Kurs hipoterapii w Warszawie

Z góry przepraszam, jeśli taki wątek już był. Szukałam na forum i nie znalazłam odpowiedzi.

Czy ktoś robił kurs hipoterapii na Nowoursynowskiej? Rozważam rozpoczęcie tego szkolenia w tym roku. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są Wasze opinie o tym kursie? Jak wygląda zdawalność egzaminów? Czy dużo ludzi oblewa i finalnie nie dostaje licencji? Kurs jest dość drogi, jak dla mnie i wymaga przeorganizowania pracy, obowiązków rodzinnych, etc.

Jak wyglądają egzaminy? Jeździecki, jak piszą, jest na poziomie srebrnej odznaki. Wg nie to dość wysoko... Jak wygląda w rzeczywistości?
Czy wykłady dobrze przygotowują do egzaminów tesowego i ustnego? Jaka panuje atmosfera na tym kursie? Czy praktyki w tym ośrodku można robić w dowolnym czasie (np. w miesiącach wakacyjnych), czy jest to wyznaczone odgórnie? Na odbycie 80 godzin (2tyg) przeznaczone jest kilka miesięcy, jak wynika z ogłoszenia na stronie.

Wiem, że potem trzeba udowodnić pracę w zawodzie by po pięciu latach nie stracić licencji. Jak się to wykazuje?

Będę bardzo wdzięczna za informacje od osób, które zrobiły ten kurs i praktykują.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] zakładanie wątków-dubli
wątek zamknięty
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.