Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Emerytura dla konia- gdzie?

poprzednia następna
Strony: 1 ... 9 10 [11] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Emerytura dla konia- gdzie?  (Przeczytany 99996 razy)
Dolti

« #300 : Sierpień 19, 2019, 18:27:42 »
Odpowiedz cytując
bez pastwik, padok tak. Rozumiem koszty, chodzi mi o to, że w przypadku takiego konia jak mój, koszty utrzymania są niższe. Nie mówię, że ich nie ma i że nie ma pracy w to włożonej. Zdaję sobie sprawę z tego ile pracy trzeba włożyć w stajnię, nawet małą uśmiech
#link
bera7

« #301 : Sierpień 19, 2019, 21:06:38 »
Odpowiedz cytując
Dolti, a ten koń chodzi w stadzie czy osobno? Co je jako objętościowe?
#link

Konikowka

« #302 : Wrzesień 15, 2019, 13:04:18 »
Odpowiedz cytując
Szukam stajni dla emeryta na Śląsku, duże pastwisko ze stadem i dobra opieka coo??
#link
Evson

« #303 : Lipiec 30, 2020, 15:04:23 »
Odpowiedz cytując
Jak obecnie kształtują się ceny miejsc na emeryturę dla koni? Chodzi mi o te bardzo tanie, ale sprawdzone. Klacz z rao.
#link
kaloe

WWW Moje ogłoszenia
« #304 : Lipiec 30, 2020, 18:16:21 »
Odpowiedz cytując
Ceny pensjonatów poszły bardzo w górę również tych typowo dla emerytów. Dobry, sprawdzony, godny polecenia pensjonat dla konia na emeryturę to już nawet koszt 700 zł za miesiąc. Pewnie znajdą się też trochę tańsze ale wydaje mi się że jest już takich mało.
#link
Sosenka

« #305 : Lipiec 30, 2020, 20:26:55 »
Odpowiedz cytując
Na śląsku można znaleźć dobre stajnie dla emerytów w cenie 600 zł. W jednej z nich stoję, stajnia wolnowybiegowa, 10 hektarów pastwisk  uśmiech
#link
jkobus

« #306 : Lipiec 31, 2020, 09:26:32 »
Odpowiedz cytując
Poniżej 700 zł jest to nieopłacalne. Sorry - ale wszystko ma swoją cenę. Mój czas także. Każdy koń to około 30 minut pracy dziennie. 30 minut, które - pracując jednocześnie na etat (fakt, że od czasu wybuchu epidemii - w domu, więc przynajmniej nie tracę czasu w pociągu...) - odejmuję od snu. Nastawiając wcześniej budzik. Chwalić Pana Boga mamy pierwsze od paru lat urodzajne lato - więc ceny siana przynajmniej nie rosną, a trawy mam więcej niż konie zdołają przejść... Zatowarowałem się też sianem z dużym zapasem i zakontraktowałem z góry drugie tyle na jesień - powinno starczyć dla dwa razy większej obsady niż mamy w tej chwili.
#link
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #307 : Sierpień 01, 2020, 08:46:02 »
Odpowiedz cytując
Zależy od rejonu z tym urodzajem....u nas TRAGEDIA.
Moja cena 650, i uważam, że to, jeśli się zapewnia jakąkolwiek OPIEKĘ, minimum.
#link

Piotr_48

« #308 : Sierpień 01, 2020, 15:38:41 »
Odpowiedz cytując
Przypuszczam że ceny w tym roku mogą chyba podskoczyć biorąc pod uwagę Ile siana ludziom zgniło a gdzie indziej suszyło
#link
Strony: 1 ... 9 10 [11] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Emerytura dla konia- gdzie?

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.