Re-voltowy łańcuszek książkowy

Zastanawiałam sie dość długo, czy wpisać się do zabawy i ogromnie się cieszę że tego nie zrobiłam, patrząc jak to wygląda w praktyce
Ja tez więcej sie nie zapisze. Moją książkę dostałam z powrotem jakos w wakacje (sierpien-wrzesień?) a wczesniej dlugo nic i myślałam ze tylko na nią czekam. Potem myślałam ze dawno zabawa skonczona a tu przyszly kolejne 2 książki. Mogłam od razu odeslac bo teraz sie tym stresuję a i tak nie miałam czasu na dorwanie sie do nich 😵
Jakoś dziwnie, bo ja dostałam wszystkie książki i wszystkie w terminie odesłałam. Chyba jakiś jeden poślizg tylko był.

Szkoda, bo zamysł super.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lutego 2017 20:17
Straszna szkoda, że przez takie coś już pewnie nikt się nie zdecyduje na zabawę 🙁

Atea, a co z tym "Pomnikiem cesarzowej Achai"? Nadal chcesz? 🙂
A chętnie! Tylko nie mam się czym odwdzięczyć chwilowo bo Drogę Królów pożyczyłam znajomej 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2017 09:40
Nie co się mazać, poniekąd same do tego doprowadziłyście zamiast wysyłać książki w terminie to puszczałyście dalej zaraz po tym jak je przeczytałyście.
Ja w pewnym momencie dostawałam 4 (!) książki na miesiąc, nawet takie co już u mnie były.
Scottie   Cicha obserwatorka
07 lutego 2017 10:22
JARA, a ja mam wrażenie, że to wina osób takich jak LatentPony, które przetrzymywały książki. Mnie się wydaje, że Ty też przetrzymałaś (np. moja Zorkownia u Ciebie była jeszcze pod koniec września!!!, a wg łańcuszka w czerwcu powinnaś ją puścić dalej- pod warunkiem, że ją już wtedy miałaś), ale potwierdzenia na to nie mam. A później się nagromadziły książki u osób, które brały udział w dwóch łańcuszkach i nie dawały rady czytać. I były dalej wysyłane hurtem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lutego 2017 10:40
Spóźniałam się raz z wysyłką. Kiedy Akleshii wysłałam książkę na zły adres i musiała ona do mnie wrócić i nadałam ją drugi raz.
Problemem było jak 28 dnia miesiąca dostawałam 4 książki, które miałam odesłać po tygodniu 😉 I tak naprawdę nie wiedziałam czyje to ksiązki i czy ktoś wysłał w terminie czy za wcześnie, zaraz po tym jak przeczytał. Także naturalną koleją rzeczy były takie zastoje.
JARA Ale jakie same  🤣 Ja raz zapytałam w wątku czy wysyłać wcześniej, powiedziałyście że nie - zgodziłam się i wysyłałam w terminie.
Z resztą, tak jak mówię, do mnie większość jakimś cudem przyszła w terminie. Może ten łańcuszek był bardziej zorganizowany.

Nie zaostrzaj dyskusji, nie ma sensu.
Ja osobiście się chętnie zapiszę jeszcze raz, o ile w łańcuszku będą odpowiedzialni forumowicze.
Ja się mogę zapisać.
Łańcuszek dalej działa? Chętnie sie przyłączę  🏇
kolejny miesiąc minął a książek dalej ani widu ani słychu  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
02 marca 2017 20:02
pestka, nie no, załamać się można... ostatnio właśnie myślałam o tym, czy już do Ciebie doszły... co za masakra, minął rok, w łańcuszku było mniej niż 12 osób, a ja dalej bez książki...
Cariotka   płomienna pasja
03 marca 2017 14:35
Hejo
Kto ma moja książkę. Ja nie mam żadnej  🙂
ja dziś puściłam do Olencji dwie które trzymałam od grudnia. Tak jak pisałam, sorry, myślałam że już od lata jest po łańcuszku, bo latem dostałam z powrotem swoją książkę.

JARA, jakbyś miała coś jeszcze, wyślij pliz do kolejnej osoby z łańcuszka, a mnie omiń, bo ja teraz totalnie nie mam czasu na dodatkowe letkury :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
03 marca 2017 15:32
Cariotka, W łańcuszku A wszystkie książki utknęły u Karino1998.

Edit: Karino1998 odpisała mi, że wczoraj wysłała książki.
Uwaga!! Mam książki  😅

Rozumiem, że teraz czytam Twoją książkę Scottie a potem Cariotki, jak tylko przeczytam pierwszą od razu wysyłam, nie będę wysyłałam dwóch na raz.

Niestety moja książka wróciła bez kartki. Może ktoś ją znalazł u siebie? o Piotrze Morawskim i górach?
Scottie   Cicha obserwatorka
09 marca 2017 17:08
pestka, tak- jeśli mogę, to moją książkę w pierwszej kolejności. W tydzień się powinnaś z nią wyrobić 😉
Też dostałam książki :kwiatek:
Postaram się przeczytać jak najszybciej i odsyłam dalej 😀
Dziś wysłałam książkę Scottie do Cariotki 🙂 bardzo szybko się ją czyta
Cariotka   płomienna pasja
14 marca 2017 20:10
spoczi jak ją dostane dam znać i wyślę ją do końca marca.

EDIT dziś dostałam książkę. Dziś wieczorem ją przeczytam. Wyślę jutro...lub w pon 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
17 marca 2017 09:37
Hahahaha!!! Laski, jesteście niesamowite 😉

EDIT: Dostałam dziś książkę i oficjalnie kończę łańcuszek 🙂  :kwiatek: :kwiatek:
Ja dziś wysłałam książkę do Cariotki i oficjalnie też kończę łańcuszek 😀 cieszę się, że się udało bo już miałam duże wątpliwości
Moja książka chyba na dobre uciekła z domu 🤣 Najpierw schowała się na dłuuugo u hedonistki, potem szybko odwiedziła Jarę i Sienkę (listopad) i ślad po niej zaginął. Łańcuszek B ma najwyraźniej w swoich granicach trójkąt bermudzki.
Ogryzek, dostałam kilka dni temu, w tym tygodniu jeszcze odeślę :kwiatek:
Witajcie kochani 🙂 Czy można dołączyć do łańcuszka? Mógłbym wysłać kilka kryminałów w zamia za reportaże 🙂 Można także wymienić się pocztówkami 😀 Pozdrawiam!
Napiszecie jakie książki czytaliscie?
To może podam zawartość łańcuszka A:

Kevin Hearne, Kroniki Żelaznego Druida, tom I "Na psa urok"
"Zorkownia" Agnieszki Kalugi
Od początku do końca Olga i Piotr Morawscy
Michel Bussi Nie puszczaj mojej dłoni
Marcin Mortka "Morza wszeteczne"
Gilbert Sinoue "Księga z szafiru"
Adanna- Historia, która zmieniła świat
Hugh Laurie - Sprzedawca broni
tereska, dziekuje  🙂  :kwiatek:
Wiadomo co i jak dalej z tymi łancuszkami? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się