Praca. Szukam/oferuję

Wątek służy tylko publikacji ogłoszeń osób oferujących lub poszukujących pracę. Wszystkie odpowiedzi na zamieszczane ogłoszenia należy kierować na PW autora postu lub pod podane przez niego dane kontaktowe.
Posty zawierające odpowiedzi na ogłoszenia będą usuwane!



[font=Verdana][size=10pt][size=10pt]SPRZEDAWCA NA DZIALE JEŹDZIECTWO DECATHLON TARGÓWEK- WARSZAWA [/size][/size][/font]

[center]Szukamy sympatycznej,kreatywnej i kontaktowej osoby do pracy na stanowisku sprzedawcy na dziale jeździeckim.
Dołącz do Naszego zgranego teamu i zarażaj pasją do jeździectwa kolejnych adeptów !!!
Wymagana wiedza teoretyczna z zakresu podstawowego sprzętu do jazdy konnej i jego użytkowania.
Oferujemy atrakcyjne warunki, elastyczne godziny pracy.
Aplikacje prosimy wysyłać pod adres mailowy justyna.pyziolek@decathlon.com [/center]
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
17 maja 2016 19:46
Stadnina Koni Prudnik zatrudni zootechnika na fermę bydła mlecznego. Aplikacje należy przesyłać na adres stadnina@skprudnik.eu. Więcej informacji pod nr tel. (77) 4363206 (woj. opolskie)
Poszukuję osób do pracy w telesprzedaży. Miejsce pracy to Łódź, od poniedziałku do piątku, godziny 9-15. Praca polegająca na sprzedaży ofert sieci Orange.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 czerwca 2016 22:37
.
Centrum Stomatologii poszukuję osoby na stanowisko Recepcjonistki. Praca dość lekka, w przyjemnej atmosferze, na pełen etat.
Dobre zarobki. Wymagany przede wszystkich komunikatywny język angielski i uśmiech, mile widziana znajomość programu Prodentis. Gabinet duży, na Ruczaju. Mogę polecić 🙂 sama pracuje. Praca od zaraz!

CV na adres iwona.zegarmistrz@luxdentica.pl.

Można powoływać się na ogłoszenie fejsbukowe: https://www.facebook.com/luxdentica/photos/a.133615670021901.30567.133609696689165/1138409719542486/?type=3&theater
Restauracja (bistro) w Warszawie (Saska Kępa) przyjmie do pracy osobę do pracy na kasie i osobę do obsługi pieca pizzerskiego. Praca w super zespole, bardzo dobre warunki pracy. Szukamy osób w wieku do 30 lat. Zainteresowanych zapraszam na priv po więcej informacji.
Chcę przestrzec szczególnie osoby po kursie w Green Way'u (jako że dostały takiego maila tak samo, jak ja), przed podjęciem się pracy w tym miejscu: Żurawi Krzyk.

BARDZO odradzam.
Jak ktoś chce znacz szczegóły, zapraszam na priv.
Praca w Warszawie dla testerów aplikacji.
Wymagania😀okładność w pracy,  silne zdolności komunikacyjne i analityczne, profesjonalny pesymizm w podejściu do testowanego obiektu. Nie jest wymagane doświadczenie.

Praca w Warszawie dla juniora programisty
Min. roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java (najlepiej w najnowszych wersjach); znajomość platform Liferay, Alfresco -pożądane.


Poszukujemy osób z wykształceniem min. średnim, studentów lub osób zaraz po studiach. Dla osób spoza Warszawy: możemy pomóc w znalezieniu rozsądnego zakwaterowania.

kontakt: mh@csplatform.pl
Szukam pracy jako wychowawca kolonijny na obozie jeździeckim. Interesuje mnie praca w sierpniu (najchętniej druga połowa). Posiadam uprawnienia wychowawcy kolonijnego (kurs odbyłam w kwietniu tego roku), posiadam także brązową i srebrną odznakę PZJ. Jeździłam konno 11 lat, obecnie mam przerwę ze względu na studia (skończyłam czwarty rok Filologii Angielskiej). Kontakt: priv lub e-mail: annamucha1@vp.pl
edit.
Szukam Pani do sprzątania raz w tygodniu. Okolice Mińska\Stanisławowa. W domu są 2 duże psy więc szukam osoby która nie ma alergii  😉 Bardzo proszę o kontakt na PW.
Powoli rozglądam się za pracą. Chciałabym zacząć w okolicach września lub października.
W skrócie o mnie:
Mam 25 lat. Jestem psychopedagogiem kreatywności i magistrem sztuki ze specjalnością arteterapia (z naciskiem na specjalność, ta sztuka jest głównie w nazwie chociaż faktycznie miałam sporo zajęć typu malarstwo czy rysunek i zaliczałam je na niezłe oceny 🙂 ), wychowawcą kolonijnym i animatorem.

Jeżdżę (chociaż bardziej jeździłam, bo teraz praktycznie nie wsiadam) konno od dość dawna jednak moja edukacja w tym zakresie przebiegała bardzo różne, z perspektywy czasu wiem, że zwykle nie najlepiej. W każdym razie poruszam się w trzech chodach i nie spadam zbyt często. Koniowi typowo rekreacyjnemu swoją jazdą krzywdy nie zrobię.
Swego czasu dość długo (3 lata?) regularnie dyżurowałam w jednej z warszawskich rekreacyjnych stajni w związku, z czym więcej z koniem jestem w stanie zrobić z ziemi niż z siodła. Dbanie o sprzęt i porządek w stajni, karmienie koni, wypuszczanie, szykowanie koni dla klientów (+ uczenie klientów podstaw i obycia z koniem) i tym podobne nie są mi obce, chociaż z pełną szczerością powiem, że np. w zakładaniu owijek nie jestem mistrzem. W stajni najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, zarówno koni jak i ludzi. Na tym punkcie jestem bardzo przewrażliwiona. Ogólnie, jeśli chodzi o konie to jestem pełna pokory.
Ze względu na pewne problemy zdrowotne nie szukam pracy typowo fizycznej, więc np. regularne wywalanie gnoju z boksów z miejsca odpada.
Posiadam podstawową (może nawet ponadpodstawową) wiedzę na temat sprzętu jeździeckiego, odróżnię czaprak skokowy od ujeżdżenowego, wiem jak wyglądają wypinacze jednak przy czarnych wodzach czy wodzy tiedemanna już wymiękam 😉 Oczywiście nie znaczy to, że nie mogłabym się dokształcić w tym zakresie pod czyimś okiem.

Z kwestii animacyjnych: puszczam wielkie bańki mydlane i potrafię zrobić płyn do nich (JEDNA moja bańka pojawiła się w filmie 11 minut 🤣 ), maluję buźki, skręcam balony, umiem poprowadzić zajęcia z chustą animacyjną i tunelem, prowadzę zajęcia ruchowe (chociaż te ostatnie są... no właśnie, ostatnie, jeśli chodzi o moje preferencje 😉) Nie jestem typowym klaunem, który się wydurnia żeby rozśmieszyć dzieci. Taki typ pracy mi nie odpowiada, zdecydowanie wolę prowadzić konkretne zajęcia.

Ogólnie rzecz biorąc szybko i chętnie się uczę, w wykonywaną pracę wkładam naprawdę sporo serca, jestem cierpliwa.

Do tej pory:
- byłam wychowawcą podczas kolonii, obozów i półkolonii. W czasie ich trwania prowadziłam zajęcia z zakresu postępowania z końmi, pogadanki, drobne pokazy i tym podobne, zdarzało mi się również prowadzić oprowadzanki i sporadycznie jazdy dla początkujących jednak NIE POSIADAM papierów instruktora i wiem, że moja wiedza jest tutaj o wiele za mała by pracować w ten sposób z całkiem czystym sumieniem
-       pomagałam w organizacji końskich imprez: hubertusy, zawody skokowe, pokazy
- prowadziłam (prowadzę) przeróżne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Między innymi plastyczne (znane mi są różne techniki + jestem kreatywna), twórcze, treningi twórczości, integracyjne, podstawy programowania itp.
- prowadziłam treningi twórczości dla dorosłych (na tej podstawie napisałam swoją pracę magisterską) oraz szkolenia z zakresu animacji czasu wolnego dla studentów
- organizowałam, prowadziłam i uczestniczyłam w przeróżnych imprezach dla dzieci (urodziny, dni dziecka, mikołajki itp.). W duecie z drugą połówką jestem w stanie przygotować taką imprezę zarówno od A do Z (scenariusz, zakupy w uwzględnieniem najlepszych cen, lokal, wystrój, catering itp) jak i zrealizować plan zleceniodawcy, opcje pośrednie również występują
- odbyłam praktyki w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach gdzie prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe dla osób dorosłych.

Aktualnie współpracuję z firmą Mindcloud gdzie zajmuję się prowadzeniem zajęć dla dzieci z wykorzystaniem gry komputerowej Minecraft. Szukam stałej pracy, która pozwoli mi kontynuować tę współpracę również po wakacjach. Pół etatu lub cały jednak tak naprawdę rozważę wszystkie opcje. Lokalizacja: Warszawa i bliskie okolice, dojazd komunikacją. Najchętniej Ursynów, Mokotów itp.

Kontakt: rajchertewa@gmail.com
Szukamy Osoby do pracy! Warszawa i okolice

"Uwaga! Powiększamy zespół - szukamy nowych osób do współprowadzenia zajęć z programowania w Minecraft (razem z doświadczonym trenerem). Potrzebujemy prawdziwych Minecraft ninja, którzy mają energię do wspólnej gry z najmłodszymi i odpowiednie pokłady cierpliwości aby pomagać naszym początkującym programistom. Duuużym atutem będzie znajomość podstaw programowania i ogarnianie tematów administrowania serwerem Minecraft. Na zgłoszenia (krótka notatka o sobie, opcjonalnie CV) czekamy na biuro@mindcloud.pl - praca od października, wcześniejsze przeszkolenie z metodyki naszych kursów."

Od siebie dodam, że praca jest raczej prosta i przyjemna. Tak naprawdę nie trzeba już teraz spełniać wszystkich wymagań. Jeśli ktoś jakkolwiek ogarnia programowanie na poziomie podstawowym a nie grał nigdy w Minecraft to nic straconego. 2 tygodnie gry i już wszystko będzie super 🙂 Tak samo odwrotnie, mistrzów Minecraft spokojnie przeszkolimy w zakresie programowania.
Akurat dobrego podejścia do dzieci nie da się pominąć.

*Umieściłam post pod postem bo oba są dość długie a dotyczą innych kwestii. Jeśli komuś to przeszkadza to zmienię.
Jesteśmy grupą kaskaderów konnych wykonujących :
*pokazy ułańskie
*pokazy musztry
*pokazy dżygitówki
*pokazy kowbojskie i wiele innych rzeczy
W ofercie jest również :
*obstawa ślubu w pięknych strojach ułańskich ,szlacheckich ,kozackich, kowbojskich
*przemarsz przez miasto promujący impreze
*ochrona konna patrolująca teren imprezy
*udostępnienie koni do sesji fotograficznej
*oferujemy również usługi kaskaderskie do filmów, reklam, seriali itd
Profesjonalnie przygotowane pokazy są niezwykłym dopełnieniem zawodów konnych,pikników,dnia dziecka,firmowych spotkań i prywatnych przyjęć. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy wspaniałą zabawę pełną pozytywnych emocji.Nasze przedstawienie dopasujemy do charakteru i wymogów Państwa wydarzenia.Więcej informacji pod numer telefonu 600757809
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2016 10:30
Środa Śląska

UWAGA PRACA w hotelu dla psów!
Ze względu na rozwój naszych usług poszukujemy do pracy dziewczynę cierpliwą, energiczną, zaangażowaną, zdecydowaną, nie bojącą się podejmowania decyzji, dbającą o swój rozwój, chętnie uczącą się, asertywną o łagodnym usposobieniu.


Wiecej info fb: Psielanka lub 530 354 864
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2016 19:45
[s]PRACA W REDAKCJI INTERNETOWEJ
Poszukuję osoby do pracy w redakcji serwisu internetowego w jednej z największych spółek medialnych w Polsce. Praca w Warszawie.[/s]
Nieaktualne 😉
Poszukuję pracy dla chłopaka, który wrócił z Holandii. Prawo jazdy kategorii B plus ukończenie szkół o profilu mechanika samochodowego, bez udokumentowanego doświadczenia jako mechanik. Najlepiej Lublin i okolice.
Wrocław- klinika weterynaryjna szuka recepcjonistki
http://olx.pl/oferta/recepjonista-tka-CID4-IDgpr7j.html
Poszukiwany człowiek do projektu:
JUNIOR TEAM LEADER
Czas pracy od pon do pt
Od 10.00 do 16.30
Dniówka 180-210 zł / netto
Miejsce pracy Gdańsk, Gdynia, Sopot
Więcej informacji poniżej w linku
http://f2fundraising.pro/rekrutacja/
m.indira   508... kucyków
22 sierpnia 2016 19:57
Jesli ktoś szuka sumiennego człowieka do pracy w stajni, dbającego o porządek, zdolnego i uczciwego, świetnie dogadującego się z końmi, polecam byłego już niestety, pracownika mojej podopiecznej stajni, człowiek pochodzi z Ukrainy, ale ma pobyt czasowy na 3 lata, za 15 dni wraca do kraju i musi znaleźć pracę na etat, niestety mój szef nie przedłużył mu umowy ... chciałabym mu jakoś pomóc może ktoś coś wie, potrzebuje...
prosze o PW
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 sierpnia 2016 12:13
Praca szuka człowieka! Oferta dla studentów 🙂 Lokalizacja Wołomin i Warszawa 🙂
http://www.pracuj.pl/praca/recepcjonistka-recepcjonista-w-klubie-zdrofit-warszawa-wolomin,oferta,4755027
Przydomowa stajnia /8 koni/ zatrudni instruktora jazdy konnej,hipoterapeutę od pażdziernika.
Umowa o pracę,zakwaterowanie,wyżywienie.
Stajnia mieści się w Nowych Kiejkutach,12 km.od Szczytna/woj.warmińsko-mazurskie/
Mile widziane osoby bezrobotne,zarejestrowane w biurze pracy.
Para szuka pracy za granica, lata doswiadczenia przy koniach, w tym ponad rok w stajni w niemczech. zapraszam na PW
Praca dla kosmetologa/ kosmetyczki Poznań!
Bardzo atrakcyjne formy wynagrodzenia 🙂

http://olx.pl/oferta/zatrudnie-kosmetyczke-kosmetologa-do-salonu-wierzbiecice-CID4-IDhw0Wx.html

lub priv 🙂
Szukam pracy w stadninie koni/domowej stajni. Od 10 lat interesuję się końmi, ukończyłam Technikum Hodowli Koni. Odbyłam praktyki w różnych stajniach. Jestem osobą dyspozycyjną i sumienną, swoją pracę wykonuję z pasji.
Wrocław. Praca dla hipoterapeuty. W piątkowe popołudnia kilka godzin. Informacje pod numerem 603250069
Duża stajnia sportowo-hodowlana pod Wrocławiem poszukuje pracownika do wypuszczania koni na padoki. Preferowany mężczyzna. Wymagane jest doświadczenie i obycie z końmi, sumienność i chęć do pracy 😉 Możliwość zamieszkania na miejscu. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 666350046
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 listopada 2016 18:18
Grzecznościowo:

Praca dla stajennego w Austrii. Na umowę, z zakwaterowaniem, dobre warunki.
Na pw podam telefon kontaktowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się