R.I.P

Miecugowa pamiętam jeszcze z radiowej "trójki", miał taki piękny głos  🙁
JARA, pamiętam jakie było poruszenie jak mieli treningi na naszej hali na Biskupinie
Z FB Wojciecha Pisarskiego:
MARIAN KOWALCZYK ODSZEDŁ DZISIAJ NAD RANEM NA ZAWSZE.. WSPANIAŁY PRAWY CZŁOWIEK, DOSKONAŁY TRENER I NAJWYBITNIEJSZY JEŹDZIEC W HISTORII POLSKI. STARTOWAŁ WE WSZYSTKICH KONKURENCJACH OLIMPIJSKICH NA MISTRZOSTWACH POLSKI I ZDOBYWAŁ MEDALE. JEGO NAZWISKO JEST NA TABLICY HONOROWEJ W AACHEN. WIELKI PRZYJACIEL I MENTOR MOJEJ CÓRKI. NASZA RODZINA ŻEGNA GO ZE ŁZAMI W OCZACH.

Jeździłam "pod okiem"  pana Mariana.. wielcy jeźdźcy, Jego koledzy z międzynarodowych parkurow wreszcie maja Go w swoim gronie i opowieściom i wspomnieniem nie ma końca. Do zobaczenia po tamtej Stronie Panie Trenerze..
Zmarł Wiesław Michnikowski.
Bischa   TAFC Polska :)
30 września 2017 17:49
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 października 2017 22:01
Wyglada na to, ze z Tomem Pettym to fake news jest.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 października 2017 07:16
Podobno rodzina potwierdziła odłączenie od aparatury.
🙁 wczoraj jeszcze córka dementowała na instagramie.
Zagra Panu na harfie Anna Szałapak 😕

Włodzimierz Woźniak...
Włodek Woźniak lekarz?? Wspaniały człowiek, specjalista, skromny ale dużą widzą, poczuciem humoru, dystansem do życia, no i kindersztubą. Smutna wiadomość.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 października 2017 17:24
Włodzimierz Woźniak...


Najlepszy na świecie doktor, cudowny człowiek! Żal, smutek! Jestem załamana

[*]
Włodzimierz Woźniak...

O rany. 3 razy ratował nam konia. Jako jedyny przyjechał w nocy do kolki. Jako jedyny w święto szył nogę.
Ze stratą Pana Doktora Woźniaka chyba mało kto u nas w stajni może się pogodzić. Niesamowity człowiek, takich weterynarzy jak On niestety ze świecą szukać. Zawsze przyjechał i pomógł
Fats Domino. 🙁
Władysław Kowalski - jeden z najlepszych, i moich ulubionych, aktorów starszego pokolenia.
Bardzo dobry Aktor, mistrz aktorstwa, chyba "lekko" niedoceniany 🙁
Marek Frąckowiak

Roman Bratny
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 listopada 2017 18:17
Alina Janowska  😕
;(  moja ulubiona aktorka z Zakazanych Piosenek 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
20 listopada 2017 14:50
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 listopada 2017 15:08
Dobrze kojarzę, że był wątek na rv o tym chłopaku?

Wczoraj przegrał walkę z rakiem.

[[a]]https://www.facebook.com/%C5%81ukasz-kontra-p%C3%B3%C5%82-miliona-za-%C5%BCycie-551492108339202/[[a]]

Strasznie przykro, walczył do końca.
Ceńmy wysoko życie, bo nie wszystkim jest ono dane ... bardzo mi przykro.
Bischa   TAFC Polska :)
15 stycznia 2018 17:32
Ale... Ale jak to  😲
To jest tak bardzo bez sensu... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się