Wybory 2015 i to co po wyborach.

Czyli jedynie słuszna telewizja  kłamie i manipuluję faktami  💡
To co w tv, którejkolwiek, ale najbardziej jedynej slusznej, trzeba brać mocno z przymróżeniem oka 😉 a najlepiej wyłączyć, aby fale nie poprostowaly zwojów  😂 Wystarczy pobrać raporty GUS i przeanalizować np eksport i import węgla i porównać z cenami na składach.
Po nowym roku kolejne dzieci stracą 500+, tym razem dzieci rolników. Podniesiony będzie hektar przeliczeniowy, więc wzrośnie dochód rolników i każde pierwsze będzie 500+ pozbawione.
Czyli jedynie słuszna telewizja  kłamie i manipuluję faktami  💡


KLIK

Ogromne zdjęcie!
Są pierwsze sondaże - Trzaskowski z ogromną szansą na wygranie w I turze (aktualnie 54%)!! Mamy to, Warszawo!  💃
A ja mieszkam na pisowskiej " wsi". Rządzi nami byly katecheta, miasto powoli upada, młodzi wyjeżdżają bo nie ma pracy i rozwoju, nawet imprez nie ma. Rządzący wprowadził cenzurę i nie zagrali w kinie Kleru. Popiera go ponad 40 procent. 20 procent dostał inny " prawie pisowiec"  więc nawet przy dogrywce .. PiS rządzi.  ( Ja ww zwiazku z tym nam swój mały plan i go zrealizuję)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2018 20:25
infantil, dopóki komisje nie podliczą głosów to nie ma co się cieszyć 😉
safie jest  😉 Sondaże nie odzwierciedlają wyniku w stu procentach, jednak dobrze pokazują tendencję. 54% Trzaskowskiego do 30% tego, którego nazwisko nawet wstyd wymieniać - to dla mnie BARDZO dobry znak.

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie w lokalach wyborczych były tłumy - serce rośnie. Każdy członek mojej rodziny i znajomi głosowali w innych lokalach o innych godzinach i wszyscy mówią, że były kolejki  😜
We Wrocku pis też będzie musiał obejść się smakiem
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 października 2018 20:32
infantil, u mnie też kolejka mimo, że bylam w godzinach obiadowych :o
A co poza Warszawą? Wiem, że frekwencja jak na samorządowe duża, ale realnie patrząc ponad połowa ma to gdzieś  🤬 No i sejmiki wojewódzkie opanowane w ponad połowie.
A ja się boję, że w Krakowie albo się nic nie zmieni i Majchrowski niestety zostanie... albo wsadzą na tron Wassermanową z PiSu....
W Krk innej opcji nie ma. Trochę szkoda, że Majchrowski się nie wycofał i nie wystawiono zamiast niego jakiegoś nowego, świeżego kandydata, który mógłby zebrać większe poparcie. Wiele osób nie popiera PiS, ale też nie popiera Majchrowskiego, więc te cenne głosy rozchodzą się na innych kandydatów, którzy i tak nie mają szansy na wygraną
Ja byłam za Gibałą jak i większość ludzi mi znanych z pokolenia do 30 roku życia. Miałam dużą nadzieję na zmianę.. Frekwencja też nie powaliła..
U nas była najgorsza w całej Polsce, przynajmniej do 12😲0 (Wrocław).
W Lublinie Żuk (59,7%) wygrywa z Tułajewem (33,2%). Uff.
Ciekawe jak się ukształtują głosy w Radzie Miasta. Ostatnia kadencja to Radnych PiSu było tylko o jednego mniej. A żeby Miasto dobrze działało to musi być dobra współpraca na linii prezydent - rada miasta.

Mam nadzieję, że frekwencja jeszcze podskoczy w ostatecznych rozliczeniach. Dookoła siebie czułam duży ruch, że ludziom na tych wyborach zależy, że idą. Facebook huczy od zdjęć kolejek pod lokalami wyborczymi. A na razie sondaże podają 51,3% - lepiej niż było, ale chciałoby się jednak to była zdecydowana większość społeczeństwa.
Serio było 51%? To w sumie bardzo dobry wynik jak na wybory samorządowe (choć oczywiście super jakby było więcej)
W Warszawie cały dzień były straszne kolejki. Ja byłam o 9 i był tłum. A zdjęcie z Bemowa z 20:20 przebija wszystko :O
U nas było 47%
Pokaż to zdjęcie 😀
Ja byłam po 19 i nie było kolejek,ale ktoś tam się kręcił
Oprócz Majchrowskiego w Krakowie nie ma nikogo innego, kto mógłby wygrać z PIS-em. Taka prawda. A Gibała to dla mnie wstrętny śliski populista. Nie mam do niego  zaufania za grosz.
W Warszawie cały dzień były straszne kolejki. Ja byłam o 9 i był tłum. A zdjęcie z Bemowa z 20:20 przebija wszystko :O
U nas było 47%


Ja byłam na otwarcie mojego lokalu wyborczego (tez Wwa) i byłam 4 w kolejce. serce rośnie faktycznie  😜
Warszawa, Łódź, Poznań, Lublin (Wrocław?) nasze. Kraków i Gdańsk- muszą walczyć.
🏇 Rozstrzaskaliśmy jakiegoś
Wrocław na granicy, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez drugiej tury. Ale nawet jeśli by była to i tak rywalka nie ma zbyt wielkich szans
vanille, no właśnie głupia ja bo nie zapisałam, ale było zdjęcie kolejki do lokalu wyborczego, ciągnęła się na zewnątrz przez dobre 100 metrów 😉
No to nieźle 😀 Fajnie, że się ludzie ruszyli. Jestem ciekawa jaka będzie ostatecznie frekwencja
Dokładnie tak samo jak w 2006 roku  😁 😁 😁 I to właśnie młodzież się ruszyła i pokazała czerwoną kartkę . PIS dostał powtórkę z rozrywki  😂
W Łodzi Hanka dostała ponad 70%  😀 Suweren się wypowiedział  🏇 Ciekawe czy nadal rząd będzie stał na stanowisku ,że głos suwerena jest ponad prawo  👀  ❓
Szkoda tylko że wieś nie nadąża za miastami. Na wsiach jeszcze PIS wygrywa.  🤔
W Łodzi pisuary strzelili sobie w kolano 😉 i pięknie 😉 wystawili Zdanowską (tzn zaakceptowali kandydaturę) z myślą, że mają wygraną w garści, no bo niby kto będzie głosował na skazaną prawomocnym wyrokiem (grzywna) a tu Łodzianie przekornie, na złość całemu Pisowi...  😂 😂

Cieszę się, że w Warszawie obejdzie się bez II tury, choć nadal fenomenem dla mnie jest to, że w mieście wygrywa KO a w mazowieckim PiS
Aaaa, nie skojarzyłam! To jest ta, co pomogła mężowi w zdobyciu kredytu i ostatnio była 'afera' bo dostała za to wyrok? 😁 no to faktycznie pewnie PiS nie przewidział, że ona w ogóle może wygrać, a tu taka niespodzianka.
Megane no niestety Mazowieckie to taka "wschodnia wieś" ogólnie rzecz biorąc, więc nie jestem zaskoczona, że PIS wygrał. Chociaż to i dla mnie jest fascynujące, że te wsie mazowieckie są tak bardzo pisowskie, że silna Warszawa nie była w stanie przeważyć.

Swoją drogą, widzieliście dzisiejsze wydanie Newsweeka?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się