Kulig - gdzie warto się wybrać?

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
04 grudnia 2010 14:02
Przeszukałam forum i nie znalazłam tematu, gdzie każdy będzie mógł polecić miejsce, gdzie organizują kuligi.

Nadeszła snieżna zima i każdy szuka informacji, gdzie wybrać się na rodzinny kulig.
Jakie miesca polecacie, jakie wrażenia, gdzie warto pojechać?

Podzielmy się informacjami.

Miejsce, wrażenia, cena, atrakcje.

🙂
Ja to się kuligów boję i nie jeżdżę już na nie po tym jak o mało co sanki nie najechałyby mi na głowę :/
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
05 grudnia 2010 16:20
Ja mysle że kuligi sa fajne...ale myślę wyłącznie o kuligach na duzych sanaich...bez podczepiania małych saneczek. Nawet jak ostatnio dzwonilam z apytaniem o cenę kuligu do stajni koni wierzchowych DIANA to facet powiedział że ze względów bezpieczeństwa nigdy nie podczepiają małych sanek. jeżdzą na 1h wyjazd po pieknych lasach. mam nadzieje ze uda mi się tam wybrac i zdac relacje 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
05 grudnia 2010 16:36
a zna ktoś kuligi po kampinosie?

Zima może być fajna, przyznaję. Kuligowaliśmy dwa dni aż nawet jakaś pani z auta nam fotki robiła.
Konie rozbawione, bażanty w ilościach hurtowych i trzy jastrzębie nad nami. Pięknie było, pięknie.
O rety!
Nie na temat napisałam.
No to kuligi w Starych Zukowicach są organizowane. Takie dla gości .


Tania, znowu za duże zdjęcie 🙁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
06 grudnia 2010 15:21
Tania a jak cenowo?
majek   zwykle sobie żartuję
06 grudnia 2010 15:28
w Kampinosie jest jeden Pan, (byłam u niego zobaczyć warunki, bo miał bardzo tani pensjonat), do którego można pojechać na kulig. Pan bardzo sympatyczny. Ja byłam oczarowana jego podejściem do koni i podejściem koni do niego. Jak chcecie to mogę dać na priv jego telefon (chyba gdzieś mam). Alicja będzie miała nie tak daleko. Trzeba przejechać Wisłę w Wyszogrodzie i stamtąd jeszcze z 1o w kierunku Płocka.
Fakt, że to ten fragment Puszczy bardzo Puszczowy.
Ja się w tym roku do Pana na pewno wybiorę.

Nie wiem, jak jest ze stajniami bliżej Warszawy i Leszna.
Musisz pytać - w Furioso i w Roleski Ranch.
O cenach nie mam pojęcia.
O zamieszczaniu zdjęć chyba też. Zmieniam rozmiar -jest komunikat,ze dobrze a potem puchną jakoś.
Będę linkować.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
06 grudnia 2010 15:49
majek to dawaj mi szybko namiary🙂 no i jak bedziesz się wybierać to pisz🙂bo ja mam ochote na jakis kulig się wybrac...ale szczerze niewiem gdzie warto..
Podaj mi numer na PW🙂 sie dowiem jak cenowo to sie wszytsko przedstawia.
Stajnia Palamo organizuje regularnie kuligi po Kampinosie. A jak nie ma śniegu - także latem - przejażdżki bryczkami po lesie. Mają sanki i kilka różnego rodzaju bryczek.
http://www.palamo.pl/kuligi.html
Odkopuję  😉
Gdzie w okolicy Warszawy jest możliwość zorganizowania kuligu dla ok. 30 osób? Impreze firmowa więc dobrze jakby było jakieś zaplecze gdzie można zrobić mała imprezę/ognisko/grilla po kuligu. Dojazd organizowany we własnym zakresie, ale ważne, żeby odległość od centrum była do ok. 30 km  :kwiatek:
Agroturystyka u Luizy, właśnie na weekend jadę 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się