Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

In.   tęczowy kucyk <3
29 kwietnia 2014 13:26
Ktos cos? Chcialabym sie gdzies postepami chwalic i nie mam gdzie 😉

Ja po ponad dwuletniej przerwie wrocilam w marcu do rury (wczesniej prawie dwa lata tanczylam, ale bylam samoukiem z youtube :P), wczoraj mialam pierwsza lekcje aerial hoop - mialo byc kilka, zebym dobila do poziomu intermediate, bo mam czas uczestniczyc tylko w takich zajeciach. Tak dobrze mi szlo, ze juz od nastepnego poniedzialku zaczynam normalne zajecia z grupa  😅
A w najblizsza niedziele mam 2h masterclass z aerial silks - jestem bardzo podekscytowana i strasznie sie boje 😉
Ja chciałam iść, niestety sobie słono każą płacić w Poznaniu 😉
Nie boisz się, ze będziesz mieć napakowane ręce i ramiona?
Thymos, a od prac stajennych i jazdy konnej nie ma się napakowanych łapek?
... "nobo" ja mam ... 😉
In., na 100% forumowa bjoork się bawi na rurce.
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2014 13:35
Ja chodziłam przez ponad 1,5 roku na zajęcia pole dance w Warszawie, przerwałam z braku czasu. Bardzo dobrze się na nich bawiłam, rozciągałam i ćwiczyłam każdą część ciała. Moja trenerka zdobyła kilkukrotnie wraz z partnerem mistrzostwa polski i wygrywała konkursy za granicą. Świetna sprawa, może kiedyś powrócę.
[quote author=_Gaga link=topic=94788.msg2080849#msg2080849 date=1398774812]
Thymos, a od prac stajennych i jazdy konnej nie ma się napakowanych łapek?
... "nobo" ja mam ... 😉
[/quote]

Ja w stajni jestem obecnie max 3 razy w tygodniu, więc mnie to nie grozi :P
A bicków się nabawiłam w pracy, teraz nie mogę już z nimi nic chyba zrobić.
Jak tylko zacznę coś kombinować to rosną takie fuj...
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2014 13:42
Zawsze podobała mi się ta dziewczyna (hehe jeśli chodzi o taniec)

Zawsze podobała mi się ta dziewczyna (hehe jeśli chodzi o taniec)




Drugi filmik bomba, chyba zacznę zaciskać pasa 🏇
Ja właśnie zaczęłam myśleć, żeby się zapisać od przyszłego roku. A może nawet znaleźć w wakacje coś w Szczecinie. Tylko mam obawę, że jestem za stara na to, żeby zaczynać i nie znajdę takiej początkującej grupy. 🤣
Też mnie to korci od jakiegoś czasu ale po pierwsze drogie to we wrocku cholernie, bidny student nie wyrobi :C a po drugie chyba bym się nie nadawała jednak, mam wrażenie że do tego typu tańca przydałaby się taka 'seksowna iskra' ;p nie wiem jak to inaczej nazwać. Z innej beczki - nie umiem nawet normalnie tańczyć.

Ale i tak uważam że to super sprawa i jeżeli będę kiedyś miała okazje to moze...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2014 14:23
In., widziałam Twoje zwisy na fejsie! Robią wrażenie! 🙂


edit:
W sensie zwisania ... z rury rzecz jasna 😉
flygirl, nie przesadzaj z starością. Znajome zaczynają po 30-stce 😉
In.   tęczowy kucyk <3
29 kwietnia 2014 14:28
Thymos, nie, wolę, żeby były napakowane niż obwisłe jak teraz 😉
slojma, foty, foty! 😉 no w Londynie to masz duży wybór studio, pewnie na każdym rogu są 🙂 A właśnie od tej laski z youtube'a, którą wstawiłaś, to się "uczyłam" 🙂
flygirl, Ty chyba sobie jaja robisz, że za stara jesteś :P
JARA, dzięki 🙂
Ramires, nie trzeba umieć tańczyć, żeby spróbować na rurze 🙂 znam dużo osób, która same tricki robią, nigdy nie zatańczyły 😉

Moje wczorajsze, pierwsze zajęcia z aerial hoop:



I wczorajsza rura:

kujka   new better life mode: on
29 kwietnia 2014 14:28
Forumowa Byczek sprzedaje rury 🙂 i wiem ze tez kiedys tanczyla. Na pewno moze dac namiar na dobre miejsce w okolicy Warszawy.
eeej, a to nie boli jak ta rura się tak trze między udami na przykład? Bo dźwięk aż mnie zabolał  😁
In.   tęczowy kucyk <3
29 kwietnia 2014 14:34
Ramires, boli bardzo :P w dodatku wczoraj miałam najcieńszą rurę po jakiej skakałam od kąd zaczęłam... I kurde, o ile na odrobinę grubszych już mnie raczej to nie rusza, tak wczoraj myślałam, że tam umrę...
ash   Sukces jest koloru blond....
29 kwietnia 2014 14:51
majeczka też szaleje na rurkach
Bo mam jakoś tak zakodowane w głowie, że początkujące grupy do wszelkich tańców są w przedziale 16-18 lat i nie mogę się tego wyzbyć.  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 kwietnia 2014 14:58
Ja jestem zapisana na rurkę i czekam aż się ruszy grupa  🏇 Idę do Oh Lala http://ohlala.pl/

Zasadniczo nigdy nie planowałam iść na rurkę, aż do czasu gdy koledzy na obozie biegowym wpakowali mnie na rurę. Okazało się to tak trudne, że skoczyło mi na ambicję ("że ja nie mogę? ja wszystko mogę!"😉 😉

Dla mnie ta dziewczyna wymiata


In. ale fajny ten aerial hoop!
slojma   I was born with a silver spoon!
29 kwietnia 2014 15:08
Ja właśnie zaczęłam myśleć, żeby się zapisać od przyszłego roku. A może nawet znaleźć w wakacje coś w Szczecinie. Tylko mam obawę, że jestem za stara na to, żeby zaczynać i nie znajdę takiej początkującej grupy. 🤣
- co za stara moja koleżanka zaczynała tańczyć ze mną mając 38 lat wszystko kwestja podejścia
in- zdjęcia mam gdzieś na starym lapie w pl więcnie będzie teraz, wiesz pewnie powrócę do tańczenia ale za jakiś czas 😉 A Twoje zdjęcia super
Ramires - oj bardzo boli, dlatego początkowo warto ćwiczyć pewne elementy w długich spodniach takich mega przylegających, ale i tak siniaki murowane. Ja pamiętam, że przez jakiś czas chodziłam jak ofiara gwałtu hehe
Edit.
Ja myślałam o zajęciach z AIR YOGA ale to też za jakiś czas 🙂
zazdroszczę, też bym chciała
ale chyba nie z kotwą tytanową w barku🙁
Tutaj są też fajne filmy:
oraz
ta druga to istny żywioł. Najlepsze miny facetów 🙂 pierwszy raz zapisuję się na siłownię, jeśli osiągnę odpowiednią siłę to w Polo dancing też będę chciała spróbować. Trzy lata temu tańczyłam taniec brzucha i już wtedy miałam wrażenie że ciało mi pada ze zmęczenia. A co dopiero na takiej rurze...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2014 20:29
Ja chodziłam do Duende w Warszawie i bardzo polecam  😉 Niestety ta zabawa przerosła mnie finansowo i musiałam odpuścić  🙁 Ale liczę, że jeszcze kiedyś do tego wrócę  😀
u nas w Szczecinie też są jakieś chore ceny za pole dance ;P chodziłam kiedyś na zajęcia, ale to nie na mój brak siły niestety. Nie mówiąc o bólu :P Ale uwielbiam popatrzeć 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 kwietnia 2014 07:47
Mnie dziewczyna z ukraińskiego Mam Talent nie rusza, ale Jenyne już tak
😍 Mam wrażenie, że prawo grawitacji na nią nie działa.
flygirl my chodzimy z przyjaciółką w Lbn, a w zasadzie zaczynamy chodzić (byłyśmy dopiero kilka razy) i wcale nie mam wrażenia, że jestem za stara  😁 wpadnij kiedyś  :kwiatek:
a czy do tanca na rurze potrzeba jakakolwiek umiejetnosc tanczenia/poruszania sie? ja jestem takim typowym drewnem, tzn sporty owszem, ale wszelkie formy tanca mnie paralizuja, nie potrafie zaczac sie gibac  😉 a taniec na rurze mi sie bardzo podoba  🙂
Ja właśnie niedawno widziałam tą Ukrainkę z Mam talent i spodobała mi się ta rura 🙂  ale u nas nie ma zajęć 🙁
Arroch gdzie, kiedy, za ile? 👀
In.   tęczowy kucyk <3
04 maja 2014 18:15
Nav, nie trzeba 🙂

Dzieki laski za mile slowa :kwiatek:

Bylam dzis na aerial silks... Jakie to jest strasznie trudne! Wydawalo mi sie, ze jestem silna... Bardzo sie mylilam. Co tam rura, co tam aerial hoop, te szmaty to jest dopiero trudne! Ja poleglam...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się