koniarz neurolog/neurochirurg okolice Warszawy?


znacie kogoś?

mam za sobą dwie konsultacje u lekarzy (sypnął się kręgosłup) ale poza ogólnikami na żadnej nie zadałam konkretnych pytań dotyczących dalszej jazdy konnej.

Wszelkie próby rozmowy z fachowcami od kręgosłupa zakończyłam kiedy fizjoterapeuta wydał dość kategoryczną opinię na podstawie własnych wrażeń: "nigdy nie jeździłem ale widziałem: jazda konna za bardzo trzęsie... ". Uświadomiłam sobie w tym momencie, że większość fizjoterapeutów i lekarzy będzie w stanie wydać swoją opinię wyłącznie w oparciu o wpojony na studiach dogmat lub subiektywne wrażenia. Żadna z tych opcji mnie nie interesuje.

Domyślacie się co zakaz jazdy konnej oznacza dla kogoś, kto zaraził się jeździectwem. "Nie" bo "nie" to za mało żeby mnie przekonać. Z drugiej strony nikt nie jest zainteresowany potencjalnym kalectwem, więc pytania chcę zadać osobie, która wie o czym mówi na obu polach: medycznym i jeździeckim.

Przede mną kilka ważnych decyzji a każda z nich może nieść inne skutki w tym temacie. Byłabym wdzięczna za namiary na fachowców - jeśli je macie.

Pozdrawiam

Dr Sławomir Barszcz
rybka   Różowe okulary..
30 kwietnia 2016 13:03
Polecam tą klinikę:
http://www.cms.waw.pl/zespol-specjalisci
Kompleksowo i nie raz postawili mnie na nogi, a mój kręgosłup już nie raz wystraszył lekarzy z SORu lub zwykłego szpitala.
dzięki za namiary 🙂 
Prof. Ząbek, b. dobry neurochirurg jeździł konno i ma rozsądne podejście do tematu.
Drogi, ale warto. Prywatnie przyjmuje w www.carolina.pl


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się