Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: rozmowy o niczym

poprzednia następna
Strony: 1 ... 172 173 [174] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: rozmowy o niczym  (Przeczytany 262383 razy)
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #5190 : Luty 12, 2019, 22:32:32 »
Odpowiedz cytując
branka dziękuje za informacje  kwiatek
Miałam napisać na pw żeby się wymienić numerami, ale cały czas mi wylatuje z głowy  w głupi łeb
Bardzo mi miło, ze pamiętasz o mnie i mojej miłości do kóz  kwiatek

Byłam w minioną niedziele, najbliższa nie będzie mnie we Wrocławiu, kończy mi się tez roczny karnet, a kolejny kupię dopiero w marcu, mam nadzieje, ze wtedy tez będą biegać luzem, zwłaszcza, ze automatu z granulatem czynne  konik
Bardzo polubiłam się z biała koza (nie pamietam gatunku, ale te większe i stoją we 3 blisko świnek i wyjścia) mimo, ze skończyło mi się jedzenie to dalej chciała się ze mną głaskać ! Kocham kozy  emoty327 emoty327
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
branka

« #5191 : Luty 12, 2019, 22:39:44 »
Odpowiedz cytując
Ja teraz to robię większosc weekendów i jak jestem i będzie pogoda to na bank będę puszczać kózki wink niech szaleją uśmiech

Białe kozy to karpackie - strasznie fajne kozy uśmiech burskie tez są git, ale one wroca na dzieciniec dopiero gdzies w marcu. Chociaz mamy dwie młode kozki burskie, ktore są szatanami, bodza nas rogami bo one chcą jeść, jeszcze male sa, no ale urosną, to rasa mięsa, duze są docelowo, wiec trzeba je wychować :P

Ja to najbardziej na dziecińcu lubie kozy, osły i owce wrzosówki. Swiniarki z kolei są zmorą bo są mega płochliwe - do zwiedzajacych podchodza, ale nas sie niezmienie boja pomimo ze je codzienie karmimy. I to jażda jedna swiniarka jest plochliwa :P heh. Wrzosówki i rackie z kolei łagodne i raczej niepłochliwe, poza wyjątkami. Jedna taka najmniejsza i najstarsza wrzosówka jest juz slepa, juz pare razy wydawało sie ze umrze, ale jakos za każdym razem się wyciąga. Dzielna babcia uśmiech będzie mi strasznie szkoda jak w końcu jej sie umrze, no ale widac że już jej czas nadchodzi smutek Jedna z młodszych wrzosowek byla wykarmiona na butelce i jest bardzo przyjacielka i rano jak nosze żarcie to bryka szczesliwa, że oo jedzonko :P śmiechowa jest uśmiech baran wrzosówek tez jest fajowy, sympatyczny taki i łaadny. on w sezonie letnim siedzi na padoku na zapleczu z koniem tym srokatym (Wulkan mu na imię), bardzo się lubią chłopaki uśmiech

WBTW wyjechał nam osioł Poitou na krycie, zostala kulawa, poochwacona oślica, dzisiaj dostala buty i troche sie uruchomiła, w ciągu tygodnia dostanie kolezanki oślice z sahary i mam cicha nadzieje, że może jeszcze sie troche uruchomi i zechce życ. Bo ni emogę patrzec na to jaka jest smutna i biedna smutek ale dobrze, że w butach troche lepiej, bo wczesniej nie widziałąm roznicy, a teraz jakos jak jest po zrobieniu kopyt plus buty to sie troche w tych butach lepiej porusza. Oby polubila się z koleżankami i dało jej to jakąś cheć do życia. To poza ogrem haflingerów Silverem oslica jest moj ulubionmy zwierzakiem z tych co się opiekuję, wiec ciągle licze, że jeszcze troche sie jej pochce żyć...  bo teraz jest taki glupi stan, jeszcze nie jest na tyle źle by uspać, ale ni ejest na tyle dobrze by na to patrzeć bez bólu w sercu. Ale niuniam ją codziennie w kadej wolnej chwili i widzę, że lubi to, żeby ją niuniać.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2019, 23:41:03 wysłane przez branka » #link
'It's funny how your dreams change as you're growing old,
you don't wanna be no spaceman you just want gold.
All dream stealers are lying in wait,
But if you wanna be a spaceman it's still not too late!!'
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #5192 : Luty 12, 2019, 22:47:50 »
Odpowiedz cytując
Jak można tak super słodkie owieczki nazwać swiniarkami? smutek

Szkoda, że nie macie walliserskich czarnonosych kocham
#link
Niebo nie jest limitem!
branka

« #5193 : Luty 12, 2019, 22:56:58 »
Odpowiedz cytując
Jak można tak super słodkie owieczki nazwać swiniarkami? smutek

Szkoda, że nie macie walliserskich czarnonosych kocham

Nie podrzucaj takich pomysłów, tam i jest tak za dużo zwierząt :P ja to w ogole ma mswoją wizje na dzieciniec, chcialabym zeby zostal przebudowany i zmieniony... żeby było mniej zwierząt, więcej miejsca dla nich i nie mnozyc tego tyle itd..
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2019, 23:31:50 wysłane przez branka » #link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #5194 : Luty 13, 2019, 09:17:38 »
Odpowiedz cytując
branka
czyli ślepota wrzosówki to po prostu starość ? Od jakiegoś czasu widząc ją zastanawialiśmy się z TŻtem co jej jest...

Co do skarg od zwiedzających  lol ludzie są naprawdę śmieszni  icon_rolleyes  za czasów luźno biegających całymi dniami kóz, kiedy kupowałam karme aw automacie, jedna z nich się zorientowała, bodła mnie  wysmiewa odpechnęła i wyżarła prosto z automatu cały granulat  wysmiewa wysmiewa
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
branka

« #5195 : Luty 13, 2019, 16:42:20 »
Odpowiedz cytując
branka
czyli ślepota wrzosówki to po prostu starość ? Od jakiegoś czasu widząc ją zastanawialiśmy się z TŻtem co jej jest...

Co do skarg od zwiedzających  lol ludzie są naprawdę śmieszni  icon_rolleyes   za czasów luźno biegających całymi dniami kóz, kiedy kupowałam karme aw automacie, jedna z nich się zorientowała, bodła mnie  wysmiewa odpechnęła i wyżarła prosto z automatu cały granulat  wysmiewa wysmiewa

Tak ona stareńka jest. Co chwila wygląda, że będzie umierać a potem się naprawia wink jedna z tych młodszych jest jej przewodniczką, fajnie jej pokazuje drogę, miło patrzeć na ich wpsółpracę uśmiech

A tak, one sobie obsługują same automat, ja sie staram je gonić jak widze, że komuś wyżerają całą karme prosto z automatu hehe. Ale nie ma szans zawsze upilnować wink Czarna i jedna czarno-biała są pod tym względem najgorsze :P lubią też sobie wyjść za bramki  hihi
#link
Ascaia

« #5196 : Marzec 11, 2019, 05:03:40 »
Odpowiedz cytując
Nie mogę spać przez tę wichurę. Mieszkam w nieosłoniętym wieżowcu postawionym na wzniesieniu. Do tego w górnej połowie jego wysokości. Wieje strasznie. Aż drżą szyby.
Psica zaliczyła coś a'la atak paniki, kota schowała się pod łóżko.
A u nas to i tak ponoć lżejsza wersja.
Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów nie ucierpi przez te wichury.
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #5197 : Marzec 11, 2019, 14:37:41 »
Odpowiedz cytując
Widziałam na necie efekt tej wichury. Masakra...  zemdlal

Branka namów tam ludzi na zakup kozy damasceńskiej  cool
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2019, 18:00:11 wysłane przez vissenna » #link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Ascaia

« #5198 : Marzec 11, 2019, 14:38:40 »
Odpowiedz cytując
branka, jak ZOO przeżyło ten wiatr? Na Śląsku chyba wiało dużo mocniej niż u mnie...
#link
branka

« #5199 : Marzec 11, 2019, 17:54:42 »
Odpowiedz cytując
Normalnie wink bywaly gorsze wichury wink
#link
Ascaia

« #5200 : Dzisiaj o 09:19:42 »
Odpowiedz cytując
Objawienia ostatnich dni:

- umiesz liczyć - licz na siebie
- działania "pro publico bono", dobro grupy, dobro firmy, dobro projektu - to ściemy, gra się tylko na siebie
- najważniejsza jest kasa
- jakość pracy jest mniej istotna niż właściwe układy
- bezdzietna singielka to gorszy sort - jest to rodzaj przewinienia, którego konsekwencje musisz ponieść
- nadal jestem głupio naiwna 

Jest duża szansa, że jeszcze więcej takich prawd zostanie mi zwerbalizowanych w najbliższym czasie.
#link
Strony: 1 ... 172 173 [174] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: rozmowy o niczym

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.