Ankieta do pracy licencjackiej

Cześć! 🙂


Studiuję dietetykę i piszę pracę licencjacką na temat "Poziom wiedzy żywieniowej i suplementacja u osób profesjonalnie i rekreacyjnie (amatorsko) uprawiających jeździectwo". W związku z tym zwracam się do Was z ogromną prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, która jest całkowicie anonimowa 🙂


Z góry bardzo Wam dziękuję! 🙂


Ankieta dla profesjonalnych (czynne starty w zawodach, również towarzyskich):

https://docs.google.com/forms/d/1Pcw8BNriwKIniRYr_RtxtLfTwiadp7Oo3ZqJwCslT8M/viewform?usp=send_form

Ankieta dla rekreacji i amatorów:

https://docs.google.com/forms/d/1gjQLBrju3OECbsZ-IDPbx7WWot6GpTNd9oTrMjuo3p8/viewform?usp=send_form


Pozdrawiam,

Kasia
Poszło 🙂
A ja próbowałam, ale odbiłam się jakoś. 
Lubię wypełniać, ale nie tym razem.
Może miałam zły dzień.
Tania, pewnie odpowiedzi wykluczające się się to pułapki dla tych co słyszą że dzwoni ale nie wiedzą w jakim kościele  🙂
Ja jakoś bardzo się nie zastanawiałam ale strasznie nie lubię jak jest pytanie z odpowiedziami w stylu: tak, nie, nie dotyczy i potem kolejne wymagające ustosunkowania się do tak lub nie.
W tym przypadku jest ankieta dla laików/amatorów a trzeba zaznaczyć ujeżdżenie, skoki itp. Z braku wyboru zaznaczyłam ujeżdżenie chociaż to zbyt szumne określenie.
Dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiet, bardzo mi pomogliście! 🙂

Chess, zdaję sobie sprawę że pytanie o uprawianą dyscyplinę jeździecką może być kłopotliwe dla osób jeżdżących rekreacyjnie/amatorsko. Powodem dla którego się tam znalazło, jest fakt, że generalnie jest tylko jedna wersja ankiety (obydwie ankiety są takie same, rozdzielone są tylko po to, żeby wyniki automatycznie gromadziły się osobno, co ułatwia ich późniejszą analizę i porównanie).

Pozdrawiam 😉
Tania, pewnie odpowiedzi wykluczające się się to pułapki dla tych co słyszą że dzwoni ale nie wiedzą w jakim kościele  🙂

No błagam - mamy 3 odpowiedzi - ile zajmuje czasu jazda konna, 45 min, 1h i chyba 1,5h... No raz 45 minut, raz godzinę, raz 3...
Chyba o to Tani też chodziło?

Bo też próbowałam wypełnić, a to pytanie mnie rozwaliło.
(...)
Chyba o to Tani też chodziło?
(...)

No chodziło, ale się wycofuję. Ja się na tych obecnych ankietach nie znam. Nie widzę w ogóle związku jeżdżenia z jedzeniem i poziomem wiedzy. "Takie widzę świata koło, jakie tępymi zakreślam oczy".
tia… ja wymiękłam na 5 pytaniu -  dla jeżdżących rekreacyjnie: jeździsz skoki, ujeżdżenie czy WKKW…
chyba ktoś nie zna pojęcia rekreacja ?

śmigam sobie REKREACYJNIE WKKW - co drugi weekend…  🙄 🙄
trening treningowi nie równy i inaczej się będzie jadło po treningu mającym na celu  budowanie mięśni a inaczej po treningu wytrzymałościowym, kondycyjnym, czy na redukcję. Raczej na masę się nie pakuje jeżdżąc na koniu, ale ... czy redukuje, czy robię wytrzymałość, to chyba inaczej jem, nie? Też inaczej zjem przed treningiem, w zależności jaki ten trening ma być.
A jesli jeżdże rekreacyjnie potuptac, to w ogóle nie trenuję i to co zjem przed i po nie ma znaczenia.
Ja w sumie odpuściłam, kiedy poczułam się jak na sprawdzianie z biologii.
nie chcę zakładać znowu nowego wątku z ankietą. Będę wdzięczna za uzupełnienie. Ankieta dotyczy sprzętu jeździeckiego 🙂
http://moje-ankiety.pl/respond-80445.html
pag, utknęłam na 3 pytaniu: co z osobami, które mieszkają w miastach, które mają pow. 200 tys. mieszkańców?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 listopada 2015 07:37
pag to jest jak rozumiem ankieta którą zrobiłaś, bo chcesz otworzyć komis? Bo ona tak jakby.. nic nie wnosi.
Up Up Witam! ,Jestem studentką piątego roku fizjoterapii ,jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej,mam prośbę do wszystkich fizjoterapeutów,studentów fizjoterapii i (nie tylko 😉 ) uczęszczających na tym forum , o wypełnienie mojej ankiety na temat stylu życia studentów fizjoterapii :-).Ankieta jest anonimowa i potrzebna tylko i wyłącznie w celu uzyskania materiału badawczego .Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas:-)

https://www.ankietka.pl/ankieta/233344/badanie-stylu-zycia-studentow-fizjoterapii.html


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się