sklepy stacjonarne

Dziewczyny może któraś mi podpowie w którym sklepie stacjonarnym (warszawa i okolice! , ostatecznie częstochowa,katowice, kielce i okolice) dostanę jakieś dobre, niedrogie witaminy dla koni? Tak żeby był wybór i nie bardzo kosmiczne ceny  :kwiatek:
w których wcześniej wspomnianych sklepach w wawie warto poszukać? nie byłam w żadnym więc zupełnie nie mam rozeznania  😡
Polecam sklep Jaszym w Łodzi 🙂
Miła obsługa, fajne informacje o aktualnych promocjach.
W Starej Miłosnej niedługo otwarcie nowego sklepu jeździeckiego. Lokalizacja - przy głównej drodze, zaraz za stacją BP - po prawej stronie jadąc w kierunku Mińska.
Nowo otwarty sklep jeździecki w Jeleniej Górze - Equus Point - Jelenia góra ul. Kopernika 2
Wkrótce również sklep internetowy na www.equuspoint.pl !!!
Czy w Karinie na Ursynowie jest eskadron?
Nie ma Eskadrona w Karinie.
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 maja 2016 06:59
Czy można dodać do Krakowskich sklepów na liście na pierwszej stronie jeszcze jeden najnowszy sklep?  😍 Bo widzę, że go nie ma a funkcjonuje już od jakiegoś czasu.

KASHTAN Sklep i Komis Jeździecki

Adres: ul. Długa 78/1, 31 - 147 Kraków
Tel.: 796 222 409
E - mail: sklep@kashtan.pl
pn-pt 11-20
sb-nd 11-19
http://kashtan.pl/
Livia   ...z innego świata
06 maja 2016 07:32
Kastorkowa, dodałam, przy okazji wpisałam jeszcze sklepy ze swojej okolicy 🙂
Ja też poproszę o dodanie na pierwszej stronie MIKO- Warszawa Bemowo.

http://salonmiko.pl/
https://www.facebook.com/sklepmiko/

Uniejowska 6 lok.7
01-493 Warszawa
660 127 737
Livia   ...z innego świata
06 maja 2016 11:28
Burza, dodałam 🙂
Livia, dziękuję 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 maja 2016 16:21
+ dla Decathlona na Targówku i Pani, która mi wczoraj wytrzasnęła granatowe sztylpy i to jeszcze w promocji 🙂
Czekam, może będą jakieś promocje na bryczesy 😉
Czy ktoś się orientuje czy w poznańskim Pegazie mają bryczesy Fair Play?  :kwiatek:
DJka na miejscu chyba nie mają nic z ciuchów. Mi ściągali frak, koszulkę i kantar specjalnie, ale to już musiałam w ciemno z rozmiarem, bo niestety nie ma zwrotów jeśli o FP chodzi
baffinka dzięki za odpowiedź  :kwiatek: Szkoda, to będę musiała bryczesy przez neta zamawiać, a chciałam mierzyć  🤔
[CIACH] - sio do ogłoszeń!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany reklamowego nicka -  proszę o kontakt po zmianie
Orientuje się ktoś czy sklep Gidran w Warszawie jeszcze istnieje? zrobiłam zamówienie w ich sklepie internetowym ale od ponad tygodnia nie mogę się z nimi skontaktować...
Witam, [CIACH]  🏇
Który Decathlon w Warszawie jest lepiej wyposażony jeśli chodzi o jeździectwo - ten na Targówku czy w Reducie?
czy mogę prosić o dodanie do listy sklepu Dobry-Koń z Wrocławia?  :kwiatek:

Dodany 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2017 06:31
Który Decathlon w Warszawie jest lepiej wyposażony jeśli chodzi o jeździectwo - ten na Targówku czy w Reducie?


jeśli nie za późno, to zdecydowanie ten na Targówku  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=956.msg2646234#msg2646234 date=1486449081]
Który Decathlon w Warszawie jest lepiej wyposażony jeśli chodzi o jeździectwo - ten na Targówku czy w Reducie?


jeśli nie za późno, to zdecydowanie ten na Targówku  😉
[/quote]

nie, jeszcze nie za późno. Dziękuję  :kwiatek:
Do Trójmiasta można dodać Sklep Jeździecki Zabookuj - http://sklep.zabookuj.eu/. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 marca 2017 09:21
Był ktos w nowym Koniku w Gdańsku? Jak wrażenia? Duży? Asortyment bogaty? Nie wiem kiedy będę miała okazji się wybrać więc wolę zapytać czy warto, zanim zorganizuję celową wyprawę 😉
[CIACH] - to nie miejsce na marketing szeptany.
zembria, na pewno w dzień otwarcia szału nie było, no bo -15%. Widziałam po zdjęciach że dowożą rzeczy. Bardzo duży wybór czapraków, padów, Eskadrona ochraniaczy, kantarów i nauszników od groma i ciut ciut. Nowe kolekcje Pikeura, Eskadrona, Schockemogle i Spooksa. Trochę butów i sztylp, kaski chyba Uvexa. Jest też pokój z różnymi wcierkami, szamponami odżywkami itp. Jakieś lizawki, cukierki.

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 marca 2017 18:11
xxagaxx dzięki 🙂 To się chyba jakoś wybiorę, bo z tego co piszesz, to asortyment mają całkiem bogaty 🙂
Czy któryś sklep w Warszawie prowadzi komis sprzętu?
Szukałam tego wątku! I nie wiem jak go nie znalazłam  🤬 Napisałam już w innym, ale pozwolę wrzucić cytat tutaj bo wątek jest bardziej właściwy ( teraz w się zastanawiam bo w tamtym nie koniecznie pasuje  😵 )
Z wielkim rozczarowaniem przychodzę. Byłam w Łodzi i mówię a podjadę do GNL zawsze internetowo ze sklepem miałam dobre wspomnienia i to się nie zmieniło. Myślę portfel pełny bo akurat miałam gotówkę, to rozniosę ją w pył wyjdę z pełnymi siatkami. Zachodzę do sklepu, hala wielka! Ale pustki jak dla mnie na półkach, (Pegaz w Poznaniu w skali wiekości sklepu jest mały, a półki pełne i jest wszystko, od koloru do wyboru) stwierdziłam że kupie 3 rzeczy, chodziłam po sklepie 2 godziny do obchodząc cały sklep z 4 razy i szukając, nikt do mnie nawet nie podszedł... Jak zdecydowałam się sama podejść to w tym momencie Panie się rozeszły i już zrezygnowałam.
Ze sklepu wyszłam z nienaruszonym portfelem i wielkim rozczarowaniem. Nigdy mi się nie zdarzyło aby nawet po 30 minutach kto kolwiek ze sklepu do mnie nie zagadał i pomógł mi szukać to co potrzebuje (nawet jak w sklepie było wiele ludzi).  🤔
Na dniach rozmawiałam z Panią która mieszka w Łodzi, do naszej stajni na Majówkę przyjechała, powiedziała że tak tam jest, że nie opłaca się do nich iść, tylko zamawiać internetowo.
No i o internetowym złego słowa nie powiem, polecać będę choć też już sama z niesmaku będę miała do niego dalej. Lecz stacjonarnie - marnowanie czasu i humoru.

W sumie rozmawiałam jeszcze ze znajomą która mieszka pod Łodzią i powiedziała to samo, że nawet jak ma blisko to do nich nie wejdzie aby coś kupić, tylko zamówi internetowo. Opinii może bym nie pisała, gdybym nie usłyszała jeszcze od kogoś takiego samego zdania, bo wiadomo są różne dni i godziny. Chociaż no chodziłam 2 godziny i weszły osoby znacznie później ode mnie, a Panie do nich podeszły od razu i im coś tam doradzały. Może za biednie wyglądałam bo po pracy byłam w "roboczych ciuchach" .  🤣

I przy okazji Polecę bardzo PEGAZ z Poznania, mam do nich daleko ale byłam z  razy i zawsze cudowna obsługa, doradziła, pomogła i rabat super dała :P
Oraz kiedyś możliwości nie miałam dojechać do nich a chciałam katar to wysłali mi, oczywiście dostałam rabat. Co prawda wzięłam nie ten rozmiar i kantar potem myślałam żeby już tylko sprzedać z bólem serca, z dużą odległością czasową byłam potem u nich i ba! Wymienili mi na większy (oczywiście kantar nówka sztuka stajni czy konia nie widziała)  :kwiatek:
Nie widzę żeby były sklepy z okolicy Bielska-Białej, a więc:

Agencja Jeździecka A.A. Bober - Ochaby
Sklep Jeździecki Desant - Czechowice - Dziedzice
Sklep Jeździecki Skoczek - Bielsko - Biała / Międzyrzecze

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się