"Nie ogarniam jak..."

Temat trochę mi uciekł 😉
maluda, tam to był jeden długaśny dzwonek.  Co do tego co napisała safie to w tamtej szkole nauczyciele klasy nie wcielili w życie żadnej rozsądnej zasady. Dzieci rozgadane i nie mające pojęcia o pojęciu stadem wyszły i stadem wróciły do sali.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lutego 2017 17:34
Chess, tylko, że alarm w szkole to trzy długie dzwonki, więc mieli prawo być skołowani 😉
Sygnał alarmowy to sygnał dźwiękowy (dzwonek) przerywany - 2-3 sek.dzwonek 2-3 sek. przerwa.      W przypadku awarii systemu dostarczającego energię elektryczną alarm jest ogłaszany przez gońców zapowiedzią słowną. Uwaga! Uwaga! Ogłaszam alarm ewakuacji szkoły.
Bischa, niestety idioci się zdarzają. Ja pamiętam jak jeszcze jeździłam dorożka i pewnego zimowego dnia zjezdzalam z koleżanką do domu. Na trasie miałyśmy odcinek może 20 metrów , który był jednopasmowy. Tzn odcinków było więcej ale ten jeden był w ruchliwym miejscu. Więc zawsze staraliśmy się go przejechać szybko i potem zjechać do zatoczki, żeby auta za nami przejechały. Któregoś dnia jechali za nami idioci spod Krakowa, dwa młode gnojki trabily na nas cały ten odcinek. Jak się droga poszerzyła i nas wyprzedzili, to po stronie pasażera otworzyło się okno i debil zaczął w nas czymś psikac śmiejąc się w głos. Najpewniej gaz pieprzowy. Dziekowalam wtedy Bogu, że wszystko poszło na nas a nie na konie, bo nie wiem jak to by się skończyło. My praktycznie nie moglysmy otworzyć dobrze oczu przez resztę drogi, łzy nam płynęły ciurkiem. Nawet nie chce sobie wyobrażać jakby się konie zachowały, gdyby...
Trzymajcie mnie, bo padnę. Wystawionego w ogłoszeniach mam konia do współdzierżawy... Gryfina.. wałacha. Dzwoni dzisiaj matka jakieś 14'nastoletniej dziewczynki z zapytaniem, o dzierżawę Bajki (przeze mnie dzierżawionego konia) i jej... fanpage... Tłumaczę grzecznie, ze ogłoszenie dotyczy innego konia, że Bajka nie jest do dzierżawy, ani tym bardziej jej fanpge... Cóż... nasłuchałam się ze jestem gówniarą nie kompetentną do współdzierżaw i dzierżaw koni... Bo Pani nie mogła zrozumieć jaka jest różnica miedzy współdzierżawą, a pełną dzierżawą.  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2017 22:15
Ja za to nie igarniam fanpejdzy zwierzat.
To w sumie, fanpage całej stajni... Ale Bajka się tam najwięcej udziela, bo najwięcej chodzi i często ja tam piszę.. :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2017 09:30
http://www.papierosydladzieci24.pl/

Otwarcie dziś o 11. Czy ktoś się wybiera żeby zobaczyć co to urwa jest? 🤣
(ja na 90% obstawiam prowokację i słodycze, niemniej- nie ogarniam 😎 )
Kiedyś były gumy do żucia w kształcie papierosów i to mi też na to wygląda. Pomysł kiepawy 😉
majek   zwykle sobie żartuję
27 lutego 2017 10:34
Ha ha ha Czarownica, skad ty to wytrzasnelas?

Ludzie to maja pomysly, ale niewiele moze mnie juz zaskoczyc..
Averis   Czarny charakter
27 lutego 2017 11:41
Ja obstawiam kampanię antysmogową.
http://www.papierosydladzieci24.pl/

Otwarcie dziś o 11. Czy ktoś się wybiera żeby zobaczyć co to urwa jest? 🤣
(ja na 90% obstawiam prowokację i słodycze, niemniej- nie ogarniam 😎 )


Ja nie wiem co obstawiać, bo strona nie działa  🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2017 14:31
Averis strzeliła w dziesiątkę 😉
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 12:08
szamanka chyba wróciła pod innym nickiem. teraz jej wszyscy odpisują.  🤣  no nie ogarniam.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 marca 2017 12:18
Gdzie wróciła?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 marca 2017 12:22
Gdzie?? 👀
Przecież to się zgłasza do moda i banuje.
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 12:55
zgłoszone. 😉 Biczowa, CzarownicaSa, pw.
desire przecież obrażona była na nas 😉 podeślesz?
Livia   ...z innego świata
01 marca 2017 14:04
Niestety IP się nie pokrywa, a Szamanki na tyle nie znam, żeby ją poznać po stylu pisania - więc bez jakichś mocniejszych dowodów nie mam podstaw do banowania. Jeśli wiecie coś więcej, chętnie posłucham.
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 14:20
Livia, daj mi momencik, screenuje tego jej funpage żeby sie nie wyparła.. 🙂  😜 😁
Agent wywiadu normalnie... 😉
No ale co to za problem napisać tutaj kto to? Kompletnie tego nie rozumiem...
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 15:01
pokemon, szalonakreska
desire, taaa z mężem i 100tyś zł. Twoje podejrzenia sie kupy nie trzymają.
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 15:33
yegua, trzymają.
edit: wysłałam Ci pw, ale co mi tam, wkleje i tu.

mail, który ma w profilu 'szalonakreska':  podkowa0025@gmail.pl  wystarczy wpisać na fejsie:  kLik
założycielka funpage dziwnym trafem ma konia Armaniego, do tego siwego, araba...  😁
sprzedaje te same rzeczy, co szamanka (szczotki i bryczesy na przykład). zarejestrowała to konto dokładnie po aferce z tym jak siudała ludzi na kase i 'gdy sie wyciszyło', napisała ostatniego posta po 8 lipca jakoś, ale nie było reakcji ciuciania tylko zgoła inna.  😎  Zresztą szamanka logowała się często, jak nie codziennie, teraz od 16 grudnia zero akcji logowania, za to szalonakreska jest codziennie.
prosze, screen (mail, funpage):
KLIK
ma z mężem zdjęcie love, love na fejsie itp., a ogłoszenie o działce na sprzedaż też wisi publicznie dostępne -dokładnie za taką kasę o której wspomniałaś yegua.  😎

teraz sie trzyma kupy?  😀iabeł:

Za duża fotka.
fajny funpage
aż prawie, żałuję że nie mam fb  😂
Tak w kwestii formalnej: pisze się fanpage nie funpage  😉
desire   Druhu nieoceniony...
01 marca 2017 16:01
Cień na śniegu, kuniarkowe to musi być fun! 😉 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 marca 2017 16:02
Zależy czy ktoś ma fanów czy po prostu fun 😉
desire, przepraszam, laska mi się pomyliła z taką jedną, co ma siedlisko i "agroturystykę".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się