Dziwne przypadki u koni

Witam, czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem.

Moi znajomi mają Hucuły i jedna z  hucułek ma tak, że jak napije się wody, to później jak je siano to kwiczy i kopie do tyłu.  Czy komuś przydarzył się taki przypadek? Jeżeli tak proszę o informację
vissenna   Turecki niewolnik
15 maja 2014 21:40
"Kwicze i lerze" /przynosi michę popcornu/ /kto chce?/
Ja miałam ogiera, co jak go powąchał inny koń to kwiczał i kopał przodem, ale to na pewno dokładnie to samo.

(Otworzyłam czipsy...).
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 21:53
quanta, a ja już dziś zjadłam =(
My mamy w stajni ogiera, który jak zrobi kupę, to ją wącha, kwiczy i kopie. Ale jest już stary, to pewnie dlatego. Ewentualnie to kwestia jego różowych chrapek - pewnie to jakaś krzyżówka z prosiakiem...
(Czekam, aż ktoś przyniesie ciasto. Z kremem. Bo bym zjadła.)
sumire, ale czy on jest hucułem?
vissenna   Turecki niewolnik
15 maja 2014 22:01
W mojej byłej stajni był ogier co jak powąchał się sam po słabiznach to kwiczał i kopał tyłem.
Może ta hucułka jest ogierem?
Moja jak sie na pije, na je, i na wącha (trawy) to paczy.... tylko paczy...
Pomyślałam o popcornie w ułamku sekundy, gdy zobaczyłam tytuł wątku. 😁
Dodo, paczy i nie kwiczy? Jakże to tak?  😀iabeł:
Dodo, paczy i nie kwiczy? Jakże to tak?  😀iabeł:


Nieókó!! Polskiego sie naócz... Pisze sie "jak rze"!!!!
Sio   nowe wcielenie marchewki
15 maja 2014 22:13
Dodo, paczy i nie kwiczy? Jakże to tak?  😀iabeł:


Czyli ten koń pasuje idealnie do tego wątku. Zdecydowanie skoro nie kwiczy to musi być dziwnym przypadkiem    😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
15 maja 2014 22:14
Ja to teraz kwiczę jak Was czytam, zaraz się popłaczę ze śmiechu... Czy też jestem hucułką? Albo ogierem?
ale mam nosa.... otworzyłam chipsy w czasie otwierania się wątku....

powróżyć komuś? 😉
ale jak to tak?
a taki przypadek- bo ona ma jedno oko teges a drugie nie-halo i paczy tym teges ( bo w sumie to nie wiem czy ona paczy i paczy czy paczy i nie paczy tym okiem nie-halo), halo to jak to jest? ona paczy czy nie?
i ona nie kwiczy, bo jej dałam taki suplement na wyciszenie, no i zamilkła.
edit i ona chyba nie jest hucułem, nie wiem, bo ma paszport polsatu i tam nic nie ma o rasie 🙁
Nie no, popłakałam się przez was  😁
a moze ta woda, to woda ognista?

a dla takiej jednej z nie-teges okiem mam zrobić opaske (ale taką teges) - może pomoże ? tylko nie doczekałam się projektu.... 😉
a czy taka opaska pomoże to ja nie wiem...pewnie zależy z jakiego materiału bo jak to będzie taka opaska niewid<t>ka (znaczy, że nie Witka tylko Tomka) to ja nie wiem jej pomoże 🙁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 maja 2014 22:30
Karla no nie halo bo halo się jeszcze tutaj nie wypowiadała 😁 ale rozumiem o co Ci chodzi też mam konia z okiem niezbyt ten teges i raczej paczy i nie paczy tym jednym okiem, w dodatku nie kwiczy i nie jest hucułem ale jak się zestresuje dostaje biegunki, w ogóle dziwny ten mój koń  🙄
Był jeden kucyk trochę do Hucuła podobny i kiedyś wypuszczony z nowym koniem na padok stawał nad kupą wąchał ją i potem strasznie w nią tupał i ryczał. A potem nad następną. Ale to był wałach więc dziwny.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 maja 2014 22:33
Może nie lubił bezmyślnego robienia kup na padoku i się przy każdej bulwersował zwłaszcza jeśli to był wałach i podobny do hucuła przecież od zawsze wiadomo że nie wiadomo co takim koniom w głowach siedzi

edit: literówka
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 22:33
Karla🙂, może to efekt halo? Nie była czasem w Lubaniu?
http://www.luban24.pl/index.php?topic=7173.msg42085;topicseen
antykwiczowa opaska musi być 😉

mamy ślepego - też kwiczy i takie tam.... moze ten hucuł też nie halo ma oczy?
no i ta woda ognista.... ludzie też mają czasem agresory po ognistej....
był nawet taki film "ślepa furia"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 22:38
Pijmy panowie, bo się ściemnia...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 maja 2014 22:39
Jeśli problemem jest woda ognista i jak widać problem jest powszechny, trzeba założyć grupę wsparcia o nazwie AKA
Strzyga? myślisz? kurde... jutro z nią o tym porozmawiam, a jak rzeczywiście była w Lubaniu? co teraz? halo... halo jak żyć... 🙁
kurcze, ale nie sądziłam, że po tych suplementach na wyciszenie przestanie kwiczeć, brakuje mi tego. 🙁
Paszport polsatu!!!  :wysmiewacz22:
Nie no ja wymiękam, idę spać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 22:46
Karla🙂, wtedy to już tylko do Lourdes =(
Julie, to Twój koń nie ma paszportu polsatu? kurde, to jaki ma? dziwny przypadek ten Twój koń, wiesz?
Pola ma Polsatu ( chyba nawet imię od tego jej nadali)
ale teraz jako ona halo to pewnie będę musiała do związku iść o zmianę na O`halo Pola... albo Nie Halo Pola
Strzyga o matko jedyna...ale ja nie mam kasy i co teraz> wiem.. zrobię zbiórkę na revolcie...
" daj złotówę revoltowy mądralo by oko Poli znowu było halo"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2014 22:56
Karla🙂, ale ona musi paczać i nie mieć kantarka, żeby zrobić zbiórkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się