usuwanie ogłoszeń?

Witam,

Będę wdzięczna za kontakt z moderatorem czemu usuwa moje ogłoszenia Stanówki z działu "konie"...Jakoś inne ogłoszenia tego typu w tym samym dziale jemu nie przeszkadzają.

Pozdrawiam,
Sylwia Trocińska

poprawiłam tytuł, ponieważ poprzedni sugerował rozmowę o stanówce.
Gillian   four letter word
12 maja 2016 09:36
masz 4 ogłoszenia o stanówce aktywne więc o co chodzi?
Oto że z działu "konie" non stop ogłoszenia są przenoszone do działu "stanówka". A chcę aby były i tutaj i tutaj, ponieważ w dziale konie można publikować filmik który jednocześnie zwiększa zainteresowanie. Nie rozumiem dlatego czemu znowu ktoś mi przeniósł. Nie ma nigdzie w regulaminie, że jest zakaz.
Gillian   four letter word
12 maja 2016 11:42
W ogłoszeniach ma być porządek. Skoro ogłoszenie dotyczy stanówki to tam jest przenoszone. To co Ty chcesz akurat nie bardzo kogokolwiek interesuje 😉
jak idziesz do sklepu mięsnego to też masz pretensje, że nie sprzedają tam sałaty?
W takim razie proszę o przenoszenie ogłoszeń innych ludzi do działu "Stanówka" aby była jasność dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. Dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję że faktycznie dla wszystkich będzie stosowany ten porządek.

Pozdrawiam

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie?q=stanówka&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=

Pomogę, link ze wszystkimi ogłoszeniami w niewłaściwym miejscu proszę Pani. Zwrot formalny obowiązuje do czegoś moderatora.

Dziękuję za uwagę i czekam na realizację.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2016 12:00
Oto że z działu "konie" non stop ogłoszenia są przenoszone do działu "stanówka". A chcę aby były i tutaj i tutaj,


A my nie chcemy, żeby były tutaj i tutaj.
Sugeruję więc zawrzeć taką informację w regulaminie. Robiąc na zasadzie "widzi mi się" zawsze będzie bałagan.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2016 12:11
s.troc, wystarczy nauczyć się czytać. Na początku boli, ale potem jest fajnie.


http://ogloszenia.re-volta.pl/regulamin

Polecam punkt 3. i 4.
Punkty 3 i 4 regulaminu ogłoszeń mówi, że:
3. Ogłoszenia należy dodawać we właściwych kategoriach.
4. Każde ogłoszenie musi dotyczyć innego przedmiotu/usługi - nie wolno dublować ogłoszeń.

s.troc, sugeruję przeczytać regulamin  🤔wirek:
Odpisanie jasno też boli, poza tym powołując się na podane punkty, 20 ogłoszeń o tytule Stanówka znajduje się w niewłaściwym dziale. Proszę przestrzegać swoich zasad.
Gillian   four letter word
12 maja 2016 12:17
fakt, są ogłoszenia o stanówce w dziale o koniach. Widocznie Twoje ogłoszenia ktoś zgłosił - tak samo jak Ty możesz zgłosić czyjeś.
Ok, i tyle na temat. Dziękuję za jasność w sprawie.

Pozdrawiam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2016 12:21
Swoją drogą uwielbiam ludzi, którzy rejestrują się na forum tylko po to, żeby wystawiać ogłoszenia za darmo i zarabiać, a potem się jeszcze cisną 😀
Od dawna czytam ogłoszenia na revolcie. Moderator to tutaj śpi. Lepiej jest zrobić aferę z drobiazgów jak z balaganu w dziale. Nie wspominając już o braku szacunku w wypowiedziach. Ja też poproszę o ostrzeżenie, tak dla zasady.
dziubek66, szkoda, że nie czytasz forum - jakiś czas nie było aktywnego moda...
I nie, nieprzestrzeganie regulaminu nie jest drobiazgiem
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2016 00:22
_Gaga, ona całkiem przez przypadek wlasnie sie zarejestrowała 😀
Ja się do tego nie przyznaję 😀 Zakończyłam już żarliwą dyskusję i zmieniłam co trzeba w ustawieniach :P


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się