Poszukuję klaczy SP Kapri!

Bardzo proszę o nie linczowanie mnie jeśli zły dział, tylko po prostu o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.
Z rozpaczą w sercu poszukuję kasztanowatej klaczy Kapri po m: Konsola o: Radiator urodzona w 2008 r w Stadninie Koni Żarnowo. Rok temu została sprzedana ponoć gdzieś w okolice Grajewa, a właścicielka straciła kontakt z człowiekem, który ją kupił i nie jest w stanie mi pomóc. Jeśli ktokolwiek wie cokolwiek na jej temat czyli gdzie może być, kto aktualnie może być jej właścicielem lub ma jakiekolwiek dane kontaktowe z osobami, które mogą coś wiedzieć to bardzo proszę o kontakt na priv bądź mail: milewska_paulina@o2.pl. Proszę, od czasów kiedy jej nie ma, nie jestem w stanie jeździć, gdyż za każdym razem jak przyjeżdżam do Żarnowa to ledwo się powstrzymuje od łez. Chcę wiedzieć jak się ma i czy miałabym szansę na jej odkupienie...

Ogólna charakterystyka klaczy:

Dość wysoka kasztanowata klaczka z łysiną oraz dwiema skarpetami na tylnich nogach. Nad jedną chrapką ma dwie charakterystyczne plamki. Klacz ma lekko asymetryczne nogi, kiepsko skacze.

Jest wątek o poszukiwanych koniach, proszę się zapytać tam


 Zakładanie wątków - dubli
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.