R.I.P

Zofia Czerwińska  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2019 07:46
O nie, taka młoda zawodniczka  🙁 Wiadomo co się stało? Wypadek na treningu jeździeckim?  🙁
Tak jest napisane, ze zmarła po wypadku na treningu 🙁 straszne
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2019 09:58
vanille no właśnie pytam, no zastanawiam się czy chodzi o trening jeździecki a jeśli tak, to co się stało, że doszło do aż tak poważnego wypadku  🙁
Boże.. Taka młoda dziewczyna..  😕

Smarcik, wystarczy że koń weźmie drag  między nogi i zwali się przykrywajac jeźdźca.. Naprawdę czasami niewiele trzeba do takiego brzemiennego w skutki wypadku..
Strasznie szkoda, mnie to mrożą zawsze takie sytuacje 🙁 okropność
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 marca 2019 19:25
Zamurowało mnie, strasznie przykre to jest. Wyrazy współczucia dla rodziny.
RIP

A ja od razu mocniej się zastanawiam, czy w ogóle zarażać córkę końmi 🙁
Myśle jednak, ze to trochę zależy od dyscypliny. Wkkw czy skoki dużo częściej powodują mniej lub bardziej tragiczne w skutkach sytuacje. Choc kilka miesięcy temu w jakiejś stajni na Pomorzu bodajże pod kopytami konia zginęło 13letnie dziecko... ciężka sprawa choć gdyby chcieć unikać wszelkich niebezpieczeństw to trzebaby w domu siedzieć

Smarcik, wystarczy że koń weźmie drag  między nogi i zwali się przykrywajac jeźdźca.. Naprawdę czasami niewiele trzeba do takiego brzemiennego w skutki wypadku..


Właśnie tak mniej więcej się stało  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 marca 2019 20:05
somebody  😕


W mojej byłej stajni kiedyś był wypadek, gdzie dziewczyna po prostu spadła na asfalt w terenie. Śmiertelny. Nawet skoków czy wkkw nie trzeba..  🙁
Niestety takie ryzyko tego sportu...
Podobno nie była to nawet wysoka przeszkoda, ale to tylko plotki, więc nie wiem na ile można wierzyć
somebody ja nawet bym powiedziała, że to nie ryzyko sportu, tylko życia. Niestety na każdym kroku możemy je stracić.  🙁
Gillian   four letter word
24 marca 2019 07:11
somebody, najgorszy upadek jaki miałam z koniem był na krzyżaczku, może 40cm. Przewrotka przez łeb, nogi na moich plecach, głowa pod koniem. Zerwane ogłowie. Naprawdę dużo nie trzeba 🙁
galopada_   małoPolskie ;)
24 marca 2019 11:10
Okropna tragedia 🙁

Gillian, ja identycznie, najgorszy upadek w moim życiu: maleńka przeszkoda, drąg między nogi, koń przewrotka przez łeb, ja pod koniem. Tzn wiem z opowieści, bo mam amnezję wsteczną i następczą. Kask roztrzaskany.
Mi się przy skokach przez przeszkody zwykłe i crossowe nigdy nic nie stało. Najgorszy wypadek miałam podczas wsiadania - koń ruszył byłam już 1 nogą w strzemieniu, a drugą przerzucałam nad grzbietem. Sponiewierał mnie równo robiąc kilka kółek po ujeżdżalni ze mną pod nogami zanim w końcu uwolniłam nogę ze strzemienia..

Bardzo przykro z powodu młodej dziewczyny 🙁
Henryk Geringer de Oedenberg
Profesor, promotor, mentor

[*]
Ojej 🙁 Profesora mam w myślach jako bardzo przyjemnego w obyciu, wyważonego człowieka. I specjalistę w dziedzinie.
🙁 To jeden z 3 genetyków, który zaszczepił mi "miłość" do końskich genów🙁
Strasznie, strasznie mi smutno...
O rety 🙁 Smutno bardzo!
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2019 14:42
Ryszard Kaja...
emptyline, ojej! Jaka szkoda... 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2019 15:11
sienka, straszna szkoda, zwłaszcza, że to dość młody człowiek...
Tadeusz Pluciński  😕
Peter Mayhew (74l.) grałChewbaccę w "Gwiezdnych Wojnach".  😕
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
13 maja 2019 18:14
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
21 maja 2019 08:50
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 lipca 2019 23:47
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nie-zyje-43-letnia-kobieta-brzgon-byl-wynikiem-zabojstwa,295213.html
Czytam i nie wierze. Wiem o kogo chodzi i to była najcudowniejsza, najlepsza osoba na świecie.
Fejk, sorry.
[quote author=Cień na śniegu link=topic=96508.msg2879306#msg2879306 date=1563532227]
Adam Słodowy, autor programu "Zrób to sam" emitowanego w TVP w latach 70 - 80tych.  🙁

[/quote]
podobno to fejk
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się