Jak dodać filmik do ogłoszenia?

Help!

Nie wiem, czy to tylko ja jestem jakaś niedomyślna, bo nie znalazłam nigdzie na tym forum takiego pytania - jak wstawić film (z youtube) do ogłoszenia tak, żeby wyświetlał się poniżej zdjęć? Jeśli wstawiam link z filmem w pole Galeria (Link do youtube), to nic się nie dzieje.
kenna gdzieś w wątku o ogłoszeniach zadałam takie samo pytanie i niestety odpowiedź nie dała mi... rozwiązania. 🙁

niby:

trzeba wstawić najpierw film na youtube i po prawej stronie obok dodaj zdjęcie jest (nad tym) jest napis galeria link do youtube-tam dajemy link naszego filmu i pojawi się ono na ogłoszeniu 🙂


ale ja niestety nigdzie takiej opcji nie znalazłam. 🙁
Spróbowałam znów edytować moje ogłoszenie i jak wstawiłam link do youtube w pole Galeria, kliknęłam "zapisz ogłoszenie", to wyskoczyło "Błąd 404, Twoje ogłoszenie zostało usunięte"... Ale ogłoszenie nadal jest, istnieje i nie jest usunięte, sprawdziłam. Jednak jakoś ludzie wstawiają te filmiki, bo widzę inne ogłoszenia mają filmy normalnie pod zdjęciami, a nie tylko linki w treści ogłoszenia...
Ech, miałam ten sam problem (łącznie z pojawianiem się komunikatu o usunięciu ogłoszenia i błędzie 404) i w końcu rozszyfrowałam. Link do Youtube musi mieć format:

U mnie zadziałało 🙂
Ja nadal nie ogarniam. Jakaś instrukcja dla mądrych inaczej? 🤦


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się