Re-voltowe Lobby Biuściastych

Mam pytanie do osób raczej małocyckowych... mam takie B/C z małym obwodem (70, ale zazwyczaj biorę 75 i zwężam u krawcowej), ale daleko od siebie. Jak się zakochałam w monice z inti, tak przestali ją chyba produkować, nic w 2C nie przychodzi, na nowym plakacie jej nie ma 🤔mutek: Żaden inny stanik mi tak dobrze cycków nigdy nie trzymał, zazwyczaj kupowałam "kilo gąbki", bo fiszbiny były szerzej, a zwykłych stanikach kończą mi się w połowie cycka zwykle 🙄 Czy widział ktoś gdzieś podobny model? Albo wie, gdzie znajdę ten z jakiejś starej kolekcji na przykład?

[img]https://1.allegroimg.com/s512/018348/6e3df11842dfa1345cce8f190101[/img]
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 czerwca 2018 20:07
little_girl , fajnie jakościowo i cenowo wychodzi nipplex. i ładnie modeluje. Także polecam.
Cycyki też chyba zmniejszę, poza wszystkimi typowymi minusami, wkurza mnie, że jak schudnę to całkiem tracę proporcje :/
Martita   Martita & Orestes Company
13 czerwca 2018 20:44
keirashara A Outlet Inti? W Warszawie jest, nie wiem jak w innych miastach.
Martita, - ja mieszkam w Zielonej Górze i outletu nie mam... mam w planach wycieczkę do Poznania/Wrocławia, ale kurczę to rozwiązanie mocno tymczasowe, jak wycofują model, bo w obecnej kolekcji go nie było prawie (1 wzór, zapinany z przodu, więc nie przerobie :/). Żaden inny stanik mi nigdy nie leżał tak idealnie.
saganek   shit happens
20 lipca 2018 10:56
Mam pytanie do takich jak ja biuściastych... Poszukuję czegoś do spania... Wkurza mnie luz z tym moim 65H w nocy... Śpicie w czymś? Jak tak to w czym? Nie mam pomysłu... Odrutowana spać raczej nie chcę... Pomocy 🙇
aaa i przypomniało mi się... Jak Wam idzie zapinanie zapięć tych położonych wyżej w stanikach sportowych?? Mam m.in taki w Shock Absorberze i za ciu... sama nie zapnę... Pomyślałam o sportowych zapinanych z przodu.. są takie??
Gillian   four letter word
20 lipca 2018 11:05
Zapinam na brzuchu, okręcam i naciągam na cyc. Śpię bez niczego, oszalałabym w nocy w chomącie 🙂
Hej,

Czy używa ktoś Enell sports bra?

Taki:





https://enell.com/products/enell-sport?variant=35280735248
saganek Są, sama mam aktualnie "odziedziczony" po ciotce mojego faceta (zamówiła na wyprzedaży, ale się okazało, że jest w ciąży i tyle, co przymierzyła i okazał się jednak za mały). Tylko, że ma manię odcinania metek i za nic nie ogarnę, co to za firma :< Jak go wyciągnę z prania, to zerknę, może jakąś pominęła i dojdę po numerach czy nazwie koloru jaka to firma. Sposób w jaki jest wykonany i kolory przypominają mi NIKE (żarówiasty róż z pomarańczem i czarną "lamówką", nie moje kolory, ale cycki trzyma 😀 ), ale co istotne - kupowała w Holandii, tam się trochę inaczej ma sprawa z rozmiarówkami, nawet w sieciówkach. (W "Polskim" New Yorkerze nie znajdę nic, w co wejdę i będzie jako tako leżało, będąc w Niemczech - trafiłam na chyba 6-7 staników, które pasowały na mnie jak ulał. W przeciągu paru dni, także niewiele się przez ten czas zmieniłam...). Na co dzień noszę 75 D aktualnie (kilka dni temu kupowałam stanik w Triumph - czyli tam gdzie zwykle - i okazało się, że wzięłam i się zmieniłam), wcześniej 80 DD/E (zależy czy angielska czy europejska rozmiarówka).
Wikusiowata, - triumph oszukuje 😉 Obwody wypadają większe, czyli jak u nich masz to 75D, to normalnie będziesz miała 80. Pewnie rozmiar Ci się nie zmienił, tylko z ich firmy/rozmiarówki taki masz.
Dla mnie to trochę słabe z ich strony. O ile różnice miseczek rozumiem, firmy roznie określają, różne materiały są, kształty misek, fiszbiny, o tyle obwód to nieporozumienie. Potem przychodzą babki do innego sklepu i w "swój rozmiar" nie wchodzą, a ponoć profesjonalnie dobrany 🤔 Moja mama ma wg. triumpha 75, wg. innych marek 80 lub nawet 85, na mnie ich 65 jest luźne i jak pracowałam w stanikach to wiele klientek przychodziło z takim zafałszowanym rozmiarem. Bardzo to utrudnia pracę.
Odkopuję troszkę (-:

Ma któraś z Was ten biustonosz samonośny, co to się przykleja do cycków i ściąga z przodu sznureczkiem? Wszędzie mi się to reklamuje teraz i kusi mnie, żeby kupić. Tylko wolałabym coś z polecenia (nie szeptaczy) 🙂

Czy biust 65E/70D będzie się w tym dobrze "nosił"?
Odkopię też troszkę. Dziewczyny, jakie marki mają biustonosze na fiszbinach, ale z miękką, najchętniej koronkową miseczką i jakimiś ładnymi, ozdobnymi ramiączkami? Na hormonach mi biust podskoczył z rozmiarami i koronkowe w grę nie wchodzą, a kocham, uwielbiam i brakuje mi bardzo takiej ładnej bielizny. 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2018 20:28
mils, Dalia
Scottie   Cicha obserwatorka
03 września 2018 20:43
A oprócz Dalii coś jeszcze powinny mieć firmy takie jak: Ewa Bień, Samantha, Krisline.
Niezmiennie polecam Freya.Mam ze dwa koronkowo-siateczkowe i sa mega.
Dziewczyny, jakie firmy oprócz shock absorbera mają dobre staniki spotowe, koniecznie z tym najsilniejszym uszywnieniem, czy redukcją drgań? No i żeby były ns duży biust, więc wszelkie sieciówki z góry odpadają  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2018 08:54
kittajka, Panache
kittajka - dla mnie tylko Panache Sport
A ja mam Panache, zapłaciłam za niego prawie 300 zł i nie jestem zadowolona. Bardzo mnie uciska, mimo że dobierała mi go brafitterka i twierdziła, że obwód jest ok. Do tego stopnia mi ciasno, że przy dużym wysiłku robi mi się za mostkiem gula, która nie chce przejść poniżej obwodu stanika. W innych tak nie mam.

Naprawdę żadna z Was nie ma tego biustonosza samonośnego?? Bardzo bym chciała usłyszeć jakąś opinię.. >:

majek   zwykle sobie żartuję
06 września 2018 15:45
Meise, ja dostalam taki od kolezanki i - co tu duzo mowic - dla mnie kicha, ale moze dlatego, ze ja mam za duzy rozmiar (i cycka i ogolnie).
Wiec moze Tobie przypasuje, bo jestes drobnej budowy.
Ale ja to w ogole najlepiej sie czuje w zasznurowanym gorsecie, wiec wiesz...
Nie znosze jak mi cokolwiek lata. A w tym latalo, fakt, ze oba naraz w te sama strone.

Na logikę. Jedyne co ten biustonosz może zrobić, to zbliżyć cycki do siebie. Na pewno ich nie podniesie. Ani nie podtrzyma. Bo podtrzymywanie polega przecież na podniesieniu. No chyba na że ktoś na na tyle nieduże, że klej że szmatką wystarcza do ich podniesienia.
Jeśli twój biust dobrze wygląda bez podnoszenia, to biustonosz może się u ciebie sprawdzi.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2018 17:18
Meise, ja z kolei ma Shocka i go nie lubię, więc zamierzam kupić Panache właśnie. 🙂 Zobaczymy, może będzie dla mnie lepszy.
Meise ja mam, ale nie wiązany tylko spinamy z intimissimi. Sprawdza się do sukienek z wyciętymi plecami, ale jakoś na codzień raczej bym go nie widziała. No ale na szczęście jeszcze nigdy mi się nie odkleił, z tym, że ja zbyt dużego biustu nie mam B/C
Dziewczyny, ja wiem, że to nie jest cyckonosz na co dzień, tylko właśnie do powycinanych pleców i dekoltów z tyłu 🙂
Zdaję sobie sprawę, że to absolutnie biustu nie trzyma.
Ja mam cyc 75C, także chyba po prostu wstrzymam się z kupowaniem przez neta i pójdę przymierzyć stacjonarnie..

Ja też mam jak majek, nienawidzę jak mi luźno coś lata, bo od razu mam wrażenie, że grawitacja ciągnie je w dół i za chwile będę się o nie potykać  🤔wirek:

emptyline, też mam shocka kupionego z 10 lat temu, albo i dalej. I go nie znoszę. "Rakietuje" biust i wcale nie podtrzymuje. Jak podskakuje i bokiem w lustrze widzę, co się z tymi piersiami dzieje, to mam ochotę się rozpłakać  🤔

Meise to musisz mieć tego Panache źle dopasowanego...
W życiu mi się żadna gula nie zrobiła, cycki trzyma na miejscu i jeszcze ładnie wyglądają -  nie jak jakaś buła (tak mi robił shock absorber, i wcale nie trzymał)
A cycek mam konkretny: brytyjskie 80 G (czyli polskie J? czy H?) I kształt oraz "konsystencja" skarpetki z piaskiem... 😂
majek   zwykle sobie żartuję
07 września 2018 08:29
Mnie shock absorber trzyma jakby mnie ktos zabandazowal.
Wygladam w sumie tez jak mumia, ksztaltu to on nie robi zadnego. No, ale trzyma.

Mam jeszcze jeden z dectathlonu (taki co mozna spiac w krzyzyk) i on ladnie trzyma i ladnie podnosi. Do biegania zakladam shocka, ale na konia np. ten z deca jest ok.
busch   Mad god's blessing.
07 września 2018 08:54
Ja mam Shock Absorber i jestem bardzo zadowolona, trzyma mój biust w jednym miejscu jak zagipsowany  😀. Ja mam akurat model typu chomąto, tzn. chodzi mi tylko o trzymanie biustu i wygląd mnie nie interesuje. Moja siostra natomiast ma model, który ładnie modeluje biust - oczywiście wtedy już trochę mniej go trzymając w miejscu.

To ten mojej siostry: http://www.shockabsorber.pl/product/active-shaped-support/

Meise, w sumie nie mam z Panache doświadczenia ale jeśli jest podobny do Shock Absorbera, to może brafitterka dobrała Ci taki sam obwód jak w "cywilnym" staniku? Bo np. w Shock Absorberze mam większy obwód w staniku sportowym, niż w zwykłym staniku, ponieważ materiał jest zupełnie inny - nierozciągliwy i w związku z tym inaczej się dobiera. Ja np. normalne staniki noszę w rozmiarze 70F/G, a sportowy mam 75E.

emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2018 09:26
majek, mój Shock trzyma, ale mnie obciera. Jest dla mnie źle wycięty po prostu. No i jednak wałek zamiast cycków trochę mnie irytuje. 🤣
Meise, jakoś nie sądzę żebyś nosiła rozmiar 75 - chyba masz źle dopasowany rozmiar.
Tutaj masz opinie na temat tego biustonosza - niepochlebne:
https://www.zalando.pl/magic-bodyfashion-biustonosz-bardotka-latte-mq581a00w-j11.html

Poczytaj sobie też przy pozostałych tego typu - generalnie niepochlebne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 września 2018 14:15
Ja polecam jeszcze casalla. Moje 70G ładnie trzyma i nic nie obciera 😉
Tylko Panache Sport 😀 Do jazdy konnej, do biegania, na siłkę. Ja mam na co dzień 70 E/F i nic innego nie zapewniało mi takiego komfortu jak Panache Sport.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się