Jakiego warto sobie kupić?

Mam zamiar kupić konia, mam stajnię ponieważ mój tata hoduje konie, jest tylko problem z wybraniem rasy.
  Nie może być to koń rasy szlechetnej półkrwi, a jeśli chodzi o folbluty to mam klacz folblutkę 7 letnią ostatnio gdy jak zawsze na nią wsiadłam, miała jakiś odpał i zaczęła strasznie wierzgać, gdy przestała spróbowałam ruszyć z nią do przodu ale nic z tego. KLilka dni późnej wsiadł na nią mój znajomy ( który jeździ od 10 lat) zrobiła to samo.
Oczywiście nie wszystkie folbluty mają takie nagłe zrywy ale moja tak ma.
Szukam konia do jazdy rekreacyjnej, skoków i rajdów. Najlepiej żeby koń nie był niższy niż 160, ponieważ  mam 168.
Moja mama sugerowała andaluza, ale nie wiem jak myślicie?
Co do konie szlachetnej półkrwi, nie wiem czemu ale rodzice się nie zgadzają.

wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 października 2015 15:46
Wydaje mi się, że istnieje już wątek " Kupno konia"  😎 może tam spytaj 😉
wątek zamknięty
Na biegunach..
najlepiej różowy i żeby srał brokatem albo chociaż tęczą.
Może mieć róg na czole - nie przeszkadza, można pociągnąć gliiter sprayjem i fajnie świeci.
wątek zamknięty
Ok dzięki 🙂
wątek zamknięty
Na biegunach..
najlepiej różowy i żeby srał brokatem albo chociaż tęczą.
Może mieć róg na czole - nie przeszkadza, można pociągnąć gliiter sprayjem i fajnie świeci.



no sorry, ale po przeczytaniu pierwszego postu tylko taka odpowiedz wydaje się być poprawna
dziecko drogie, tatuś hoduje i nie potrafi ci doradzić w wyborze konia? nie masz kompletnie sprecyzowanego pomysłu co chcesz i jaki to ma być koń. więc albo ty jesteś jeszcze za smarkata na konie, albo tatuś hoduje dwa zimnioki za stodołą i taki z niego hodowca.
jakbyś była powazna, to na twoje pytanie odpowiedź była by tylko jedna - kup zdrowego  😁  cała reszta się okaże potem
wątek zamknięty
Spoko, najlepiej, że rodzice się nie zgadzają na sp 🤣 Czyli konkretnie na jakie konie się nie zgadzają? 😉

A jakie tatuś hoduje? Pewnie niewidzialne różowe jednorożce i dlatego krzywo patrzy na sp 😁

wątek zamknięty
Na pewno araby 🙂
wątek zamknięty
A słoń albo dromader nie wchodzi w rachubę spytaj taty na pewno też hoduje  🤬
wątek zamknięty
mila   głęboka rekreacja
16 października 2015 17:57
W Dolnej Saksonii zaczęły się dziś ferie!

PS Koniecznie karego ogiera powinnaś mieć! I koniecznie Hanowerskiego i dzikiego, którego sama ujarzmisz 😎
wątek zamknięty
o jeżu... Najlepiej pluszowego.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Urocze. Dorośli ludzie użyli sobie na dziecku. Miłego łikendu.
wątek zamknięty
A ja tak lubię czytać wasze wypowiedzi i po raz pierwszy jestem zniesmaczony. Zawsze sądziłem że pytania dzieci należy traktować poważnie
wątek zamknięty
To przecież ta, której ojciec hoduje folbluty do wyścigów.
No ja myślę, że andaluzy są najlepsze do skoków i rajdów 🤣
wątek zamknięty
W Dolnej Saksonii zaczęły się dziś ferie!

PS Koniecznie karego ogiera powinnaś mieć! I koniecznie Hanowerskiego i dzikiego, którego sama ujarzmisz 😎

a to już nie mustang z amerykański prerii? wyszedł z mody?
majowa, dziękuje za życzenia miłego weekendu  :kwiatek:
wątek zamknięty
budyń, to te z dobrej rodziny?
wątek zamknięty
Ja bym wybrała konika morskiego. Nie mylić z polskim. Morski!  💘
Albo konika polnego.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.