Wybory 2015 i to co po wyborach.

Ktos oglądał/sluchał dziś wiadomości w mediach publicznych? Jak tam komentują dzisiejsze zatrzymania?  😂
Boję się włączyć  😎
Ja nie oglądałam, ale i tak wiem, że to, co robił misiaczek to wina Tuska.
Oooo... już się wydało?  😂
Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2019 13:59
Megane, też wina Tuska!
Żartujecie? Jak to tłumaczą?  🤔
Będę jednak musiała później włączyć wiadomości
Nie wiem, jak w TVP, ale ogólnie narracja jest: my mamy zdolność do samooczyszczenia, nie to co... (wiadomo kto).

Np. Mazurek na tt: "Prezes Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że nie będzie świętych krów. Wszyscy wobec prawa są równi bez względu  na legitymacje i sympatie polityczne.Tak wygląda różnica w standardach rządzenia, pomiędzy PIS i PO. Jesteśmy wiarygodni."

Jesteśmy uczciwi = jesteśmy uczciwi.
Jesteśmi nieuczciwi, ale się nie wydało = jesteśmy uczciwi.
Jesteśmy nieuczciwi i się wydało = jesteśmy uczciwi.
[[a]]http://cbu.psychologia.pl/uploads/f_bulska/Polaryzacja%20polityczna%202.pdf?fbclid=IwAR3F6-eXh66k1ncsMVJ1kZlfggkl4pSUkICqkUX7y-24h1ftmp3RUs-8vcQ[[a]]
Tiaaa... w tym badaniu zaznaczyłam, że jestem 105 letnim facetem i odmawiam odpowiedzi  😂
Dodam, że niezależnie od rządzącej partii nie żywię niechęci czy nienawiści do ludzi, tylko boję się ich głupoty.
Jak tam samopoczucie wyborców PiS po dzisiejszym dniu ??
Wycyckanie kuzyna i dewelopera na 4 mln i wysłanie go do sądu, aby dochodził swoich pieniędzy = bezcenne  😂

Noooo... wyborcy jak to wyborcy. Wszystko pięknie, nadal jest nieskazitelnie czysty prezes, bo to prawy człowiek, bezinteresowny idealista. Wszyscy się uparli na PiS przed wyborami. GW zamiast zaszkodzić, to dodała punktów partii. Ogólnie wszystko na plus 😉
Srebrna 16 - prezio jest czysty 😉 w zarządzie jego sekretarka i jego kierowca 😉
Prezio nie ma prawa jazdy, nie ma konta ale za to w garści ma cały bank... 😉 ot idealista 😉
Samopoczucie z pewnością wspaniałe, bo prezes jest uczciwy i praworządny.    😂
 
Wyborcy są nieprzemakalni. Posłużę się oklepanym powiedzeniem: prezes pluje, PiSowielbiciele mówią, że pada deszcz. Cieszą się, że prezes taki uczciwy, chcialby zapłacić, ale nie może, bo papierów brak. Biedactwo!

Nieposiadający konta w banku sprawny biznesmen, z zawodu poseł i prezes partii obecnie rządzącej krajem, chce wykorzystać kontrolowany przez swój rząd bank do wsparcia kredytem na 300 mln euro budowy dwóch ogromnych wieżowców. Budować ma spółka należąca do fundacji, w której radzie jest ów poseł. Ale tylko wtedy wejdzie w ten biznes, jeżeli jego partia wygra wybory w Warszawie.


W końcu przyznał, dlaczego chciał wygrać wybory w Warszaiwe, ale prezeso-wielbiciele i tak wiedzą, że zrobił to po to, żeby warszawiakom żyło się lepiej.   🤔wirek: 

Tak samo z wyborami w Gdańsku – przecież PiS nie wystawi swojego kandytata dlatego, że preziunio chce okazać szacunek Adamowiczowi, ale dlatego, że preziunio wie, że dostanie baty i wizerunek partii mocno ucierpi. Zły momernt na szastanie wizerunkiem, niewarta skórka wyprawki.  


Edit:
Ciekawe, dlaczego ten krystalicznie uczciwy człowiek pozwolił, żeby zamówić uslugę na gębę, bez podpisanej umowy? Przecież to nie przypadek ani wypadek przy pracy, a działanie zamierzone. 

A to dla potwierdzenia, że wyborcy PiSu to ludzie z klapkami na oczach, bezrefleksyjnie przyjmujący wszystko, co preziunio powie i bezrefleksyjnie odrzucający wszystko, co by mogło być rysą na tym krystalicznym charakterze. 

Polityk PiS: - Jakiś margines marginesów może jeszcze wierzy w "aferę". Ale na naszych wyborców sprawa będzie miała wpływ dosłownie zerowy.




Z ostatniej chwili  😂 ojciec Rydzyk złożył pisemne poręczenie za Bartłomieja M.  😁 😜

Z ostatniej chwili  😂 ojciec Rydzyk złożył pisemne poręczenie za Bartłomieja M.  😁 😜


Tzn. że chyba ma coś za uszami (o. Rydzyk).
No też tak myślę, że ma jakieś obawy i nie chce aby coś wyszło na jaw  😂 😂 😂
(może ma słabość do ministrantów  😁 :emoty327🙂

(może ma słabość do ministrantów  😁 :emoty327🙂



Bleeeee
Oj tam oj tam  😂
klik
dea   primum non nocere
30 stycznia 2019 20:59
Fajny tekst. Chociaż czuję się coraz bardziej jakbym grała w ekranizacji Orwella. Bezsilność też dobija. Statystą jestem w tym filmie. Ech... Ciężkie czasy dla tych, którzy cenią i praktykują stanie na własnych nogach :/
Dla mnie ten tekst jest przerażający jaką sieć potrafią zbudować, jak szeroko rozpościerają ramiona i zagarniają....
W jakich my czasach żyjemy, wyznacznikiem uczciwości stał się brak przekleństw. Żeby kogoś ogłosić nieskazitelnie uczciwym, wystarczy, że nie klnie, zachowuje się kulturalnie i nie je ośmiorniczek. Przecież. w porównaniu z ośmiorniczkami omijanie prawa to pikuś - prezes formalnie szefem spółki nie jest, ale decyzje są jego, od czego jest słup o imeniu pani Basia i udziały tego słupa.

W głowie się nie mieści, zgromadzenie wspólników spółki Srebrna to zgromadzenie prezesa i jego kierowcy, a podczas tego zgromadzenia prezes jednoosobowo podejmuje decyzje, czyli rządzi spółką komercyjną, mimo że prawo zabrania działalności gospodarczej partiom politycznym. Od niego zależy, czy spółka komuś zapłaci za wykonaną usługę czy nie. A w ogóle po co płacić, skoro można nie płacić?

Kto pokrzykiwał, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy? Kto wykrzykiwał o patologicznych powiązaniach partii politycznych z biznesem? - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć.  😉

A po wyborcach PiSu spłynie to jak woda po kaczce – bo prezes nie jada ośmiorniczek. Czyli ma czyste ręce.

Nie pojmuję tego zaślepienia. Jak łatwo ci ludzie dają się zmanipulować. Do tego stopnia, że wszystko są w stanie przełożyć na zalety prezesa i słuszne działania jego partii. 
Ja tak się jeszcze zastanawiam... co Roman Giertych ma na Kaczyńskiego, jakie haki, że wszystko mu tak bezkarnie uchodzi. 😉
Przecież na każdego można coś znaleźć i go zniszczyć, tym bardziej jak się ma pełną władzę 😉
A co ma na niego Macierewicz, że tak odchodzi i wraca, a jak wróci, to wszystko moźe?   
Pismeni mają teraz taką grafikę i udostęniają na fb....
Także prezes czysty ja złoto

Edit: właśnie wywaliłam jedną znajomą z listy znajomych bo udostępnia takie rzeczy wyrwane z dupy i jeszcze się oburza, ze ludzie nie wierzą w Kaczyńskiego.
Prawda jest taka, że gdyby te taśmy były na kogokolwiek innego z opozycji, to już by go w rządzie nie było, bo musiałby się poddać dymisji.
A druga rzecz, czemu rzekomo kradło PO a wsadzają/zatrzymują PiSowcow?

Prezes jakoś te taśmy komentował? Bo nie zarejestrowałam
Pozywa wsztstko i wszystkich  😁 😁 😁 😁 https://www.tvn24.pl/kaczynski-chce-przeprosin-od-petru,905703,s.html

Petru napisał : Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem (http://www.tvn24.pl)

A swoją drogą , jak taka czynność w świetle prawa się nazywa ????  🙄 🙄 🙄

P.S A to jest najciekawsze . Prosto z komisji śledczej  😲 https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rabiej-zeznania-nowaczyka-godne-poglebienia,283619.html

W czwartek Nowaczyk stanął przed komisją weryfikacyjną. Odmówił odpowiedzi na część pytań, ale opowiedział wiele o znajomości z byłym dyrektorem w ratuszu Jakubem Rudnickim oraz jego związkach z ludźmi służb.

Niespodziewanie wprowadził wątek nieruchomości przy Srebrnej 16. Przekonywał, że głównym celem zatrudnienia Rudnickiego w Biurze Gospodarki Nieruchomościami było "wyczyszczenie" Srebrnej 16 z roszczeń. Chodzi o działkę należącą do spółki powiązanej z ludźmi środowiska PiS, na której planowany był niemal 200-metrowy wieżowiec. Sprawę opisała we wtorek "Gazeta Wyborcza". - Problem Srebrnej 16 ( siedziba PIS ) polega na tym, że tam są otwarte roszczenia reprywatyzacyjne i dopóki te roszczenia reprywatyzacyjne nie będą zamknięte, to nie ma prawnej możliwości, żeby ktokolwiek na tym coś wybudował, dostał kredyt etc. - mówił.
A prezes teraz wszystkich do sądu pozywa 😉 Petru za nazwanie go oszustem i Gazetę Wyborczą za zamieszczanie dokumentów. Jak on, to może wyzywać od zdradzieckich mord, oszustów i złodziei ale w drugą stronę to już nie działa?
Burdel na kółkach
No bo on jest Prezesem wszystkich Prezesów . Taki Prezesowski Supermen  😁 😁 😁 Powinien mieć jeszcze pelerynkę do latania  😁 Z drugiej strony  🙄 Jak nazwać kogoś kto 300 baniek Euro załatwia na telefon  😁


Jak to powiedział Biedroń , nie ma konta w banku ale ma Bank  😁 😁 😁

P.S Swoją drogą , jestem mega ciekawy ( do granic niemożliwości ) co na to ci wyznawcy jedynie słusznej parii ,którzy skakali mi do oczu jak ich przestrzegałem  i opowidali że to teraz inna partia , że nic dla siebie tylko dla ludzi etc. Czy dalej są takimi wyznawcami ???? Np , Halo , która zniknęła z firmamentu
Jest nadzieja że będzie na kogo głosować   😀 😀 😀 https://www.tvn24.pl/konwencja-zalozycielska-partii-roberta-biedronia,906217,s.html
Kolejne kukizocoś co nabije punktów pisiorom. Brawo panie Biedroń.
espana, no tak, czyli lepiej ciągle glosować na PO, które w tym momencie nie ma ani lidera, ani jakiegoś wielkiego poparcia.
Ja jak zwykle za PO , ale tak naprawdę tylko Biedroń pokazał jak można robić to co się wcześniej zadeklarowało elektoratowi . Na podstawie Słupska , można być pewny że bto samo będzie robił w kraju. Z drugiej strony , fajnie że można wybrać . Albo KO albo Wiosna  😉 W każdym razie , jest już z czego wybierać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się