Stajnie parające się jeździectwem naturalnym (Warszawa)

Witam!
Przeprowadziłam się niedawno do Warszawy i szukam stajni która prowadziłaby( nie wiem jak to ując) może lepiej której domeną jest jeździectwo naturalne.
Mogą być też okolice warszawy 🙂
Jak szukałam na google to znalazłam jedynie to
http://www.ankarancho.pl/jazdakonna.php
Będe wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
🏇 🏇 🏇 🏇
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 listopada 2012 17:11
Horseworks w Zielonkach, natural pełną gębą.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 listopada 2012 18:32
Horseworks jest w Koczargach Nowych
Lanka chyba miała na myśli Equicare 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 listopada 2012 18:56
W Equicare naturala nie ma, a przynajmniej nie widziałam nigdy, a sporo tam bywałam i bywam. A o naturalu w Horseworks słuchy do mnie już dochodziły.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 listopada 2012 19:03
Horseworks, Koniczka dobrze poprawiła, że w Koczargach. Skutecznie wypłaszają klasyków, westowców również.
ranczo Anka
LatentPony   Pretty Little Pony :)
11 listopada 2012 21:04
Potwierdzam, w Equicare nie ma naturala. Jest pensjonat i tylko konie prywatne. Dwie osoby jeżdżą w siodłach bezterlicowych i prowadzą naturalnie kopyta. Ja czasami pobiegam z moim koniem na kantarku sznurkowym.

Ale naturalem bym tego zdecydowanie nie nazwała. I ja i druga osoba jeździmy i pracujemy z końmi klasycznie.

Dopisek:
I Equicare nie znajduje się ani w Koczargach, ani w Zielonkach, a kawałek dalej - w Borzęcinie Małym 🙂
Bobik, Proszę Cię, zmień tytuł na "parające się "naturalem"" (usuń "jeździectwem"😉 :kwiatek:
Wtedy będziesz miała dużo większe szanse na znalezienie czegoś, bo słowo "jeździectwo" jest trochę nie na miejscu.
Bo co ma stanie obok konia i siedzenie na koniu stojącym w miejscu (lub w ekstremalnych przypadkach poruszającym się stępem) wspólnego z jeździectwem?
Mam dosłowną wyobraźnię, i odkąd się wątek pojawił, uparcie widzę śliczny budyneczek stajenny z carrot stickiem "w jednej łapce" a liną z drugiej strony 😀
Hehehe... racja 😉
Anderia   Całe życie gniade
12 listopada 2012 14:40
Dwie osoby jeżdżą w siodłach bezterlicowych i prowadzą naturalnie kopyta. Ja czasami pobiegam z moim koniem na kantarku sznurkowym.

Ale naturalem bym tego zdecydowanie nie nazwała.

Werkowanie i halter mogę jeszcze skojarzyć, ale co ma wspólnego siodło bezterlicowe z naturalem?  😲 Pytam czysto z ciekawości, bo zawsze żyłam w przekonaniu, że to siodło jak każde inne, ba, nawet znam parę osób, które bardzo konkretnie rzeźbią w nich ujeżdżeniowo, a od naturalsa stronią jak mogą.  🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się