"Przygarnij mnie" - program w TV

Obejrzałam pierwszy odcinek pełna obaw. Spodziewałam się jakiejś histerii pro zwierzęcej. Tymczasem program okazał się, w mojej opinii, fajny. Zachęca do adopcji, pokazuje pielęgnację i profilaktykę. Nawet celebryci znośni, nie lansowali siebie za bardzo.
Dobry pomysł.
Oglądaliście?
Dworcika   Fantasmagoria
30 marca 2015 07:30
Oglądałam, ciekawa jestem co będzie dalej.
Można gdzieś w internet obejrzeć?
Albo jakaś powtórka w TV?
Właśnie dołączam się do pytania. Przez tą zmianę czasu nie zdążyłam.
Wydaje mi się, że pomysł jest zacny. Ludzi trzeba edukować w tej materii. Mam tylko nadzieję, że pokaże rzeczywistość mocno realną, że nie zawsze to sama przyjemność, ale też obowiązek, że czasem zwierzęta chorują, czasem coś pogryzą i że to nie zabawka, którą można rzucić w kąt. Tylko tego się obawiam, żeby nie urosła znowu fala ludzi, którzy wezmą dziecku psa, a potem przywiązują w lesie do drzewa, bo chcą jechać na wakacje.  🤔wirek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 marca 2015 12:21
Na jakim to programie?
Pierwsze słyszę 😉
TVP 2. Wczoraj puścili pierwszy odcinek, chyba coś koło 18 😉
http://www.tvp.pl/rozrywka/v4rozrywka/v4aktualnosci/gwiazdy-pomagaja-czworonogom/18916992/przygarnij-mnie-zwiastun-programu/19177559
Na vod tvp można oglądnąć pierwszy odcinek 🙂
Po raz pierwszy żałuję, że nie mam TV 🙂
Dzięki 😉
a ja czekam i ocenie za cały sezon
jeżeli będzie tak jak do tegj pory, to będzie super
i oby nie zeszli na psy  🤣
Oglądałam dziś w necie. Zapowiada się fajny program. Aż mi samej się zachciało psa adoptować. Niestety nie mogę. Może kiedyś.
Nirvette   just close your eyes
31 marca 2015 21:25
Ja też obejrzałam. Pierwszy odcinek fajny, czekam na resztę 🙂
Ja nie widziałam ale zastanawiam się teraz, czy nie zapanuje nagle moda na adoptowanie pieska bo jest taki program, a potem jak już moda minie to piesek będzie nieszczęśliwy, porzucony lub w najlepszym przypadku zwrócony z powrotem do schroniska.
Program fajny i myślę  że jeśli dzięki niemu nawet tylko małej liczbie psów uda się wyjśc ze schroniska to warto!

Uff, obejrzałam 🙂 Fajne, wzruszające - aż mi się przypomniało jak to było, jak mojego ze schroniska przywiozłam 🙂 Dobrze, że nikt mu nie kazał potem skakać w agility i wykonywać żadnych komend, bo lotny to on zbyt nie był 😉 No ale 13 lat miał w chwili adopcji, a tu same młode pieski.
Będę oglądać pewnie 🙂
Dzionka, a właśnie! Pudel już pełnoletni? 🙂 Temu to się w życiu powiodło... 😉
Dworcika, ekhem, pudelek odszedł w zeszłym roku w wieku 17 lat 🙂 Smutno, ale przynajmniej końcówki życia nie spędził w schronisku tylko na własnej kanapie 😉
Dzionka, ojć... nie wiedziałam, do psiego dawno nie zaglądałam, przepraszam.
Pozostaje się cieszyć, że tak dobrze spędził te kilka lat 🙂

Ekhm... to kiedy kolejny? 😉

Hm..... mniej mi się już podoba. Celebryci wyszli na plan pierwszy, dużo lansowania się i machania rękami. Z trudem odcedzam rady behawiorysty w tym zgiełku. A dla laików są one chyba kompletnie nieczytelne. Za głośno, za kolorowo, za mało o psach. Zobaczymy dalej.
mnie się w miarę podobało, tylko razi mnie to zbliżanie twarzy do psich pysków 🤔. chyba za dużo mam różnych doświadczeń, jako były pracownik schroniska automatycznie widzę lejącą się krew. fajnie, że promują sprzątanie po psach, mogliby więcej czasu poświęcić zasadom bezpieczeństwa w kontakcie z psami.
Ja też liczyłam, że będzie pokazane więcej pracy z behawiorystą, fajnie by było się czegoś nauczyć też, albo przynajmniej pokazać najczęściej popełniane błędy w kontakcie z psami. Albo pokazać jak w pierwszej dobie zająć się takim psem prawidłowo, żeby aklimatyzacja dla obu stron przeszła bezstresowo.
Hm.... to faszerowanie psów smakołykami.... Ja rozumiem, że reklama/sponsor etc. Jednak wygląda to fatalnie.
Ja tak się właśnie podśmiechuje, bo mój pies za ulubiony smakołyk to chyba dałby się pokroić  😁 a tam smakołyki lecą na non stopie.
Mnie niemiłosiernie wkurza właściciel Wadera. Taki koleś, co jest przystojny... i tyle dobrego można o nim powiedzieć. Te jego betonowe żarty i błaznowanie działają mi mocno na nerwy.
Za to dobre wrażenie robi na mnie Rafał Mroczek, o dziwo 😉 Widać, że fajnie z psem pracuje i w ogóle dobre ma podejście do zwierzaka. Agnieszka Włodarczyk - ach, piękna z niej kobieta, ideał po prostu 🙂
Z psów "brałabym" Brego, Lizaka i Dżuniora - fajne chłopaki 🙂

Dworcika, kolejny piesełek to chyba jak się przeprowadzimy, czyli... tego nikt nie wie 😉
Dzionka, w ogole Mroczek jakoś mi pasuje do swojego psa 🙂 Ładnie razem wyglądają 😀


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się