Westernowa Rewia Mody

Kasia, naprawdę ten odcień ma swoją cenę w tej wysokiej kwocie?
Chociaż wiadomo, dobry pad tani nie jest.

Tuffy, rewelacja!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 stycznia 2015 07:02
waw ale macie fajny sprzęt, nie dość że piękny to jeszcze super jakość
a my tak skromnie



wszystko no name ale jestem zadowolona, na terenowe wyjazdy w zupełności wystarcza
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2015 07:42
Viridila, ja tak samo! Od czasu, kiedy smartini wstawiła to zdjęcie 💘 Nausznik cudo, ja tylko klamry bym wolała mniejsze i paski proste, po prostu sam nausznik jako główna ozdoba 🙂

Muchozol, jak Mucha ma na tip-top odcienie dopasowane! Ja jednak mam siodło trochę inne od obu ogłowi, ale na szczęście z daleka aż tak nie widać 🙂

Tuffy, oba konie cudowne, ale ten drugi mnie ujął 🙂

Euforia, ja już pisałam, że super markowego sprzętu nie mam - także nie przejmuj się 🙂
i jeszcze jednouszne ogłowie (mam też taki napierśnik)





jednak najbardziej lubię KOMNATĘ (nie "Kometę" jak ktoś sugerował  😉) jako Lady in Red
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 stycznia 2015 08:44
Dodofon fajnie wam na westernowo, w różu tez wam bardzo ładnie  😉
Livia pomimo niemarkowego sprzętu westernowy fryz jest piękny
macie jakiś pomysł z czego zrobić te troczki do ogłowia bo te zielone  zupełnie nie pasują  🤔
.
Muchozol slicznie jej w takim  brazowym zestawieniu 😉
.
Maluda ja nie znalazłam innych profilowanych i z CSF w cenie "w miarę" (chociaz i tak drogie) innych niż Western Imports, a wszystkie kolory są w tamtym linku, który podałam 😉
Czarny absolutnie nie😉 ogolnie mi sie nie podobaja rzeczy westernowe w kolorze czarnym. Moze byc mega ciemny braz ale nie czarny.
.
.
klacze na których jeżdżę stajnia w Kuśniu(konie koleżanki)
pad granatowy na karym, mój ulubiony

pad bezowy na karym, chyba średnio pasuje

pad bezowy na kasztanie

i ogłowie z oddzielnymi wodzami(nie wiem jak fachowo sie nazywa) ale do jazdy super
Maluda ja nie znalazłam innych profilowanych i z CSF w cenie "w miarę" (chociaz i tak drogie) innych niż Western Imports, a wszystkie kolory są w tamtym linku, który podałam 😉

Wczoraj miałam przyjemność rozmawiać z moim trenerem i powiedział mi, że gdybym się uwzięła na zielony stricte neon to znalazłabym, ale poza granicami kraju. Jednakże pewnie cena zbiłaby mnie z nóg, a opcja kusi.
Chociaż przeglądając zdjęcia to zastanawiam się żywo nad padem w różnych odcieniach brązu, ale na gniadym mi to "zginie"...
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2015 17:09
Dodo, bardzo fajne ogłowie! Poluję właśnie na jedno w takim stylu, myślę że na moim też będzie ładnie wyglądać 🙂 W czerwieni Komnacie jest najlepiej!

Euforia, dziękuję 🙂 A rzemyków w kolorze ogłowia próbowałaś? Może takie dałyby radę?

Muchozol, siodło się trochę różni odcieniem od ogłowi - jedno (terenowe) mam jaśniejsze, drugie (wstawione wcześniej) jest bardziej czerwonym brązem 🙂 Ale widać z bliska dopiero różnicę 🙂

rosek, ile ja się naszperałam czarnego sprzętu, ile musiałam przeboleć żeby jednak odpuścić i wziąć brązowy 😁 Jeśli trafiłabym na super czarne siodło, to pewnie nie byłoby opcji, tylko bym je brała 😁

Tuffy, tak myślałam - piękna 🙂 Pierwsze zdjęcie boskie, to ogłowie jest jakby "wtopione" w konia 💘 A te strzemiona są chyba w tym samym wzorze, co wrzucone przeze mnie wędzidło?

anil, kary w granacie super! Co to za pad? Za to w beżu ładnie kasztankowi 🙂

maluda, to też zależy jakie te brązy na padzie będą - jeśli nie takie same, jak koń, to będzie to ładnie wyglądało 🙂
Coś na wzór Twojego.
Rzeczywiście Tuffy tak jak nie lubię dużej ilości srebra na ogłowiu tak to z pierwszego zdjęcia dopasowałaś extra po prostu 🙂
Nirvette   just close your eyes
14 stycznia 2015 20:36
O kurczę, lubię oglądać KRM, ale tutaj będę chyba jeszcze częściej, niesamowity macie ten sprzęt! 😍 Zdobienia na ostrogach, wędzidłach, siodłach, strzemionach, etc.. WOW! Siedzę i podziwiam! :kwiatek:
Kasiakliczkowska, to nie ja dopasowałam, ja tylko zrobiłam zdjęcie 🙂 pierwsze oglowie to oglowie Claudio Risso, na koniu Spat A Blue
Drugie należy do znajomego z Niemiec.
Cena takich cacek jest adekwatna do Waszego zachwytu🙂
to ja musze w koncu pstryknąć buty :P

i zrobić/poszukac fot swojego sprzętu.
a... moje diy ogłowiowe tez moge tu?  no tak pękam :P

kask westowy troxel chayene. teraz w katalogach są ze skry takiej w fakturę, ja kupe lat temu kupiłam gładki brązwy (sliczy kolor), koleżanka ma czary z różowymi przeszyciami i kryształkami 🙂
a to mój po tuningu (wyblakł, więc pomalowałam w przecierki 😉
siodło montana
a i ostrogi +krystzałki z paskami pod kolor siodła zrobionymi

Ooo jaaa, temat założony widzę! Wpraszam się, żeby po cichu podpatrywać 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2015 06:59
horse_art no kask muszę przyznać wyszedł ci super, on jest ze skóry? Ja mam Troxel ale nie jest skórzany  🤔 i chyba takiego nie da się "odświeżyć"

ja mam taki
i chyba on nie jest skórzany przynajmniej większa jegocześć?
.
Euforia_80, wg prducenta twój sierra wykończony tkaniną i skórą http://www.troxelhelmets.com/products/sierra
real wyglada jeszcze fajniej iż w katalogu😀 który masz kolor? też wyblakł? mój d takieg śwskiego rózu prawie...

patrzcie - ten jaki ekstra http://www.troxelhelmets.com/products/venture
dedykowane dla klasyków też są 100x fajniejsze iz te potworki typu york, ked 😉 , bezpieczniejsze, a cena nizsza;]

Muchozol, takie faje rzeczy sie tu napatrze,ze wszytko chce, a na 1 juz w ogóle nie zdecyduje :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2015 08:54
horse_art jeszcze nie wyblakła tak bardzo ale już nieco kolor stracił, a miałam ten jaśniejszy TAN dzisiaj wybrałabym brąz bo jest śliczny i do reszty  sprzętu bardziej pasuje.

Nie wiem czy widzieliście wynalazek Troxel-a kask ukryty pod kapeluszem  🏇 🏇
http://www.troxelhelmets.com/blog/troxel/update-on-western-hat-helmet
pytalam o kolor, bo w katalogu wygląda jak taki piaskowy, a kolejny już wyraźnie ciemniejszy
b. fajnie wygląda
a jak bedziesz chciała zmienić kolor daj znac 😉

i nawet twój dedykowany pod kapelusz 😀

widzialam wcześniej do normalych - jakby bez wykończenia
http://www.kraemer-pferdesport.de/Einsatzschale-fuuml-r-Westernhuuml-te.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=181213&ci=247569

hehe, na chayene jakby dac kamelusz to chyba rozm 100 -taki jest wielki 😉)))
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2015 10:15
maluda, jak taki jak mój mniej więcej, to moim zdaniem się nie będzie zlewał, wręcz przeciwnie, ładne to będzie 🙂

Nirvette, zapraszamy, zapraszamy 🙂

Tuffy, domyślam się, że grosze to nie są - ale podałabyś tak orientacyjnie? Tak tylko żebym się upewniła, że mnie nie stać 😉

horse_art, ja ten kask podziwiam odkąd go wstawiłaś w DIY 🙂

harja, pewnie że wpadaj, zapraszamy 🙂

Euforia, ja te kapelusze widziałam, świetny pomysł jak ktoś nie chce rezygnować z bezpieczeństwa 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 stycznia 2015 11:42
horse_art Teoxel robi gotowe kapelusze-kaski a to z twojego linku tez fajna sprawa tylko kapelusz musi być odpowiednio duży żeby założyć na taka skorupę no i można zakładać na różne okazje różne kapelusze
mój jeszcze sie trz yma więc na razie nic nie będę kombinować  😉
Livia dla mnie bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, już dawno wyrosłam z jazdy bez ochrony głowy , zbyt dużo mam do stracenia . Wydaje mi się, że te kaski Troxela i tak maja fajny westernowy wygląd
Livia no ja czarny sprzet uznaje tylko w klasyce  😁 mialam dzisiaj zrobic zdjecie mojego rzedu na mlodej ale padala mi bateria, zrobie w niedziele 😉
Horse_art wypas kask!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się