Polak Potrafi, Wspieram To, Beesfund - serwisy crowdfundingowe

A.   master of sarcasm :]
21 lipca 2014 09:12
Finansowanie społeczne po polsku. Korzystacie? Wspieracie? Jakie są Wasze opinie?
Ja wsparłam już trzyukrotnie i mam z tego wielką radochę. Na bieżąco śledzę poczynania moich wybranków i cieszę się, że mogłam pomóc w realizacji czyichś marzeń.
Mam na koncie wsparcia dla Nanga Dream, Adam Bielecki na Kanchenjundze i najnowsze Darek Strychalski niepełnosprawny ultramaratończyk w biegu Badwater w dolinie śmierci. To mój ulubieniec i trzymam za niego mocno kciuki bo jest niesamowitym skromnym i utalentowanym człowiekiem. Start biegu juz dziś, nie mogę się doczekać!
Wsparłam książkę o warszawskich rowerzystach. I film dokumentalny o SM. Oba przedsięwzięcia na WspieramKulturę.pl
A.   master of sarcasm :]
21 lipca 2014 16:26
No własnie - radocha jest, ja się bawiłam trochę na Kickstarterze, później okazało się że w Polsce takie serwisy powstają jak grzyby po deszczu, na razie wsparłam projekt na stajenkę dla kózek karpackich jednej z bloggerek. Zobaczymy co później, nie śledziłam na bieżąco i niestety umknęła mi Ekochatka!
Polak Potrafi i projekt "Korwin the Movie" https://soundcloud.com/agentomasz/donad-potrafi
a od 11 minuty słuchamy pod linkiem, pięknej analizy dzieła, ktrego wszycy i przymusowo byliśmy crowdfunderami  😤


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się