Ankieta na temat alternatywnych metod leczenia koni

powla   c'est la vie
01 czerwca 2014 22:02
Witajcie moi drodzy koniarze,
Piszę pracę mgr na temat alternatywnych metod leczenia koni i z pomocą ankiety chciałabym się dowiedzieć jaka w Polsce jest świadomość na temat takowych metod i jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Będę wdzięczna za rzeczowe i zgodne z rzeczywistością wypełnienie jej. Ankieta oczywiście jest anonimowa, chodzi mi tylko o 'rozeznanie się w terenie'. Im więcej Was ją wypełni, tym lepiej  🙂 Jeżeli możecie - porozsyłajcie proszę znajomym koniarzom, każde wypełnienia ankiety jest dla mnie na wagę złota 🙂

Oto link:
https://docs.google.com/forms/d/1nIyGCKSUiy_PZHslpR81TFuxQHZNpsZ7KI6CxjKOEsA/viewform?usp=send_form  :kwiatek:

PS. Jeżeli źle trafiłam z wątkiem to przepraszam, ale zależy mi na dotarciu do jak największej ilości osób  :kwiatek:
Mam deja vu... Koleżanka z roku ma bardzo podobny temat (o powszechności stosowania różnych metod rehabilitacji w Polsce). I na tej podstawie stwierdzam, że powyższa ankieta jest bardzo, ale to bardzo ogólnikowa. Czy ona ma być podstawą części badawczej pracy?
powla   c'est la vie
02 czerwca 2014 00:35
Poza ankietą posiadam również wyniki działań różnych alternatywnych metod z jednej z klinik alternatywnej medycyny wet. więc ankieta jest częścią podstawy, poza tym została ona zatwierdzona przez mojego promotora, sama jednak zastanawiałam się czy nie jest zbyt ogólnikowa, aczkolwiek daje mi ona spore pojęcie jak metody niekonwencjonalne są postrzegane w Polsce, jednak porozmawiam z promotorem na temat drugiej ankiety, bardziej szczegółowej 🙂
Dzięki za uwagi 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się