Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Praca. Szukam/oferuję

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Praca. Szukam/oferuję  (Przeczytany 126829 razy)
dosmin

« #120 : Styczeń 13, 2019, 11:43:41 »
Odpowiedz cytując
Szukam pracy na weekendy i popołudnia jako instruktor jazdy konnej. Interesuje mnie tylko i wyłącznie północna część dolnego śląska, północny Wrocław, południowa Wielkopolska nie interesują mnie oferty z zakwaterowaniem. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji jazda konna, jestem pełnoletnia.
Posiadam doświadczenie przy prowadzeniu hipoterapii. Współpracowałam z dorosłymi i dziećmi, w tym z osobami niepełnosprawnymi. Chętnie nauczę się nowych rzeczy.
#link
pieknyolek

« #121 : Styczeń 29, 2019, 11:09:48 »
Odpowiedz cytując
Jeżeli ciężko wam znaleźć pracowników to podanych przez was funkcji to polecam wejść na .... DodoMod

SPAM Zabanowany
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2019, 13:08:49 wysłane przez Dodofon » #link
Faza

« #122 : Luty 08, 2019, 20:18:39 »
Odpowiedz cytując
W stajni przy domowej 11 koni , zatrudnię stajennego . Umowa o prace ( ZUS , podatki i dodatkowe ubezpieczenie )  ,samodzielny w pełni wyposażony  pokój z kuchnia i łazienka . Poszukuje osoby sumiennej , można wstawić swojego konia ( jest wolny duży boks) . Nie jesteśmy przesadnie wymagającymi pracodawcami . Do obowiązków stajennego należy sprzątanie boksów , wypuszczanie koni na pastwiska ( wszystkie pastwiska blisko stajni ) sprawdzanie stanu ogrodzenia i drobne naprawy . Stajnia mieści się 50 km od Warszawy , dobre połączenie z Warszawa ( pociąg 60 minut jazdy) osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #123 : Luty 09, 2019, 18:39:41 »
Odpowiedz cytując
Moja firma poszukuje pracowników na sezon 2019! (początek maja do końca września)
Praca jako przewodnik po Turcji (miasta: Didim, Bodrum, Marmaris).
Wymagania:
-znajomość angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie (albo komunikatywny turecki wink)
-gadatliwość
-zdolność do szybkiej nauki
-otwarta głowa
Oferujemy:
-legalna praca
-ubezpieczenie
-zakwaterowanie
-wyżywienie na wycieczkach
-darmowy lot w obie strony
-przygodę
-pensja podstawowa plus dobre prowizje (euro, dolar)

Zainteresowanych zapraszam na PW!
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
magdalena2019

« #124 : Luty 20, 2019, 11:13:00 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry,
reprezentuję firmę rekrutacyjną Proguest. Aktualnie prowadzę ciekawy projekt rekrutacyjny i poszukuję osoby na stanowisko Rymarza w woj. wielkopolskim w okolicach Poznania.

Naszym klientem jest firma zajmująca się wytwarzaniem produktów skórzanych. Pracodawca oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Rymarz

Miejsce pracy:
Skórzewo

Oferta pracy znajduje się pod poniższym linkiem:
https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/1cf99824/rymarz-poznan/false

Jeżeli ta propozycja jest interesująca, proszę o kontakt poprzez przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem powyższego linku lub na adres e-mail: magdalena.popis@proguest.pl

Proszę o przekazanie oferty godnym polecenia osobom, które mogłyby być zainteresowane tą propozycją i z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2019, 11:15:28 wysłane przez magdalena2019 » #link
Ajemmaja

« #125 : Marzec 04, 2019, 09:01:41 »
Odpowiedz cytując
Przyjmę pracę w sklepie jeździeckim.
Warszawa i okolice
#link
Ollala:)

Moje ogłoszenia
« #126 : Marzec 04, 2019, 15:32:01 »
Odpowiedz cytując
JKS Umiastów poszukuje do pracy osób na stanowsiko Instruktora.

Do kompetencji osoby zatrudnionej będzie należało:
-prowadzenie jazd grupowych i indywidualnych na każdym poziomie zaawansowania
-planowanie grafiku jazd wraz z biurem Klubu
-w razie potrzeby indywidualna praca z końmi klubowymi z siodła/ z ziemi

Oferujemy:
-elastyczny grafik
-możliwość rozwoju w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim
-pracę w młodym, zgranym zespole
-umowę zlecenie

Warunki i godziny pracy ustalane są indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu oraz wysyłania CV na adres mailowy: biuro@jksumiastow.pl oraz pod nr tel. 506-406-040
#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Praca. Szukam/oferuję

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.