postanowienia noworoczne

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 grudnia 2015 21:32
Moje postanowienie noworoczne na 2016:

1. 🏇
2.  😍
3  🙄
4. :jogin:
5. :emota2006098:

Podsumowując?

  Przetrwać     😁

A jak u Was  tym roku?
Ćwiczyć 2 razy dziennie (pro zdrowotnie) i.. więcej odpoczywać, dawać sobie czas na regeneracje. Także przyjemne postanowienia ale diabelnie ważne 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 grudnia 2015 22:00
ambitnie 🙂

Ja również zamierzam zawalczyć o zdrowy kręgosłup i zapisałam się na specjalne zajęcia z jogi 🙂 Liczę że wytrwam bo odcinek piersiowy daje mi zdrowo popalić .  😉
To tak jak mi plus lędźwia. Ale nowy rok jest dobrą okazją zeby sobie postanowić dbanie o plecki🙂 damy rade 🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 grudnia 2015 22:50
Pewnie że damy 😀 jak przykurcze puszczą, kręgi poluzują to będziemy chodzić proste jak struny 🙂

przeżyć i się nie dać
Ja podobnie jak tunrida - to będzie hardkorowy rok, więc więcej nie oczekuję. Przetrwać 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
26 grudnia 2015 20:21
Ja mam 3 postanowienia na 2016:
1. Zrobić swoje w każdym aspekcie życia,
2. [b]Nie dać się[/b] przeciwnościom / rozwiązać problemy,
3. Przetrwać każde zawirowanie ❗

😀 I będzie git ❗ 😉
Nauczę się parkować równolegle tyłem w czasie krótszym niz 10 min  🙇
Zbliża się Nowy Rok...
Jakieś postanowienia,plany do spełnienia? 👀
Pojechać na narty w Alpy (z dziećmi lub bez, wszystko jedno) i pojechać na jakieś super wakacje.
Reszta to niewiadoma, nie mam jeszcze sprecyzowanych planów co do niczego więcej chyba :O
Przetrwać brexit i bajzel zawodowy z tym związany. Na początek zacznę od wyrobienia paszportu 🤣
W 2019 mam plan gdzieś pojechać z dziećmi,  nie ważne gdzie, aby pojechać. Z kraju wyjechać  nie mogę, bo muszę  mieć możliwość powrotu do domu w kilka godzin.
Wsiadać więcej w siodło i ogólnie znaleźć więcej czasu dla koni.
Więcej planów nie mam póki co, ale myślę,  że chociaż te dwie rzeczy uda mi się zrobić.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 grudnia 2018 11:17
Nie mam planów, nie mam postanowień, marzenia mam, ale i tak się nie spełnią, więc na nowy rok mam ambitne i proste założenie - nie umrzeć 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 grudnia 2018 11:18
ogarnąć się w końcu życiowo, do lutego obronić, pojechać na urlop z psem. Nie robić niczego wbrew sobie. Choć z dwa razy odwiedzić konie.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 grudnia 2018 11:26
Moje najważniejsze postanowienie noworoczne:
Szanować siebie, słuchać organizmu i zrozumieć, że moment kiedy trzeba świadomie odpuścić to siła, a nie słabość.
Czas na nowo przejąć kontrolę nad własnym życiem.
Moon   #kulistyzajebisty
28 grudnia 2018 22:40
Nikogo nie zabić.
Martita   Martita & Orestes Company
29 grudnia 2018 21:59
Moon Krótkie, zwięzłe, chyba sama dopiszę do swoich postanowień  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się