Końska Rewia Mody XVIII (2024)

Jakiś nowy kolor, czy coś mnie ominęło? 😍 ES Endless Glow
IMG_4780.jpeg IMG_4780.jpeg
IMG_4777.jpeg IMG_4777.jpeg
dairoxroxi, na tych zdjęciach ładny, ale trochę strach zamawiać po akcji z „zielonym” 🙄
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2024 08:58
dairoxroxi, nowy
Dotarł mój Lagoon blush. Jest to bardzo śliczny granat z małą nutką fioletu 🦄
IMG_4823.jpeg IMG_4823.jpeg
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
26 marca 2024 18:07
dairoxroxi, 😍😍😍 piękny!
Teraz pozostało mi polować aż nauszniki gdzieś się pojawia 😅
Zajączek dla dziewczyn naszykowany 😁
Krateczkowa derka jest śliczna - zdecydowanie moje kolory. Jednak granatowy kantar z poprzedniej kolekcji ładniejszy 😜
IMG_7663.jpg IMG_7663.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
30 marca 2024 07:19
Kuniaa, piękności! 😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 marca 2024 09:33
Kuniaa, Kantarki cudne! 😍 Które to dokładnie? Widzę jeden na Łaciatym i drugi na Gówniarzyku, może i kolor na Blondasa bym znalazła 🤔
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 marca 2024 01:35
Kuniaa, gracias, już zdążyłam znaleźć czarno złoty dla Blondasa 😍
Naszło mnie na skórzany kantar, taki ładny i elegancki na foteczki. Słabo mi się szuka w Google, macie jakieś polecajki? 🙂 Myślę o czekoladowym brązie, ale nie wykluczam czarnego. Nie chcę cekinków czy kamyczków, dopuszczam przeszycia lub plecionkę. Ktoś, coś? 👀
Chyba najbardziej mówi do mnie kentucky anatomic chwilowo, ale nie wiem, może jest coś milszego cenowo lub ładniejszego?
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2024 13:10
keirashara, zobacz na hooksie, wydaje mi się, że mieli coś ładnego klasycznego.
No i Decathlon - też widziałam na stronie sklepu niebrzydkie skórzane kantary. Nie wiem tylko jak z ich wykonaniem, bo nie macałam ich live.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 kwietnia 2024 13:25
keirashara, W kraemerze popatrz. Mam 3 różne od nich i skóra na prawdę fajna.
Ja mam i uwielbiam miłością wielką Kentaura. Cenowo bardzo przystępnie. Skóra naturalna, porządnie zrobiony.
W Kentucky zerwała mi się raz potylica jak koń się odsadził.
IMG_5011.jpeg IMG_5011.jpeg
IMG_0034.jpeg IMG_0034.jpeg
Keirashara, ja się zbieram do skórzanego z Premier Equine, one są szyte na rurkę. � Mają je już w GNL. I nawet mają na stanie czekoladowego fulla. 😆 To jest jeden z niewielu skórzanych kantarów na rynku, które mi się tak podobają.
dairoxroxi, - a masz może na stanie konia z łysiną do przymiarki? Bo ładny, ale nie wiem czy nie będzie too much na moim z tymi szyciami 🤔
Sivrite, - normalnie nie jestem fanką rurek, ale ładny kurka!
Moon, - obczaiłam sobie Deca, ale to nie to, on jest z tych użytkowych, nie ładniutkich 😅
zembria, - w brązie niestety chwilowo nic ciekawego.
keirashara, kupiłam ostatnio kantar kentucky flexible, jest śliczny, bo delikatny i cena spoko.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 kwietnia 2024 16:27
keirashara, Faktycznie teraz jakaś bieda tam, jeszcze ze 2 lata wstecz mieli bardzo ładną kolekcję. Brązy też były i jasne i ciemne właśnie.
Kuniaa, Czekam na zdjęcia z derką...co raz mniejsze opory mam przed tą granatową kratką 😎 Choć ubzdurałam sobie, że zbieram na derkę winderena Thermo Coat 🙄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2024 07:34
Wczoraj przyszły nówki sztuki, śliczne jak marzenie 😍. Mam nadzieję, że pożyją dłużej niż poprzednie Eskadrony. Mówiłam sobie, że nigdy więcej, no ale jak tu się powstrzymać, kiedy one takie ładne 😜 Gówniarzyk nie dostał, bo chyba jeszcze za duże ryzyko, że wyrosnie zbyt szybko.
20240404_073003.jpg 20240404_073003.jpg
20240404_072912.jpg 20240404_072912.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2024 08:37
zembria, omg, piękne!
Ten granatowy, jakby nie miał brokatu na nachrapniku... 🤣😜
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2024 08:50
Moon, Dzięki 🙂 On czarny jest. No jakby nie miał brokatu... to ja bym go nie kupiła 🤣
Ps. jakby się ktoś zastanawiał nad takimi kantarkami, to informuję, że rozmiarówka wypada malutka.
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2024 09:04
zembria, on czarny jest? O pacz, byłam pewna, że to jednak ciemny granat. Czyli dobrze, że nie kupiłam 😁

btw. ktoś się pokusił na nowego ESa? :P
Trochę żałuję że nie ma tu modelu w to skośne pikowanie...
Bardzo proszę tu królowa matka w nowym Eskadronie 😊
Moon, to pikowanie jest takie zwyczajne, gdyby zrobili w tej wersji modern… 😍
W ogóle marzy mi się czarny modern z czarnym błyszczącym sznurkiem 🦄 ładnie proszę niech zrobią 🤣
zembria, Śliczny ten ciemny, mega pasuje z tym rudym brokatem
keirashara, Nie mamy chyba nic malowanego ani karego w nowej stajni 🙁
keirashara, jak dasz twarz swojego w takiej pozie jak kucyk dairoxroxi na tej pierwszej focie z profilu, to mogę w fotoszopie od niej ten kantar ukraść i wkleić na Aluta :P
budyń, - nie no, aż tak to nie 😂 w sumie zawsze mogę przymierzyć i oddać.
zembria, - oba piękne 😁 Poprzednie zamordowały na padoku czy tak po prostu umarły? Bo kurcze, moje eskadronowe kantary trzymają się na prawdę top, w codziennym użytku też. Fakt, na padok mam jakieś tanie z futrem, bo bym się zapłakała, gdyby te ładniutkie były tak dekorowane błockiem i obgryzane z futra.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2024 12:21
keirashara, Moje konie chodzą na golasa, bo żyją na padoku. Używam tylko do prowadzenia, czyszczenia itp. Poprzednie wyblakły mega szybko i straciły brokat cały, po 2 praniach wyglądają jak używane przez parę lat cięgiem na łące. Miałam te z kolekcji gdzie był antique green i navy, nie pamiętam jak się nazywała.
dairoxroxi, Świecidełka w kolorze Blondasa idealnie 😉
zembria, - o, to ja mam z niej plaza tapue, ale jeszcze nie był prany w sumie. Mam też kilku letni granatowy uzywany na codzień (z CS lato 2020) i nie zblakł - ale też nie miał brokatu. Prałam go wielokrotnie, myje w nim konia itd. Fakt, że czuć, że materiał w tych nowych jest inny... glossy to jednak było to.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się