sklepy stacjonarne

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 maja 2017 16:08
Na Ostrobramskiej w Warszawie powstaje Decathlon  🙂
jest tu ktoś kto pracuje w decathlonie ? potrzebuje jedne bryczesy,których nie ma na stronie i u mnie w sklepie  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
10 lipca 2017 02:06
W którym z Pasi-koników jest największy wybór bryczesów? Zależy mi na HKM.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lipca 2017 06:46
Chyba na Ładnej, bo tam jest największy sklep  😉
Czy jest tu ktoś z Decathlonu ?
Nirv zdaje się.
Można prosić o aktualizację sklepów jeździeckich w Bydgoszczy? Oksera nie ma już od kilku lat. Bardzo dobrze za to funkcjonuje Sklep Jeździecki Tornado na ulicy Jana Kozietulskiego 1b.
aska76, a możesz zrobić aktualną wersję sklepów z Bydgoszczy?
Niedaleko Pszczyny jest jeszcze  Pless Hipika
Strona internetowawww.pless-hipika-com
Fanpage na FB https://www.facebook.com/pless.hipika/
Sklep u BRENDY jest w Pszczynie na ul Zbożowej 15
Sklep jeździecki "Na-Koń" w Toruniu
Adres: Tadeusza Kościuszki 41/47
87-100 Toruń
Telefon: 608415128
E-mail: konik@konik.com.pl
www: http://www.na-kon.pl/
sklep internetowy: https://konik.com.pl/
Poszukuję sklepu w Warszawie i okolicach lub Łodzi/okolicach z dużym wyborem sztylpów/czapsów i sztybletów. Szczególnie zależy mi na "pomacaniu" produktów Hippica, ale też Kentaur i Fair Play. Gdzie najlepiej się wybrać?
Znajoma polecała mi horsepol, ale na stronie nie znalazłam produktów interesujących mnie firm.
Poszukuję sklepu w Warszawie i okolicach lub Łodzi/okolicach z dużym wyborem sztylpów/czapsów i sztybletów. Szczególnie zależy mi na "pomacaniu" produktów Hippica, ale też Kentaur i Fair Play. Gdzie najlepiej się wybrać?
Znajoma polecała mi horsepol, ale na stronie nie znalazłam produktów interesujących mnie firm.


Ja byłam w GNL-u, ale niestety nie znalazłam na miejscu żadnych Hippic. Było bardzo dużo oficerek i czapsów, trochę mniej sztybletów. No ale Hippici nie znalazłam wtedy na miejscu nic. 🙁 Możesz do nich po prostu zadzwonić, oni chyba na miejscu mają głównie rzeczy "pierwszej potrzeby" i zwroty. Więc te rzeczy w sklepie ulegają dużej rotacji.
Zeave, Hippica powinnaś dostać w sklepie Stajnia (ul. Polna w Centrum, ul. Zajączka na Żoliborzu). Mają też stronę internetową.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 kwietnia 2018 14:45
Sivrite, jak żadnych Hippic?  🤔 Byłam w piątek przed świętami i oglądałam Ariaty, panie pokazywały mi dla porównania sztyblety Hippici... mają całą półkę 🤔
Akurat jestem tam dość często z racji miejsca zamieszkania, a więc głównie to tu robię zakupy- ciężko mi uwierzyć aby sklep o tak dużej powierzchni miał "rzeczy pierwszej potrzeby i zwroty"  😎 ładnie by towar przewalali...
Sivrite, Racjonalna na spokojnie do nich zadzwonię jak będę miała jechać, dzięki za podpowiedź 🙂

Dance Girl Punkt na Zajączka nawet kojarzę, ale w sumie nawet nie zwróciłam uwagi, co tam mają. Będę w tym tygodniu w Warszawie, to tam zajrzę przy okazji, dziękuję  :kwiatek:
Sivrite, jak żadnych Hippic?  🤔 Byłam w piątek przed świętami i oglądałam Ariaty, panie pokazywały mi dla porównania sztyblety Hippici... mają całą półkę 🤔
Akurat jestem tam dość często z racji miejsca zamieszkania, a więc głównie to tu robię zakupy- ciężko mi uwierzyć aby sklep o tak dużej powierzchni miał "rzeczy pierwszej potrzeby i zwroty"  😎 ładnie by towar przewalali...


To następnym razem pójdę się po prostu zapytać, a nie będę łazić po sklepie jak idiotka. 😀
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 kwietnia 2018 21:13
Sivrite, ja jak czegoś konkretnego szukam to nawet się nie podejmuję, bo dalej nie wiem co gdzie leży  😂
Sivrite, ja jak czegoś konkretnego szukam to nawet się nie podejmuję, bo dalej nie wiem co gdzie leży  😂


A mnie zawsze głupio panie zagadywać, bo się nie mogę znaleźć. 😀 Plus facet mnie zawsze pogania, a z tymi Paniami ma się często za dużo tematów. 😀 Przeglądałam, przeglądałam i widocznie się nie dokopałam, albo może stały gdzie indziej. 😀
Wracam z pytaniem o sklepy jeździeckie w Warszawie. Gdzie mają największy wybór bryczesów? We wtorek mam naście rzeczy do ogarnięcia w rożnych punktach stolicy, więc przy okazji chętnie bym gdzieś podjechała uzupełnić swoją jeździecką garderobę 😉
.
himbusiowa Dzięki! Beckersport na pewno będę miała po drodze, dwa pozostałe muszę sobie zlokalizować 🙂
A na śląsku możecie coś polecić? Konkretnie to z okolic Pszczyny. Generalnie jestem z Warszawy ale bardzo często jeżdzę na śląsk i chętnie bym odwiedziła też tam jakiś ciekawy sklep 🙂
- dla bruge zawsze obsluga na najwyzszym poziomie a szefowa wyjechała na urlop i soe nie da  😵
Wczoraj bez problemu mialam dostac wszystkie informacje na maila oczywiscie nie dostałam, dzisiaj już pani zmieniła wersje zdarzen i nie moze mi powiedziec jakie produkty by mogli zaoferowac i w jakiej cenie i moze jak szefowa wróci. Aaa za duzo czasu spedzam na telefonie zeby sie jesscze ze sklepem przez telefon szarpać bo czegoś  potrzebuje pilnie  😵

+tym samym plus dla Pegaza za miłą i profesjonalną obsługę🙂
W którym sklepie w Wawie przymierzę kask Samshielda?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 września 2018 07:17
Wigorrr zadzwoń do pasi-konika na Ładną czy maja jakieś w sklepie
https://www.pasi-konik.pl/pl/c/Kaski-bez-regulacji/24/1/default/1/f_producer_60/1
lub do Kariny:
http://sklepkarina.pl/samshield-m-161.html
Jest Kramer w Holandii? Czy tylko w Niemczech? 🙂
Livia   ...z innego świata
20 września 2018 07:55
Z ich strony wynika, że nie ma sklepu stacjonarnego - choć mają sklep internetowy. Stacjonarne tylko w Niemczech.
Robił ktoś zakupy w Poznaniu w Jhorse? Czy tylko ja mam wrażenie, że z personelem coś jest nie tak? W sensie wymądrzania, niesłuchania, wręcz wykłócania się z klientem? Aż się chciało wyjść a sklep sam w sobie naprawdę ładny, asortyment niczego sobie. No ale klimat....
Uwaga Opolskie/Śląskie
Horsetown ma nową filie w Dobrodzieniu 🙂
Plac Wolności 16
46-380 Dobrodzień
Czynne :
pn-pt 11😲0-18😲0
sb 11😲0-14😲0
Zachęcam do zakupów on-line i odbioru osobistego w sklepie🙂
www.horsetown.pl

Oczywiście sklep stacjonarny w Dąbrówce Łubniańskiej pod Opolem funkcjonuje normalnie🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się