Dobrze, że nie oglądałam o tych nianiach. Po co się denerwować
Endurka- podobno ułożenie siusiaka w pieluszce jest znaczące, ale ja czysty teoretyk jestem 😉
Cierp1enie- wiesz ile ja takich rad od różnych położnych ostatnio słyszę 🤣 😉
Moja mi dzisiaj powiedziała, że mam dużo spacerować, inna że mam robić przysiady, poza tym chodzenie po schodach, olej rycynowy, seks, herbatki, wiesiołek, aromaterapia.... 🤔wirek:
Nawet trafiłam na taką stronę 😂
http://umamy.homestead.com/porod.htmlNajbardziej mi się podoba jazda po wertepach 😁
A tak naprawdę to jeden lekarz mi powiedział, że od tych wszystkich "ćwiczeń" to jasne, że można wywołać skurcze......ale łydek 😂
Ale powiem Tobie, że cały czas nadziwić się nie mogę, że nie robią Ci zapisu KTG. Rozumiem, że robią Ci tylko coś takiego że przykładają Ci przyrząd do brzucha na ok min i nasłuchują bicia serca dziecka i tyle?
Bo jeśli tak to masakra. Bo nie są w stanie stwierdzić np jak dziecko reaguje na skurcze, jak często one się pojawiają, czy nie ma spadków tętna itd.
Ja KTG mam robione regularnie z pełnym zapisem minimum 20 min (w szpitalu raz 40 min, raz 3 godziny)