R.I.P

Właśnie przeczytałam 🙁 Straszna szkoda. Pomimo własnych problemów miał czas i chęci do prowadzenia fundacji 🙁
a kilka dni temu zastanawiałam się, co u niego słychać... 🙁
🙁 🙁

Strasznie smutne
Bardzo smutna wiadomość 🙁 bardzo.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 grudnia 2016 10:06
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21167779,tu-154-rosyjskiego-mon-spadl-do-morza-czarnego-91-osob-na-pokladzie.html#MT

Chór Aleksandrowa. Nie wierzę...  😕 12 stycznia mieli wystąpić w Łodzi.
Bylam na ich wysteie w Gdyni, kilka lat temu, do dzis czuje tamte emocje, podziw dla N|ich. Ogromna strata, ogromny zal.. [']
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
25 grudnia 2016 19:49
Z całego chóru zostało 3 solistów, którzy nie polecieli. Na jednym z portali ktoś skomentował, że właśnie zawaliło się niebo, w nawiązaniu do fantastycznego wykonania "Skyfall".
smierc zawsze przychodzi za wczesnie, zawsze jest szokiem i nie mozna uwierzyc ze to jest koniec..ale to co sie stalo dzis nad ranem..nawet nie wiem jak to ubrac w slowa..szok i niedowierzanie ze this is the end... 😕
George Michael..
Ironia losu, że akurat w Święta...
Dość straszna, aż trudno uwierzyć, taki młody gość. Wiadomo, muzycy ćpają, piją ale jakoś dla mnie to niespodziewane. Bardzo lubiłam jego glos..
Jeny, a jeszcze dzisiaj śpiewałam "Last Christmas"  😕 Teraz te słowa brzmią znacznie inaczej. Moja mama teraz śpi, jest fanką, jak rano się o tym dowie to się załamie  😕
Bardzo lubiłam jego glos..

Jak my wszyscy...
Ten gość na górze to chyba jakiś koncert szykuje, że tylu wspaniałych muzyków zabiera w krótkim czasie  😕
robakt   Liczy się jutro.
26 grudnia 2016 11:04
Pierwsze o czym pomyślałam: odszedł w święta, które dały mu taką popularność.
"'Cause I gotta have faith
I gotta faith
Because I gotta to have faith faith
I gotta to have faith, faith, faith"
Carrie Fisher 🙁
Nie chce mi się już nawet komentować tego, co się w tym roku dzieje...
Przecież miała (podobno) dobre rokowania, ja pierdzielę...

Ojej, a były informacje, że już jest stabilna po zawale. 🙁
Gniadata   my own true love
27 grudnia 2016 22:32
Żegnaj, księżniczko Leiu  😕
Niech ten rok się już skończy!
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 grudnia 2016 22:38
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 grudnia 2016 08:35
Przed świętami odeszła Zsa Zsa Gabor, a teraz jej adoptowany syn Olivier Prinz von Anhalt (45 l.)
Zmarła Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher  🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
29 grudnia 2016 08:01
Koszmarny ten koniec roku 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2016 15:47
Neil Armstrong
🙁  😕 o matko, ten rok był straszny....
My się starzejemy, gwiazdy umierają i będzie tak coraz częściej. Smutne 🙁

Wczoraj oglądałam krótki reportaż o  Debbie i Carrie. Jakoś tak smutno mi się zrobiło.
slabe miejsce na takie żarty IMO
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
30 grudnia 2016 18:19
Neil Armstrong


Ale on umarł 4 lata temu?

edit: no w sumie nie wiedziałam, że on nie żyje. Nawet powiedziałam mamie dzisiaj (po przeczytaniu co napisałaś), że on umarł i też się zdziwiła 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2016 19:10
Alten,  😵 jaki fakap, ale serio czytałam dziś artykuł o jego śmierci  😂
Pfff a ja cie posądziłam od razu o głupie żarty w stylu 'ej, a Albert Einstein nie zyje' 🤣
Marcin Klupś [*]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się