"Nie ogarniam jak..."

Pada u Was?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 stycznia 2017 22:32
Łooo ale nasypało 😀 u mnie padało intensywnie ze dwie godziny temu przez jakieś 30 minut  😎 i już widać czarne drogi i chodniki. I mówię tu o osiedlowej ślepej uliczce  😁
Powiem wam ze te Wyzwania na like są cholernie idiotyczne. Ludzie zbierają like, a i tak dla firmy to nie jest reklama ani nic, tylko zawracanie tylka jeszcze innymi takimi odpowiedziami. Sama napisałam do firmy zaprzyjaźnionej i o dziwo powiedzieli ze dadzą mi ogłowie jak costam costam. No to ja oczy wielkie, bo tak naprawdę chciałam im pomoc z reklamą ale dobra. Niech będzie. Wstawiłam post na jeszcze głupszym wydarzeniu i nagle się okazuje że po 3-5h ten post zebrał 2tysiący like? Do teraz się zastanawiam o co chodzi. W sensie miło ze ludzie chcą "pomoc" na swój sposób. Ale do tej firmy napisało 30 dziewczynek z prośbą o Napierśniki, popręgi. I tu wychodzi chciwość ludzkiej rasy, chęć brania. Chciałam pomoc rozkręcić trochę produkcje tez tych nie końskich rzeczy typu paski czy obroże, bo wiadomo nie od dziś, że koniarzy jest mniej niż reszty populacji. Ale jak widać wyszło jak wyszło, i jeśli ktoś to czyta to proszę, żeby nie pisali do firm czy sklepów, bo to jest dla nich udręka i więcej negatywnych opinii jak odmówią. Po co to wszystko?
Żenada, wczoraj pisałam, że pokazały mi się dwa takie posty, a dzisiaj to już co chwilę to widzę. Nie wiem kto to rozsyła, nie wiem kto to lajkuje i komentuje... I nic się z tym za bardzo nie da zrobić, bo część jest publikowana na fanpejdżach, które generalnie chciałabym dalej obserwować. :/
Vanille - Mam nadzieję, że szybko to minie :/ Ja właśnie mam tak jak Ty. Teraz co wejdę na stronę główną, to zamiast widzieć normalne posty znajomych, to toną one w morzu tych żebrań o like 🙁 Powinno być na to osobne miejsce, do szału mnie to już doprowadza... Przecież nie zablokuję połowy znajomych :/
Alten, no właśnie u mnie prawie wszystkie te posty są widoczne przez grupy, w których jestem i fanpejdże, które lubię. Przez znajomych to mi się może do tej pory 1-2 wyświetliły. I szczerze dziwię się tym firmom, że na to idą, bo nie wiem na jakiej zasadzie miałoby to daną markę promować? Dla mnie osobiście to antyreklama. Też mam nadzieję, że się to wkrótce skończy, bo strasznie to jest wkurzające.
U mnie mignęły może dwa czy trzy pozytywne "żebractwa". Ktoś prosił o like i komentarze, aby uzyskać karmę dla zwierząt ze schronisk. Cała reszta jest dla mnie niesamowicie żenując i nie rozumiem ludzi, że nie wstyd im pisać takie rzeczy.... Praktycznie każda strona świadcząca jakieś usługi, którą mam polubioną wydała podobny komunikat co GNL, więc widać, że spora część firm tez nie uważa tego za reklamę.
Ja mam np. teraz całą tablicę zawalona walka o karmę lub legowiska dla zwierząt w schroniskach, także zaczęłam i w tego autentycznosc juz wątpić.
o rany, zniknęłam z Facebooka 3 miesiące temu i czasami chciałabym wrócić, ale po tym co tu wypisujecie to sie utwierdzam w przekonaniu, że to bez sensu!
Widzę, że nie tylko mnie to dopadło. Ja już przestałam przeglądać fb, bo 3/4 postów to śmieci  🙄. Aktualnie większość postów, które mi się wyświetlają, to właśnie te durne 'czelendże' z wymuszaniem lajków i komentarzy. No dramat  😵
Niestety. Mam to samo. Wrrr.  😤
Ja lajkowałam o karmę dla schroniska, rehabilitację dla chorego dziecka, karmę dla królików, o klocki do domu dziecka.

Jak wczoraj tego nie miałam, to dziś cała tablica próśb.
Prowadzę sobie stronę na fb... Jest u mnie konkurs, do wygrania jest czaprak, na pewno się z tym spotkaliście.
Dostaję wczoraj wiadomość o ulubionej treści "jeśli pod tych screen'em..... Pani odda mi ten czaprak co jest na konkursie" Chwila, moment... Co?  😵
Kilkadziesiąt ludzi wzięło udział w konkursie, a ja za lajki pod zdjęciem, mam oddać czaprak? 🤔  O ile wyzwania z sklepami, jeszcze mogą mieć jakiś sens, o tyle wyzwanie ze mną gdzie ludzie normalnie się zgłosili? No nie ogarniam, jak można coś takiego w ogóle zaproponować.  🤔
Napisz, ze oddasz czaprak i konia dorzucisz. Co Ci szkodzi?
No w sumie... Auto gratis.  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 stycznia 2017 23:07
Ja pier... piórkuje, mam tego żebractwa dość, jeszcze chwila a zacznę blokować moich znajomych. Wszędzie screeny rozmów z pytaniem o ilość lików 👿 co to niby za reklama, jakim cudem robienie się w wałka oddawaniem za darmo dóbr firmowych z powodu screena, którego nikt tak naprawdę nie kojarzy z daną firmą ma być jakąkolwiek reklamą 🤔wirek:
Moim hitem ostatnio jest to:

Budyń no nie mów, że się zgodzili  🤔
No właśnie, nie mogę z tego "będzie to dobra dla państwa reklama" hehe taka że żadna.  😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 stycznia 2017 08:47
Ja przestaje obserwować  takie osoby. Trudno.
aaaa, zaraz padnę....
Dziecko moje w luźniej rozmowie powiedziało mi, ze Pani Sprzątająca szkołę UWAGA - mopem myje podłogę, po czym tablicę, po czym ławki......
Myślałam, że to ściema... ale w sumie dziecko by tego nie wymyśliło...
więc od dłuższego czasu "nasadzałam" się na Panią Sprzątającą by to zobaczyć...
no i...
mop, wiadro... ławki mopem, tablica mopem, podłoga mopem... TYM SAMYM....

KURTYNA

btw: zgłosić to do dyrekcji czy od razu do sanepidu?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 stycznia 2017 09:24
Możesz spróbować do dyrektora, ale nie sądzę że o tym nie wie :/ Więc pewnie sanepid będzie lepszą opcją, aczkolwiek nie wiem czy zareagują 🙄
Dodofon, jeśli dyrektor jest płci męskiej to pewnie do głowy mu nie przyszło obejrzeć jak kobieta sprząta. Liczy się efekt wizualny. Zgłosić i zobaczyć reakcję.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2017 10:16
Ciekawe czy kibel myje tym samym mopem i tą samą wodą co ławki 😉
sprawdze jeszcze opcję z kiblem - dyrektor jest Kobietą ;-)
Dla mnie hitem był szpital. Najpierw mopem izolatki a później reszta oddziału.
Dobrze, że nie w odwrotnej kolejności  😁
espana, no raczej źle. W izolatkach masz często jakieś paskudne i zaraźliwe przypadki...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 stycznia 2017 11:24
Zależy. Mnie z młodą wsadzili do izolatki bo reszta oddziału miała jakąś grypę żołądkową czy coś.
W jednej izolatce siedział rotawirus, w drugiej zapalenie płuc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się