Forum towarzyskie »

Psujące się sprzęty - kącik domowego naprawiacza

Czasem w domu dzieja sie dziwne rzeczy z naszymi urzadzeniami. Nie zawsze trzeba wołać fachowca, część rzeczy mozna zrobić samemu.

Ja mam kłopot z moją słuchawką bezprzewodową bluetooth. Nie chce sie ładować. Włączam, świeci ładowanie minute, dwie i przestaje. Wtedy chyba tez nie ładuje, bo słuchawka rozładowuje sie po max 30min rozmowy. Do tej pory trzymał mi nawet 10dni. Czy to, ze jej nie uzywałam jakis czas moze miec na to wpływ? Czy bateria wewnętrzna (jakas) moze by do wymiany? Czy co...? Bo powiem szczerze, ze chyba bede musiała oddać ja specjalistom, ale mam nadzieje, ze moze coś poradzicie.
A rozładowujesz ją do końca?
Może rozformatowałaś baterię?
Jak sprawdzić czy działa grzałka w pralce??? Ostatnio mam wrażenie, że wyciągam strasznie zimne pranie z pralki.
nastaw pranie z temoperatura  i przyloz reke do szklanych drzwiczek
tak mniej wiecej przy kreceniu powinna temp. wzrastaczazwyczaj sa gorace
taki najprostrzy sposob
A jak się ma pralkę ładowaną od góry?
A rozładowujesz ją do końca?
Może rozformatowałaś baterię?


to bardzo mozliwe, bo ona sie rozładowała jakis czas temu, po czym zaginela. Znalazłam ja niedawno ( w szafce 🙂 ) i niestety nie chce sie ładować :/
w polowie prania trzeba ja wylaczyc i sprawdzic analogicznie
coz trzeba sie poswiecic pilnujac prania i zatrzymujac
niz oddac do mechcanika zeby rozkrecil pralke 🙄


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się