Gdańsk, Trójmiasto - fajne miejsca, wydarzenia, r-voltowicze

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 września 2017 10:12
Behemotowa, we Wrzeszczu mogę ci polecić Mirka Przeworskiego, gabinet na Słowackiego (http://animal.med.pl/). Tak w razie W jest wszystko, co trzeba: ma dobre USG, nowy aparat do EKG, porządne RTG, zabiegi w narkozie robią z aparatem tlenowym. Do tego Mirek miał zawsze fajne podejście do zwierząt 🙂
Wybieram sie na weekend do Trójmiasta. Ale mam nietypowy problem :-) chciałam pozwiedzać, zobaczyc cos ciekawego, ale moim problemem jest chodzenie o kulach. Gdzie isc, zeby nie łazić bardzo duzo? Co warto zobaczyc? Gdzie zjesc? Na prwno macie fajne knajpki/ restauracje, ktore warto odwiedzić 🙂 a moze wpadł wam w oczy ciekawy hotel z winda?
rtk, na samej starówce jest hotel http://www.hotelwm.pl/ - fajny standard, maja windę. Minusem może byc to ze hotel miesci się jakby w dwóch budynkach, więc polecałabym zaznaczyc przy rezerwacji ze potrzebujesz pokoju w tym samym budynku co recepcja, żeby ograniczyć chodzenie. maja room service, wiec sniadanie bez problemu mozna zamówic do pokoju.

Starówka jest chyba najbardziej malowniczym miejscem w Gdańsku, mnóstwo knajp z pysznym jedzeniem i kawiarni na niedużym obszarze, ale tu jednak nie da się całkiem wyeliminowac chodzenia, chociaż można podjechać tu i ówdzie dochodzacymi uliczkami. Nad motława jest koło widokowe (nie mam pojęcia jak to się nazywa, taka duża karuzela z której można obejrzeć sobie starówkę z góry). Widoki może nie robia jakiego wielkiego szału, ale jak masz okazję to można spróbować 😉 ) Starówka jest o tyle fajna, że zwiedzanie zaczyna się jak tylko wyjdziesz z hotelu / wysiadziesz z auta 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2018 07:44
Kochani mam pytanie, może ktoś z Was może pomóc. Mój przyjaciel szuka pilnie pokoju do wynajęcia w Gdańsku. Jest bardzo fajnym, porządnym facetem, ma starszą, grzeczną kotkę. Czy może ktoś z Was zna kogoś lub sam ma coś gdzie mogliby się przenieść? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 października 2019 10:28
Organizowana jest zbiorka pieniędzy na leczenie bulterierow wyciągniętych z pseudohodowli pod znakiem zwiazku kynologicznego. Ludzie zaangazowani w pomoc wystawili wiele fantow, jeden z mieszkańców trojmiasta zaoferowal licytacje uslug malarskich. Moze ktos potrzebuje polamowac salon? 😉
Uwaga uwaga uwaga uśmiech

Mam na sprzedaż bilet na końcert Garou GAROU Garou w Gdańsku 25 02 2020 płyta gł. Może ktoś chętny? \
wysyłka poczta pl polecony prior , wpłata na konto / za pobraniem
  priv
Odkopuję, ale nie znalazłam lepszego wątku  😉
Szukam gastronomicznych poleceń w Trójmieście (coby dowoziły do Sopotu) - najchętniej sushi, ale innymi miejscami też nie pogardzę.
I może jakieś dobre, warte odwiedzenia miejsca działają „na żywo”, nie tylko w dowozie?
infantil, a gdzie dowoz dokładnie?
Ja uwielbiam Hashi Suhi, jest też fajne Ryba i Ryż, ale pewnie maks do dolnego sopotu dowiozą, dalej nie.
Potwierdzam nie ma lepszego sushi niż hashi sushi , i polecam restauracje Moon z Gdyni , dowiozą do Sopotu ( polędwiczki wołowe na maśle z czosnkiem - turbo smaczne)
Odkopuję 😉 Gdańszczanie! potrzebuję wsparcia - udostępnień, głosów! Zgłosiłam do Budżetu Obywatelskiego projekt ścianki wspinaczkowej 🙂
Zachęcam do głosowania tutaj: https://gdansk.ardvote.pl/glosowanie/
Post promujący: https://www.facebook.com/magdullah/posts/pfbid02mHQLtxgnNot1FvqwNj2JZr9H985VeWfuyuArExfJD8FVzdnVcixkSSNKwobKqxuZl
Gdańsk się wspina.jpg Gdańsk się wspina.jpg
Dzięki za linki
Cześć! Ja z nietypową sprawą.
Podróżujemy z dzieciakami z przyczepą campingową. W 2024 chcielibyśmy zwiedzić Pomorze, ale dzielimy urlop na 2-3 skoki. Szukam miejsca, gdzie mogłabym zostawić odpłatnie przyczepę pomiędzy wyskokami, żeby nie ciągnąć jej spowrotem do Wrocławia.
Okres jaki mnie interesuje to czas pomiędzy majem, a końcem sierpnia. Może być teren jakiejś stajni między bukmankami 😅. Bede wdzięczna za pomoc 🤗
rtk, jesli nie znalazłaś to możesz zostawić u mnie na działce, ale to Kociewie miedzy Tczewem, a Starogardem Gdańskim
Szukam miejsca na 2 tyg wakacji w okolicach Trójmiasta. Jadę z 2 malutkich dzieci z silną alergią czyli żadnych zwierzów i domków ( grzyby i pleśnie ) . Z wyżywieniem ale z możliwością wyboru potraw ( też ze względu na alergie )
Majowa, czyli hotel ? A co znaczy okolicach?
Raczej hotel. W okolicach znaczy z najdogodniejszym dojazdem z Warszawy. Podróż z dzieckami dłuży się.....
Majowa, to dalej mało konkretne,. Jadąc trasą s7 mijasz sporo "mazurskich" miejscowości które będą miały dogodny dojazd z Wawy ale od Trójmiasta będą kawałek.
z Hotelami w Trójmiescie problemu nie ma, do wyboru do koloru, czy cena ma dla ciebie znaczenie?

Ja jestem mega zachwycona tym miejscem, hotel nie przyjmuje psów.
https://lesnydwor.pl/

ale czy to jest okolica Tójmiasta to już jest lekko dyskusyjne 😀
Tak, cena ma znaczenie. Leśny dwór nie ma miejsc w terminie który mnie interesuje. Potrzebuję 10-12 dni
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się