Re-voltowe Lobby Biuściastych

honey,  ja w panache sport chodziłam na codzień. Biust wygląda w nich jak biust i są mega wygodne. Mam na teraz (na moje przejściowe 65h w trakcie karmienia) Freya active sport czy jakoś tak(tańsze od panache). Ale mi się wzyna pod biustem mimo że obwód jest dobry(ostre brzegi ma).
Dziękuję, popatrzę 🙂
keirashara, ja lubię być na maksa zasłonięta, w pracy się przebieram i nie lubię nawet tych miękkich codziennych biustonoszy 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
15 lipca 2019 13:37
honey, to tak jak pisze Horsiaa, Panache Sport. Dalia ma chyba też sportową linię, która wygląda ładniej niż Schocki.
busch   Mad god's blessing.
15 lipca 2019 16:43
A polecicie jakies sportowe fasony, ale do noszenia na co dzien?
Ja mam taka prace, ze nie wydole w koronkach, ani nawet w przecetnym kroju innym niz sportowy. Mam shock absorbery do biegania i powazniejszych aktywnosci, ale potrzebuje wersje light na co dzien. Rozmiar bardzo przecietny 65 DD - E, ale sa pokiereszowane przez zycie, bo w czasach nastoletnich skoczyly do G i potem doslownie spadly z rozmiaru...


Super stanik sportowy light z ładnym formowaniem biustu to ten:
http://www.shockabsorber.pl/product/active-shaped-support/
Jest naprawdę ładny (na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu), nie spłaszcza, a wręcz ma lekkiego push-upa, a przy tym nadal oferuje wsparcie jak na stanik sportowy przystało. Tylko nie wiem czy się "zmieścisz", bo jest do D

smarcik sprawdź jeszcze bralety w God Save Queens i u Lany Nguyen. Mam z obu firm i z tyłu da się je regulować paskiem.
Dzieki laski, sprawdze co I jak na sobie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lipca 2019 19:03
ashtray dziękuję :kwiatek: (odpaliłam stronę God Save Queens w tramwaju i czułam te spojrzenia ludzi dookoła  :wysmiewa🙂
Hahah no na pierwszej stronie polecieli po całości 😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2019 11:27
Mialyście do czynienia z plastrami do biustu? Nie mogę znaleźć bielizny do kiecki z odsłoniętymi plecami i to wydaje mi się jedynym rozwiązaniem  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lipca 2019 12:03
safie zobacz sobie firmę Broosa, oferują bardzo dużo ciekawych rozwiązań do tego typu sukienek 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2019 13:10
smarcik, dziękuję bardzo  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 sierpnia 2019 21:19
Zamówiłam dwa biustonosze z White rvbbit, przyszły, ale są jakieś takie marne jakby zaraz miały się rozpaść i kiepsko leżą  🙄 one wszystkie są tak marnie zrobione? Kupa kasy, zastanawiam się czy je oddać  🤔 a na stronie i na grupie takie ładne..
efeemeryda   no fate but what we make.
09 sierpnia 2019 08:44
Wpadnę się pochwalić moim odkryciem jakim jest firma AVA, dobrałam raz na żywo i teraz zamawiam hurtowo z allegro, wreszcie mam super trzymający idealnie leżący biustonosz, każdy za około 70 zł, bajka  😍

edit. a cycki mam większe niż kiedykolwiek bo jestem gruba, więc to nie lada wyzwanie utrzymać je w ryzach żeby były ładne
efeemeryda, ja tak mam z firmą Gorsenia. Chyba moje ulubione biustonosze i mogę kupować w ciemno.
Ava to firma z mojego miasta,przejezdzam codziennie obok ich zakładu.od 8?lat mam już w zasadzie tylko ich staniki(nie pojedyncze sztuki ale ich marke w szufladzie)🙂są dobrze zrobione,ładnie trzymaja i sporo nowości wchodzi co sezon,po prostu są ładne.Natchnelas mnie, idę na zakupy dziś (na szczescie mogę stacjonarnie pomierzyć).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2019 11:42
ooo, a ja patrzyłam na AVA, ale wydawało mi się grubo za tanio w moim rozmiarze. Zamówię! 🙂
Maja standardowa rozmiarówkę?
efeemeryda   no fate but what we make.
09 sierpnia 2019 11:48
Mogę porównać jedynie do Dalii, gdzie mam 75H, tak w  avie zdecydowanie lepiej mi w 80 G.
Obecnie z Ava mam 65i do karmienia. A sportowy Panache 65g 😉 wszystkie idealnie leżą😉
majek   zwykle sobie żartuję
10 sierpnia 2019 14:09
Przyszedł panache.

Nie trzyma tak dobrze jak shock absorber, mógłby.byc mniej wycięty pod pachą ale jaaaa cieee najwygodniejszy stanik jak miałam w życiu.
Dziewczyny używała któraś z Was opaski stabilizującej biust podczas ćwiczeń? Coś takiego jak booband. Warto w to zainwestować? Można je w ogóle gdzieś w Polsce dostać? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 listopada 2019 17:15
Odkopuję  😉

keirashara pisałaś jakiś czas temu, że kusi Cię model Queen of sweets z White Rvbbit - kupiłaś może?  😀 jest teraz promka i mocno się nad nim zastanawiam, ale mało jest zdjęć tego modelu.

A może ktoś inny ma ten biustonosz?  😉
smarcik, - niestety, mój koń ostatnio tak mi dał po kieszeni, że chwilowo muszę się wstrzymać 🙁 Nawet nie wiesz jak mnie kusi ta promocja, ale idzie zima, a ja nie mam butów, ani płaszcza, a cyckonoszów... lepiej nie mówić 😁 Mam ogromną słabość do ładnej bielizny.
Plus tak się spasłam, że tego typu komplet to mogę sobie tylko kupić jako motywator 😂 Choć może to jest myśl... 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 listopada 2019 22:25
Oh, a już liczyłam, że pochwalisz się zdjęciem  😁 ja mam to samo - kusi promocja, ale tak naprawdę wcale nie potrzebuję nowej bielizny a też mam inne wydatki  😡 ale on jest taaaaki piękny! Jak żyć?  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 15:19
Znowu ja odkopuję  😂 czy któraś z Was nosi bieliznę firmy Gorteks? 😉 Zastanawiam się jak wypada rozmiarówka przy małych rozmiarach.
efeemeryda   no fate but what we make.
24 listopada 2019 17:48
Gorteks to moje ostatnie odkrycie, fajnie się noszą, a ceny na promce bajka  😍 rozmiarówka moim zdaniem wypada zanizona tzn.  muszę brać większe w porównaniu do dalii czy avy  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 17:54
Dziękuję  :kwiatek: ja ostatnio kupiłam Agio Milano, jest piękny i mega wygodny, ale dość drogi jak na mój budżet (dwie stówki). Gorteks ma bardziej przystępne ceny i przepiękny półgorset Charlize  💘 tylko boje się, że nie trafię z rozmiarem  😡

A jak oceniasz jakość?  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
24 listopada 2019 18:03
Nie używam ich bardzo długo, jakos 2-3 miesiące i na razie nie mam zastrzeżeń, piorę w pralce, nosze na co dzień i nic się nie dzieje  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2019 18:11
Przekonałaś mnie, czekam na black friday i zamawiam bordowy Charlize  🏇  :kwiatek: (i pewnie coś jeszcze  😁 ).
efeemeryda   no fate but what we make.
24 listopada 2019 20:39
Smarcik az sama biegnę zobaczyć ten gorset  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się