Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: "Nie ogarniam jak..."

poprzednia następna
Strony: 1 ... 603 604 [605] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: "Nie ogarniam jak..."  (Przeczytany 1226191 razy)
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #18120 : Marzec 16, 2020, 14:31:43 »
Odpowiedz cytując
Bez płacenia podatku można oddac żywność ogranizacjom pożytku publicznego wink
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
halo

« #18121 : Marzec 16, 2020, 20:32:02 »
Odpowiedz cytując
smarcik, ale wielka prośba: nie rób tego Teraz.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #18122 : Marzec 16, 2020, 21:12:58 »
Odpowiedz cytując
halo?? Nie rozumiem o co chodzi?
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #18123 : Marzec 16, 2020, 21:44:36 »
Odpowiedz cytując
smarcik, nie wybieraj ze śmietników wink

Mimo, że nie wybierasz tylko obserwujesz grupę wink
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
Bischa

TAFC Polska :)

« #18124 : Marzec 17, 2020, 01:27:35 »
Odpowiedz cytując
Na szczęście są freeganie - o ile wcześniej nie rozumiałam, jak można "jeść ze śmietnika" tak ostatnio dołączyłam do freegańskiej grupy na fb (chciałam oddać bodajże pączki z tłustego czwartku) - no  i mega szacun dla tych ludzi! Większość robi to z pobudek ekologicznych, a to co pokazują jako "zdobycze" jest czasem po prostu niesamowite - dla mnie chyba największym hitem było 200 jajek niespodzianek z długą datą ważności, wyrzuconych ze względu na zniszczone opakowania zbiorcze. Myślę, że każdemu przydałoby się czasem popatrzeć na udostępniane przez nich zdjęcia "skipów", żeby zrozumieć patologię związaną z marnowaniem ton dobrej żywności, którą jakby nie patrzeć wymusza na sklepach państwo.

Oj tak, samą też do takich grup należę, chociaż do tej pory nie odważyłam się na jakieś większe wyprawy. Kiedy Nie pracowałam na stałe (w maju minęły 4 lata na lotnisku) i z kasą było krucho to kilka razy po bazarach chodziłam pomidory, jabłka różne warzywa czy owoce się trafiały. Zostałam wymianą publicznie przez część osób FC (na szczęście nie mam z nimi kontaktu) i zrobili ze mnie debila. I to były osoby które mogły sobie pozwolić na dalekie podróże 4 osobową rodzina, kasy im nie brakowało. Ciekawiło mnie tylko, co powoduje ataku na mnie robił na takiej grupie...
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #18125 : Marzec 17, 2020, 06:46:01 »
Odpowiedz cytując
JARA aa dziękuję  kwiatek nie zrozumiałam przekazu  icon_redface

#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

majek

zwykle sobie żartuję

« #18126 : Marzec 19, 2020, 08:55:20 »
Odpowiedz cytując
Wstawiłam rowerek dla dziewczynki na marketplace Facebooka. Za darmo. Mogłam wystawić przed dom, ale szkoda.  Oczywiście odzew od razu. A teraz wytłumaczcie mi. Mieszkam w UK, moje nazwisko nie wygląda na rosyjskie/rumuńskie/bułgarskie. Wiadomości, które dostałam były właśnie w tych językach. Ok mogę sobie kliknąć i przetłumaczyć. Ale skoro już piszą w swoich językach, to mogliby grzeczniej, np zacząć od "dzień dobry".  A nie "będę za 10 min daj adres". Serio, nie ogarniam, jeszcze rosyjski przeczytam i zrozumiem ale nie odpowiem, bo nie mam literek. I to nie były automatyczne sugestie Facebooka (bo wiem, że są "czy ten przedmiot jest dostępny" itp). Tylko pytania i szczegóły: wielkość kol itd.
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Meise

« #18127 : Marzec 19, 2020, 11:38:51 »
Odpowiedz cytując
majek, znam to bardzo dobrze duży uśmiech ja często wystawiam rzeczy na olx, za darmo albo w śmiesznych pieniądzach. Hitem było, jak ktoś sobie zażyczył, żebym mu dowiozła przedmiot wystawiony za darmo do Łańcuta (20 km od nas)  hihi I tak się cieszę, że dopłacać mi nie kazał.

A brak jakiejkolwiek kultury, czy nawet głupiego "proszę", "pozdrawiam" czy cokolwiek to norma.
#link
Szalona;)

« #18128 : Marzec 19, 2020, 12:34:00 »
Odpowiedz cytując
majek bo ogłoszenia "oddam" trafiają do ludzi o dziwnych stanach umysłu. Mój mąż kiedyś wystawił na olx gruz do oddania, a w tle na trzecim planie zdjęcia była rolka siatki ogrodzeniowej, nie zwróciliśmy na nią uwagi, dopóki nie przyszły ze trzy wiadomości o treści " ile metrów jest tej siatki?" zemdlal
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #18129 : Marzec 19, 2020, 13:04:47 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ja wiem, że wszystkiego się można spodziewać. Jak wystawiłam za 5 to nikt nie zapytał, a szkoda na złom, bo rower fajny.
Pani, ktora się pofatygowała napisac po angielsku dostanie rower. Miała przyjechać rano, napisała, że będzie wieczorem. Zaraz się faktycznie skończy na tym, że będzie chciała żeby jej dowieźć pod dom.
Rozumiem, że spodziewać się jeszcze marudzenia, że koła nienapompowane?
#link
Szalona;)

« #18130 : Marzec 19, 2020, 14:00:24 »
Odpowiedz cytując
Oj tak, mnie by już takie pytanie nie zdziwiło icon_rolleyes jak oddawaliśmy wózek, to też przyjechali i widać było że nosem kręcą, ale ostatecznie wzięli. Biorą za darmo i jeszcze się krzywią- standard icon_rolleyes
#link
majek

zwykle sobie żartuję

« #18131 : Marzec 19, 2020, 14:03:24 »
Odpowiedz cytując
Byla. Mila Pani Slowaczka. Zapytala czy jestem Polka i zaczela do mnie mowic po Polsku  respect
Bardzo uradowana, chciala mi czekolade wcisnac, ale podziekowalam, bo bym zjadla cala zaraz.
#link
FurryMouse

« #18132 : Kwiecień 06, 2020, 10:27:02 »
Odpowiedz cytując
Chyba nigdy nie ogarnę tego chamstwa w ludziach. Bo o braku logiki to już w ogóle nie mówię...
#link
Lanka_Cathar

Farewell to the King...

Moje ogłoszenia
« #18133 : Kwiecień 06, 2020, 12:10:51 »
Odpowiedz cytując
Takie kwiatki były nagminne pod koniec żywota scrabbli na onecie.  zły
#link
Szukaj mnie,
Cierpliwie dzień po dniu,
Staraj się podążać moim śladem.
Szukaj mnie, bo sama nie wiem już...
Bo nie wiem, kiedy sama się odnajdę.

FurryMouse

« #18134 : Kwiecień 06, 2020, 12:27:07 »
Odpowiedz cytując
Na kurniku nadal bardzo powszechne niestety smutek
#link
ashtray

« #18135 : Kwiecień 10, 2020, 09:08:48 »
Odpowiedz cytując
Fundacja księdza, który egzorcyzmował salcesonem, może dostać od resortu Ziobry nawet 50 mln zł
Nie ogarniam zemdlal
#link
espana

« #18136 : Kwiecień 10, 2020, 09:13:31 »
Odpowiedz cytując
Największą sławę przyniósł mu opis egzorcyzmu nad byłą satanistką, wyznawczynią Krishny, członkinią Amnesty International i Greenpeace oraz wegetarianką w jednym. O matulu  ke zemdlal
Czy pomoc ofiarom przestępstw będzie skierowana również do ofiar księży pedofilów?
#link
Sonkowa

« #18137 : Maj 15, 2020, 12:58:17 »
Odpowiedz cytując
Nie ogarniam nowego sposobu żebrania. W tym roku mam tego wysyp. Jacyś super influenserzy wypisują do mnie, że za kilka zdjęć oni chcą pakiety za w sumie ponad 3tys. bo oni są SŁAWNI bo mają 20tys. obserwujących na insta. To samo aktorki jednego serialu, o których nawet nie słyszałam. Z konkretną ilością oznaczeń, zdjęć, filmów. LOL, przyjadą , będzie chu***nia z grzybnią i będą wypisywali ochy i achy bo dostali za darmo? Poza tym co to za argument, że oni mają obserwujących ? Niech zarobią sobie. Serio wolę tą kasę przeznaczyć na lepszą kampanie marketingową. Szczyt żenady jak dla mnie. Widzę, że już nikt na tym świecie nie zna wartości pieniądza. Lepiej żebrać dzięki obserwującym albo przez zbiórki..
#link
Strony: 1 ... 603 604 [605] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: "Nie ogarniam jak..."

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 18 zapytaniami.