To są raczej przeciętne szkoły, więc myślę, że powinnaś się dostać. Ale ja dla tych szkół na pewno nie wybierałabym się do innego miasta. Co innego, do tych w czołówce, może i bym się zdecydowała, ale w tym wypadku, poczekałam te 3 lata i zmianę zrobiła sobie na studia. Serio 😉
No to nie wiem sama. Tutaj mnie w sumie nic nie trzyma, z rodzicami stosunki nie za fajne, znajomych wartościowych też brak. Dosłownie nic mnie tu nie trzyma. A wręcz czasem mam ochotę wyjechać stąd jak najdalej. Zobaczymy jak to się potoczy.
Tymczasem idę zaspokoić mój słodyczowy głód i lecę piec murzynka 🏇
Wilczyk, przepraszamy :kwiatek: :kwiatek: Ale Kaszmir od wczoraj miał problem ze sobą, a dzisiaj musiałam wsadzać trenera na rozprężalni, bo moja psychika nie dała rady z rzucaniem się na wszystkiego konie.
A z dzisiaj jestem bardzo dumna z Siwego, no i z siebie troszkę też. Ostatecznie zakończyliśmy na 10 miejscu 😅 na koni nie wiem ile, bo miało być 40, a ile wyszło who knows?. Filmy będą, będą, jak się wyślą do YT. Wymodelowana, w takim razie dodałam Cię do znajomych 😉
Patt srokacza nie widziałam już ze 2 miesiące. 🙁 W stajni źle się zaczęło dziać, zdecydowanie za bardzo źle jak dla mnie i jakoś nie miałam ochoty tam bywać ostatnimi czasy.
wymodelowana a dobrze nawet 😀 Oprócz tej załamki szkołą i faktu, że nie mam murzynka, bo brakło mi dosłownie 0,5 szklanki mąki 🤬 Ale ogólnie żyję. I byczek jest świetny! O niebo lepiej dogadujemy się teraz i wcale nie żałuję. 🙂 A u Ciebie co tam?
kaszmirowa, dodałam 😉 anioleczek, ech, nic nie mów o szkole. Dobrze, że teraz będzie dłuższy weekend przez te święta, bo potrzebuję chwili oddechu od tego wszystkiego. Przykro mi z powodu murzynka 😀 Ja dzisiaj jadłam sernik z nutellą 😜 Cieszę się, że z Byczkiem się w układa 😉. A u mnie niby dobrze, ale bez fajerwerków... Mam głupie sny.
wymodelowana ja też Cię dodałam na fbl xd jak coś to ziuutta xd
edit. właśnie wróciłam po weekendzie na koniach i jestem z nas dumna no 😀 już mamy ładne kłusy bez czarnej (jeszcze tylko galopy musimy ogarnąc) i bez paniki z ładnie wyliczonym odskokiem, ewntualnym dodaniem czy wycofaniem skaczemy metrówki 😀
Infantil, szkoda że na ilość myślenia mu się to nie przekłada 🤣
edit.; Małolatki, nie ma ktoś gotowej prezentacji Power Poincie z czymś związanym o wielkopolsce. Temat jakikolwiek, bo mam pilną potrzebę na informatyke 🙇
O kurcze, Małolaty, ale film właśnie obejrzałam. "Now Is Good" (2012). Jeden z na prawde nie wielu filmów, które doprowadziły mnie do łez. Strasznie smutny, ale daje do myślenia. Obejrzyjcie w wolnej chwili.
Pomyslałam, ze tutaj najlepiej zapytać. Gdy w szkole ma się 1 to pisze się poprawkę, gdy nie zgadzamy sie z oceną to egzamin a jak nkl to da się coś zrobić?