rodziny dołączył nikkor 135mm ze światłem f2, powiem Wam że obiektyw igła i piękną plastyką. 
Jednak puszka musi lecieć do serwisu, af troszkę już wariuje z przeciążenia. po 1,5roku tyrania aparat  zasłużył pojechać do spa 😀 
Bardzo przyjemnie jest obserwować Wasz progres 🙂 
breakawayy podniebny skok super! 🙂 ja bym się pokusiła o usunięcie bacika 🙂 napierśnik, wytok robią tutaj sporo zamieszania, a bacik jeszcze bardziej je potęguje 🙂
smartini yyy, brzydkie te zdjęcia, nie podobają mi się. Dobrze że za tydzień się widzimy to Fuerczika pofocimy 😍 
madmaddie mogłabym mieć takie zdjęcie z Fuerte! Ładne bardzo 🙂 
armara czy ja powinnam komentować Twoje zdjęcia? Uwielbiam i już, reporterka w Twoim wykonaniu jest genialna 
Cocosowo my to sobie już rozmawiałyśmy co ja myślę na temat Twoich zdjęć! Nie ma w Polsce drugiej takiej, która ma tak estetyczne spojrzenie na zdjęcia  w kierunku edytorialu z końmi 🙂 Ja coś tam próbuję, pod wpływam uczelni i zleceń ale to daleka droga do uzyskania "tego czegoś" co Ty masz od zawsze na zdjęciach 🙂 Gratuluje Ci Marcela, masz niesamowity talent! 
tutaj mam jeszcze zdjęcie, w kierunku w którym teraz się rozwijam, jak mi to wchodzi to oceńcie same
 ( raczej dziewczyny tutaj zaglądają, z tego co pamiętam) 🙂  pstryk 2