mojego ciął dr Kmicik - bez komplikacji, rana dobrze się goiła i cena ok. Znajomi do większej ilości zawsze brali dr Gniazdowskiego był tańszy i też szło bezproblemowo.
Czy ktoś korzystał z usług rymarza w Książu? mam dwa dość wiekowe siodła do dopchania, dodatkowo w jednym skóra siedziska do wymiany i do przyszycia klocki przednie, bo troszku odpadają 😉
ja mam uzdę wykonaną przez tego rymarza parę lat temu i jest świetna! Robił nam też wodze westernowe na zamówienie, siodła nam też naprawiał(klasyczne). Ja polecam, skóra bardzo dobrej jakości ogłowie wygląda jak nowe (fakt że mało uzywane bo tylko na zawody) wodze używane częściej i też się trzymają :-)
A czemu nie wroclawska rymarka? 😀 mi siodlo robila, cale poduszki poodbicia do wymiany, poszerzenie w lopatkach i killa innych cudow 😉 zrobila wysmienicie 😉
A propos rymarki z wrocławia, czy ma ktoś jakiś namiar? Nazwisko, telefon? Mam siodło do dopchania, chciałam wysłać do pana Andersza, ale może nie warto, jeśli jest ktoś godny polecenia na miejscu. Będę bardzo wdzięczna 😉
Czy któraś z revoltowiczek trzymających konie we Wrocławiu/max. 15 km od Wrocławia mogłaby mi pomóc na priv? :kwiatek: Jestem z Warszawy i totalnie, ale to totalnie nie orientuję się we wrocławskich pensjonatach, a nazwy stajni podanych w wątku też nie za wiele mi mówią, mimo, że część starałam się wyszukać za pomocą revoltowej wyszukiwarki na forum, revoltowego katalogu stajni i zwykłej wyszukiwarki 🙁 Będę bardzo wdzięczna za pomoc :kwiatek:
__________________________ Dziękuję, dostałam już odpowiedź na priv :kwiatek:
dla terenklepów mogą być tanie stajnie w ramiszowie, w każdej koniska jak pączki i padokowane. Ale bez perspektyw jeśli ktoś chce trenować więcej niż do mistrzowskiej LLki 😉
aspiw zazdroszczę waszej zwierzynie 🙂 marzy mi się aby konisko wychodziło na trawiaste łąki.
Dziś już nie było tak zielono, białe pokryło trawę. Co do katalogu naszych pod wrocławskich stajni, to jest on mało aktualny , części niema, części już niema a ceny nie zmieniane w większości od czasów wpisania.
cześć wam! 🙂 chciałam się zapytać, czy może się orientujecie, gdzie w okolicach Wrocławia (raczej południe) mogłabym za mały grosz wstawić futrzanego kucopasibrzucha? nie widzi mi się wynajmować dla konia 120cm całego boksu i płacić po 800zł :/ może być u kogoś prywatnego, może się orientujecie. będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Bischa ja jadę na 9 do 12-13 ale ja przez wrocek niestety nie jadę tylko wyruszam z "końcówki Wrocławia" i czasowo nie zdążyłabym podjechać do centrum 😀 jakby co to pisz priva bo z doskoku na revoltę wchodzę
Warunki mogą być "spartańskie", ważne tylko żeby były jakieś tam pastwiska i teren do jazdy, pasibrzuch je tylko objętościowa pasze. Może być 24/7 na pastwisku, może być stanowiskp. Ważne żeby było dużo łąki i ktoś odpowiedzialny 😉 i niedrogo! 🙂
Przepraszam, że nie ten wątek ale najszybciej (mam nadzieje) otrzymam odpowiedź. Kto najtaniej zrobi badani krwi na tarczycę? Czy dając krew do badania w ludzkim laboratorium muszę mieć skierowanie od weta? zanosząc psią krew zawsze miałam ale czy to konieczne?
Przepraszam, że nie ten wątek ale najszybciej (mam nadzieje) otrzymam odpowiedź. Kto najtaniej zrobi badani krwi na tarczycę? Czy dając krew do badania w ludzkim laboratorium muszę mieć skierowanie od weta? zanosząc psią krew zawsze miałam ale czy to konieczne?